Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita

QUOTE(amarrile @ 2014 01 20, 13:37)
Gal kas ką konkretaus gali patarti,esant refliuksui su mažu rūgštingumu?Ka valgyti,ką daryti,kad ir virškinimas pagerėtų. ax.gif


Man tas pats,as valgau praktiskai viska, nes kai mazas rugstingumas ir dar geriama visokie omeprozoliai, tai isvis nustoja skrandis dirbti.Mano atveju ar geriu vaistus ar ne vyksta tas pats -krenkstimas, seilejimasis doh.gif ...atrodo amzinos gerkles problemos, o ne GERL.

Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2014 01 20, 12:37)
Gal kas ką konkretaus gali patarti,esant refliuksui su mažu rūgštingumu?Ka valgyti,ką daryti,kad ir virškinimas pagerėtų. ax.gif


informacija
Kresser'is siūlo: mažinti angliavandenių vartojimą, tada savaime didės druskos rūgšties sekrecija ir su laiku virškinimas gerės.
Kol viskas susitvarkys, gali tekti pavartot druskos rūgšties kapsules, ar druskos rūgšties 2 proc tirpalą, kurio galima rasti/užsisakyti kai kuriose vaistus gaminančiose vaistinėse.
Yra merginų, SM narių, kurios praktiškai tai išbandė.

Atsakyti
o kaip nusistatot, kad per mažas jūsų rūgštingumas, ne per didelis?
čia medicininiais tyrimais kaip nors, ar pagal simptomus?
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2014 01 21, 14:43)
Man tas pats,as valgau praktiskai viska, nes kai mazas rugstingumas ir dar geriama visokie omeprozoliai, tai isvis nustoja skrandis dirbti.Mano atveju ar geriu vaistus ar ne vyksta tas pats -krenkstimas, seilejimasis doh.gif ...atrodo amzinos gerkles problemos, o ne GERL.

O saltalankio alieju rytais geriat?
Mano pasiulymas: nebegerti jokiu omeprozoliu, o pabandyti rytais gerti saltalankio alieju. Saltalankis gydo visas zaizdas, jei kokios stempleje yra, tai nustosit krenksti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 01 22, 08:05)
O saltalankio alieju rytais geriat?
Mano pasiulymas: nebegerti jokiu omeprozoliu, o pabandyti rytais gerti saltalankio alieju. Saltalankis gydo visas zaizdas, jei kokios stempleje yra, tai nustosit krenksti. 4u.gif

Deja, ne visiems tinka sis aliejus. Jis yra riebus, tai gali sukelti rugstis. Man ir mano teciui netinka, labiau suerzina skrandi.
Atsakyti
QUOTE(*vandene* @ 2014 01 22, 15:13)
Deja, ne visiems tinka sis aliejus. Jis yra riebus, tai gali sukelti rugstis. Man ir mano teciui netinka, labiau suerzina skrandi.

Poniai Delovej rugsties truksta mirksiukas.gif Net galvojau pasiulyti gazuota mineralini gerti, nes angliarugste irgi rugsti sukelia, bet nedrisau. ax.gif
O gal maisot su saltalankiu sultimis? Sios tikrai rugsti sukelia, o aliejus, kiek skaiciau, mazina g.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 01 22, 16:44)
Poniai Delovej rugsties truksta mirksiukas.gif Net galvojau pasiulyti gazuota mineralini gerti, nes angliarugste irgi rugsti sukelia, bet nedrisau. ax.gif
O gal maisot su saltalankiu sultimis? Sios tikrai rugsti sukelia, o aliejus, kiek skaiciau, mazina g.gif

Tik aliejaus geriau. Tai po gero pusvalandzio pradejo deginti skrandi, ziaurus spazmai uzejo. Kazkuriame forume skaiciau kad irgi ne visiems tinka.
Atsakyti
Man kaip "poniai" tai nieko netruksta tongue.gif Negeriu dar to saltalankio, valgau viska, nes ir taip ir anaip niekas nepadeda.Imu manyt , kad cia ne Gerlas.Nu dievazi.Pabundu ryte , o gerkle atrodo pilna lipniu seiliu, vos iskosciu.Tai koks cia gerlas?Tuo labiau kad niekas nepadeda.Vienintelis mano noras, kad kas su kokia pompa isplautu visa gerkle, stemple ir tracheja.Atrodo ten viskas apsivele. doh.gif Gyvenimas tai nemielas, kai turiu rankoj popierine nosine ir amzinai krenksciu.
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2014 01 24, 13:05)
Man kaip "poniai" tai nieko netruksta tongue.gif Negeriu dar to saltalankio, valgau viska, nes ir taip ir anaip niekas nepadeda.Imu manyt , kad cia ne Gerlas.Nu dievazi.Pabundu ryte , o gerkle atrodo pilna lipniu seiliu, vos iskosciu.Tai koks cia gerlas?Tuo labiau kad niekas nepadeda.Vienintelis mano noras, kad kas su kokia pompa isplautu visa gerkle, stemple ir tracheja.Atrodo ten viskas apsivele. doh.gif Gyvenimas tai nemielas, kai turiu rankoj popierine nosine ir amzinai krenksciu.

