Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradėjote gerti kalcį?

as geriau nuo 20sav iki 32 4u.gif 4u.gif veliau liepe negerti nes tipo nepagimdysiu blink.gif blink.gif ir negeriau ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jurginta* @ 2007 06 15, 20:49)
as geriau nuo 20sav iki 32 4u.gif  4u.gif  veliau liepe negerti nes tipo nepagimdysiu blink.gif  blink.gif  ir negeriau ax.gif  ax.gif


o kodel nepagimdysi? pima karta toki dalyka girdziu g.gif
Atsakyti
O as dar jokiu vitaminu nepradejus gerti,ir gydytojas man nerekomendavo,gal nereikia?ar cia privaloma g.gif ?gal jau laikas kokius vitaminus ir nusipirkti?noreciau patarimo aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara2 @ 2007 06 17, 17:59)
O as dar jokiu vitaminu nepradejus gerti,ir gydytojas man nerekomendavo,gal nereikia?ar cia privaloma g.gif ?gal jau laikas kokius vitaminus ir nusipirkti?noreciau patarimo aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif


as kai suzinojau kad laukiuos nestuke.gif tai iskart pradejau gert vitaminus, nes pries tai rukiau ir manau vitaminai tikrai nekakenks. man gine sake kad galiu pati rinktis kokius noriu gert, tik aisku kurie skirti nescioms. mano manimui visi vitaminai vienodi, paskaitykit ju sudeti tas pats visur, tik pavadinimai skiriasi. 4u.gif
uztat dabar mano nagai auga kaip niekad, ir plaukai visikai neslenkakaip anksciau, ir vaikeliui geriau gauna visko ko jam reikia, cia pvz jei as ko nevalgau ir jam truksta to vitamino tai jis gauna is papildu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Busima mama @ 2007 06 15, 20:01)
o kodel nepagimdysi? pima karta toki dalyka girdziu g.gif

Kalcio nerekomenduojama gert pacioj pabaigoj del to,kad vaikelio kaulai gali per daug sukietet ir gimdant vaiko galvyte gali nepralyst.
Atsakyti
QUOTE(violla @ 2007 06 18, 14:22)
Kalcio nerekomenduojama gert pacioj pabaigoj del to,kad vaikelio kaulai gali per daug sukietet ir gimdant vaiko galvyte gali nepralyst.


aisku 4u.gif dabar jau bijuosiu gert kalci, nes jau kaip ir i pabaiga eina mano nestumas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara2 @ 2007 06 17, 17:59)
O as dar jokiu vitaminu nepradejus gerti,ir gydytojas man nerekomendavo,gal nereikia?ar cia privaloma g.gif ?gal jau laikas kokius vitaminus ir nusipirkti?noreciau patarimo aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif


Tikrai neprivaloma, ypac vasara kai pilnas darzas zalumynu ir skanumynu 4u.gif Sveikai maitinkis, valgyk daug lietuvisku darzoviu ir vaisiu ir tau vitaminu pakaks. Turiu pavyzdy, pazystama visa nestuma vartojo tik vitamina C ir turi sveika druta berniuka. Per kursus pasakojo, kad vasara net nepatartina, nes tada organizmas tinginiausias gaves jau apdorotu vitaminu ir visai nesisavins ju is gaunamo maisto.


Papildyta:
QUOTE(Busima mama @ 2007 06 17, 23:20)
 
uztat dabar mano nagai auga kaip niekad, ir plaukai visikai neslenkakaip anksciau, ir vaikeliui geriau gauna visko ko jam reikia, cia pvz jei as ko nevalgau ir jam truksta to vitamino tai jis gauna is papildu thumbup.gif


Beje musu naguciai gerai auga ir plaukuciai sveikesni ne tik del vitaminu kuriuos geriam, o del hormonu pokycio organizme ir aisku del visu kitu pokyciu, kurie kazkodel teigiamai veikia butent nagus ir plaukus. Tikrai zinau ne viena pavyzdy, kur be vitaminu naguciai ir plaukai bu be priekaistu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(violla @ 2007 06 18, 14:22)
Kalcio nerekomenduojama gert pacioj pabaigoj del to,kad vaikelio kaulai gali per daug sukietet ir gimdant vaiko galvyte gali nepralyst.


O mano gydytoja kalcio man neliepe nutraukti, liepe nutraukti gerti magny, nes jis neleidzia gimdos raumenims susitraukinet,o saremiu metu butent tai jie ir daro - susitraukineja. 4u.gif
O del kalcio gydytoja aiskino, kad kiek kalcio vaikeliui be reiktu, jis ji pasiims is musu organizmo, ir jeigu kalcio yra mazai, jo truks ne vaikuciui, o pirmiausia mums, todel ji geriam kad paciom kaulai nebutu trapus ir dantys negestu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laizanika @ 2007 06 18, 18:42)
Papildyta:
Beje musu naguciai gerai auga ir plaukuciai sveikesni ne tik del vitaminu kuriuos geriam, o del hormonu pokycio organizme ir aisku del visu kitu pokyciu, kurie kazkodel teigiamai veikia butent nagus ir plaukus. Tikrai zinau ne viena pavyzdy, kur be vitaminu naguciai ir plaukai bu be priekaistu  4u.gif


kad jie taip augtu ir po nestumo, tai butu puiku 4u.gif thumbup.gif niekaip negaliu jais atsidziaugt thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o as kaip lauliausi i nestumo pabaiga taip kreidos ir visokiu ten statybiniu medziagu labai norejau valgyt doh.gif tai daktare prirase kalcio, tai stengdavausi letai kramtyt, kad pajusciau ta malonuma biggrin.gif tai geriau iki pat nestumo galo. kaip prisismenu tai juokas ima. dabar neseniai paragavau to kalcio, tai fee neskanu visai. o tada tai laukdavau kada vel reiks kalci gert lotuliukas.gif
Atsakyti
Vakar skaiciau idomu straipsni,tai ten raso;
Nėštumo metu kalcį būtina vartoti dviem nėštumo periodais: pirmas – 7 - 9 savaitės (kai užsimezga dantys ir kaulai), antras – 32 - 34 savaitės (formuojasi kaulų ir dantų audiniai). Kokį būtent kalcio preparatą vartoti nėštumo laikotarpiu? Geriausia vartoti Biokalcį arba Biokalcį vaikams (po 1/2 miltelių dozės). Jei neskanu - vartokite Gai - bao biokalcį.
Manau,kad labai logiskai parasyta.
Atsakyti
as geriau kalci-magni-cinka viename
Atsakyti
QUOTE(asmeryte @ 2007 06 22, 23:28)
as geriau kalci-magni-cinka viename


Aš šitą gėriau, bet kai pasakiau gydytojai, tai liepė nutraukti. Kažką sakė, kad gimda apsitraukia ar. pan. Ir pagimdyti būna sunku. Rekomendavo Magvit, kad raumenų netrauktų.
Atsakyti