Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita

QUOTE(Ponia Delovej @ 2014 06 25, 11:39)
Dabar geriu Omeprozoli, nu nelimpa jis man nors tu ka.Geriu antra diena.Pagalbos smile.gif

Gerkit Nexium, man jis geresnis nei omeprozolis ir pantaprozolis blush2.gif
Ir borgiomi kasdien po litra tris savaites-man jis pirma pagalba, kai imu dusti, koseti. Tik negazuota 4u.gif

O siaip as pastebejau, kad man GERLas uzkildavo nuo vaistu bet kokiu, net nuo valerijono tableciu doh.gif Nutraukiau absoliuciai visus vaistus, net kontraceptines-ir skrandis aprimo. thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif aciu, sena pazistama.Jus man kaip kelrode zvaigzde.Omep ultop nusipirkau, tas pigesnis ir mazai pasaliniu poveikiu, ir dar saltalankio aliejaus.Na, bet ka suvalgau, tas rugstu.Siandien isgeriau saltalanki - rugstu, suvalgiau ciulpinuka - irgi, dabar brokoli , morka, bulve sublenderiavau - rugstu.Fuuuu.Nzn ka daryt.Na gal omepas dar suveiks.Grauzia gerkle ir kakle.Dar vaistininke isiule gastrovalio, sako gerai valgant.O gerti turiu butinai nuo spaudimo vaistus, tai cia jau jie kelia ar ne rugstis , bet privalau.Dar man reiketu gerti gudobeles ekstrakta, bet ir ta bijau.Geriausiai butu kaip toj pasakoj :pilva pakabinai ant sakos ir ramu smile.gifO permusimai LORAM sake, kad nuo GERLO padaugeja.Kai pagalvoji, tai Jezaumarija...atrodo niekad negalesiu valgyti kaip zmogus.
Pamirsau paklaust - o kaip su jogurtu?Turiu liesa melyniu biojogurta.Pasiziuriu vis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia Delovej: 26 birželio 2014 - 13:30
Labai vargina kosulys ypac rytais, ar pavalgius verysad.gif kriokiu kaip rukantis senis!Lipa ir lipa karkalai verysad.gif verysad.gif Kojas pakratysiu musiau nuo plauciu arba nuo kepenu..
Vaistai jokie nepadeda, mityba ir...Mamiliukai ar jus kostit?
Atsakyti
QUOTE(*Kristaliukas* @ 2014 08 24, 22:14)
Labai vargina kosulys ypac rytais, ar pavalgius verysad.gif kriokiu kaip rukantis senis!Lipa ir lipa karkalai verysad.gif  verysad.gif  Kojas pakratysiu musiau nuo plauciu arba nuo kepenu..
Vaistai jokie nepadeda, mityba ir...Mamiliukai ar jus kostit?

per paumejimus tai ziauriai kosedavau..
Atsakyti
QUOTE(*Kristaliukas* @ 2014 08 24, 23:14)
Labai vargina kosulys ypac rytais, ar pavalgius verysad.gif kriokiu kaip rukantis senis!Lipa ir lipa karkalai verysad.gif  verysad.gif  Kojas pakratysiu musiau nuo plauciu arba nuo kepenu..
Vaistai jokie nepadeda, mityba ir...Mamiliukai ar jus kostit?

vis viena matyty mityba netinkama, kazka valgot ne ta, ka reikia...
Pabandykit grieztai savaite kokia sest "ant" avizų, grikiu, ryziu ir to, kas galima, pamatysit, turetu pagereti.
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2014 08 25, 12:08)
vis viena matyty mityba netinkama, kazka valgot ne ta, ka reikia...
Pabandykit grieztai savaite kokia sest "ant" avizų, grikiu, ryziu ir to, kas galima, pamatysit, turetu pagereti.



oj. geriau jau nereikia sito... juk tai pagrindine GERLO priezastis ir saltinis
jei kas dar nezino -
http://www.geragyven...odel-nevartoti/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 25 rugpjūčio 2014 - 12:23
QUOTE(jaicy @ 2014 08 25, 12:23)
oj. geriau jau nereikia sito... juk tai pagrindine GERLO priezastis ir saltinis
jei kas dar nezino -
http://www.geragyven...odel-nevartoti/

man kai prasidejo gerl bandziau valgyti koses, tai ziauriai rugstys sukilo.. Nors yra kam tokia dieta ir padeda
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 08 25, 13:23)
oj. geriau jau nereikia sito... juk tai pagrindine GERLO priezastis ir saltinis
jei kas dar nezino -
http://www.geragyven...odel-nevartoti/

AS nesiuliau valgyti nei makaronu, nei bandeliu ar duonos tongue.gif
Pilno grudo aviziniai dribsniai, ar grikiai - tai kaip tik leidziama GERLininikams.

Papildyta:
QUOTE(livijaaa @ 2014 08 25, 13:45)
man kai prasidejo gerl bandziau valgyti koses, tai ziauriai rugstys sukilo.. Nors yra kam tokia dieta ir padeda

o kokias konkreciai koses valgete?
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2014 08 25, 20:23)
AS nesiuliau valgyti nei makaronu, nei bandeliu ar duonos  tongue.gif
Pilno grudo aviziniai dribsniai, ar grikiai - tai kaip tik leidziama GERLininikams.

Papildyta:

o kokias konkreciai koses valgete?

as valgiau aviziniu dribsniu, grikiu ir ryziu ant vandens be nieko, tai man netiko. Aisku mano aviziniai nebuvo pilno grudo, kazkaip nepagalvojau apie gliuteina
Atsakyti
QUOTE(livijaaa @ 2014 08 25, 20:46)
as valgiau aviziniu dribsniu, grikiu ir ryziu ant vandens be nieko, tai man netiko. Aisku mano aviziniai nebuvo pilno grudo, kazkaip nepagalvojau apie gliuteina



tai pagalvokit kita karta. as atsisakius jo isigydziau GERLa. gyvenime tikrai neverta kankintis del jo..
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 08 25, 22:14)
tai pagalvokit kita karta. as atsisakius jo isigydziau GERLa. gyvenime tikrai neverta kankintis del jo..
4u.gif

gal galetumet placiau parasyti ka valgydavot. Nes man si beda niekaip nepraeina, jau kalna vaistu isgeriau ir nieko sad.gif
Atsakyti
QUOTE(livijaaa @ 2014 08 26, 07:10)
gal galetumet placiau parasyti ka valgydavot. Nes man si beda niekaip nepraeina, jau kalna vaistu isgeriau ir nieko sad.gif

man tai vaistai ne iki galo padejo, jei valgiau netinkama maista 4u.gif Dabar visai be vaistu apsieinu. Reika surasti, kokie patiekalai tinka 4u.gif Keista, kad po aviziniu ar grikiu kilo rugstys g.gif
Bet zinoma, reikia surasti kiekvienam savo. Daug kur raso, kad kivis pvz nekelia rugsciu, bet pvz man kelia, kitam gal ne smile.gif
Atsakyti