Krenksciu ir as rytais, ypac jei is vakaro suvalgau pieno produktu: jogurto, varskes, tada ryte as galvoju, kad man bronchitas prasidejo doh.gif Ir kol visko neiskosciu, na visu gleiviu, tol irgi jau suku planus, kaip pas seimos daktara eiti ir rentgeno prasytis. O apriboju vakare pieniskus-ir ziu, bronchito kita ryte neber biggrin.gif

O jums rentgena seniai dare? Gal tikrai jums ne GERLas, o kokie skysciai brochuose? g.gif Negasdinu, ale kosulio prieastys gali buti tik dvi: arba skrandis, arba plauciai. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 01 24, 14:19)
Krenksciu ir as rytais, ypac jei is vakaro suvalgau pieno produktu: jogurto, varskes, tada ryte as galvoju, kad man bronchitas prasidejo doh.gif Ir kol visko neiskosciu, na visu gleiviu, tol irgi jau suku planus, kaip pas seimos daktara eiti ir rentgeno prasytis. O apriboju vakare pieniskus-ir ziu, bronchito kita ryte neber biggrin.gif

O jums rentgena seniai dare? Gal tikrai jums ne GERLas, o kokie skysciai brochuose? g.gif Negasdinu, ale kosulio prieastys gali buti tik dvi: arba skrandis, arba plauciai. drinks_cheers.gif

as nekosciu is reikalo.Ryte kosciu , kad iskoseciau tas gleives is gerkles ir kaklo.paskui isgeriu skysciu , tai pradedu lengviau atsikrenksti.Bronchitas buvo vasara, sviete plaucius.Bet buvo paryskeje tik bronchai.Sako , kad bronchita ko gero issauke gerlas.Dabar LOR diagnoze - gerlas ir letinis kompensuojamas tonzilitas.Gerkle nei raudona , nei skauda.Dar parase , kad gerkles vagelese matosi sekreto.Nu issizioju , akurat , matau tokiu lipniu seiliu prilipusiu ir net ant to mazycio liezuvelio.Ie niekaip ju neina iskoset.Dauginasi kaip parazitai. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia Delovej: 24 sausio 2014 - 12:48
Sveikos, prisijungiu prie jusu smile.gif Jau keli metai kankina gerl. Naikinom bakterija, pagerejo, po to vel priepuolis tada nexium, spasmomen ir dar visokio brudo, lyg sumazejo. O va jau antra sav. vel baisingai pykina, toks jausmas, kad nevirskina, apetino nera, o jau rugstis visa gerkle isgrauze, siandien net nosi grauzia... Skrandis sustoja tai ir galva nedirba...
Dietos man nepadeda, kitaip sakant ju laikytis nelabai galiu. Zinoma sumazinau saldumynu kieki, jokio greitmaiscio, traskuciu ir pan. bet paprasto maisto atsiakyti negaliu smile.gif Rugstys kankina i sav bent kelias dienas, bet taip lengvai tik jauciu tai nieko ir nedarau, isgeriu raniberl, ranitidin ir pan. Bet jau antra sav. nepadeda jokie ranitidinai, galvoju keliaut gal vel pas gastro. gydytoja. ar cia paciai vel bandyt omeprazoli ar nexiuma nusipirkt.......
Atsakyti
Labas vakaras.

Turiu matomai ir aš tą "gėrį", jau pusmetį vaikštau pas visokius LOR, alergologus, švietė plaučius, rijau žarną ir t.t ..... prirašė vaistų ( o aš kaip krenkščiau, taip krenkščiu) O neseniai pradėjo skaudėti krūtinės ląstą giliau įkvėpus. Šiaip jokios rūgšties į burną nejaučiu. ( LORė sakė, kad pas mane paraudusi gerklė nes rūgštis kyla užpakaline sienele, bet ne į burną )
Skrandyje nieko ten nematė, sakė lyg mažytis gastritas, bet opų nėra.

Tai vat ir neaišku ar tie simptomai atitinka GERL ( kiek skaičiau, kad pas kitus panašiai, bet dėl krūtinės skausmo kažkaip neramu unsure.gif )
Atsakyti