Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita

QUOTE(zipzip @ 2014 10 15, 11:30)
aciu  smile.gif 
virtu kiausiniu negaliu valgyti, tik kiausiniene  biggrin.gif  o siaip isvis gyvenime nesu gerus kavos, seniai neberukau, alkoholi vartoju super retai, nekenciu karbonadu, lasiniu, keptu bulviu, cepelinu, cipsu, sokolado ir tortu, apskritai nemegstu riebaus maisto  biggrin.gif  tai jau as kaip ir naturaliai beveik dietiskai gyvenu. man, ko gero, viska bus patvarkes stresas  unsure.gif

Sveika
Ko gero nuo streso. Gal pagerkite raminamosios arbatos. Kitiems padeda antidepresantai ar raminamieji, virskinimo bedos susitvarko. Arba kazko netoleruojate, gal gliuteno ar laktozes. Reikia rasti priezasti. As kartais kankinuosi, man blogai buna nuo gliuteno ir laktozes.
Atsakyti
O yra koks spec tyrimas, kuriuo nustatoma, ar tu netoleruoji laktozės, gliuteno? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*vandene* @ 2014 10 15, 08:54)
Sveika
Ko gero nuo streso. Gal pagerkite raminamosios arbatos. Kitiems padeda antidepresantai ar raminamieji, virskinimo bedos susitvarko. Arba kazko netoleruojate, gal gliuteno ar laktozes. Reikia rasti priezasti. As kartais kankinuosi, man blogai buna nuo gliuteno ir laktozes.

Uoj... Pas mane jau tokie stresai, kad arbatos nepadeda doh.gif as kartais pageriu ir rimtesniu tabletyciu rolleyes.gif Na, labai tikiuosi, kad issikapstysiu. To paties linkiu ir jums visoms, kad bent kiek gyvenimas lengvesnis butu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2014 09 29, 09:02)
O Jūs tyrėtės skrandžio pH? Dažnai GERL būna prie sumažėjusio rūgštingumo, tada visi tie vaistai padėtį dar pablogina, nes skrandyje visai nelieka druskos rūgšties ir maistas labai prastai virškinamas. Man toks GERL (išvarža, bakterija) yra ir pavartojus Zulbex ar kitų, atsiranda pilvo pūtimas, atsiraugėjimas maistu, sunkumo jausmas skrandyje, pykinimas, bendras silpnumas, nes nevirškinamas maistas apnuodija organizmą.

man panašus variantas, tik aš vartojau Omeprazolį. Visi požymiai, kad ryškus druskos rūgšties trūkumas. Kokie preparatai padėtų? Kur jų nusipirkti? Mačiau minėjo Betaine HCl

Sveikos!
Atsakyti
QUOTE(egggluttte @ 2014 10 15, 15:15)
O yra koks spec tyrimas, kuriuo nustatoma, ar tu netoleruoji laktozės, gliuteno?  smile.gif

Kiek žinau, iš kraujo nėra visiškai patikimas, celiakijai nustatyt ima žarnyno mėginį.
Pats patikimiausias tyrimas - atmetimo būdu.Tai reiškia, apie 3 mėnesius nevartojate tų produktų ir stebite, ar dingo jus varginantys simptomai.
Pavyždžiui, metat lauk visas kruopas, miltus ir valgote įvairias daržoves su mėsa, kiaušiniais.
Jei kankinę simptomai, pvz pilvo pūtimas, rėmuo dingsta - vadinasi yra tikimybė, kad esate alergiška gliutenui. Be gliuteno gyventi labai nesunku, svarbu tik nenusibulvinti smile.gif . O kad netrūktų energijos, reikia valgyti daugiau vaisių ir riebalų nebijoti.

Dar yra disbiozė, kurios vien su Linex'as neįveiksite be tinkamos dietos.

Čia rimtas reikalas, tiems ekspermentams su maistu manau reikai pačiam domėtis, niekas nepatars - mūsų gydytojai moka tik probiotikus išrašyti, kurie rimtais atvejais neveikia ir tai, vaistinėse normalių nėra.
Atsakyti
QUOTE(Loba2013 @ 2014 10 16, 12:33)
Kiek žinau, iš kraujo nėra visiškai patikimas, celiakijai nustatyt ima žarnyno mėginį.
Pats patikimiausias tyrimas - atmetimo būdu.Tai reiškia, apie 3 mėnesius nevartojate tų produktų ir stebite, ar dingo jus varginantys simptomai.
Pavyždžiui, metat lauk visas kruopas, miltus ir valgote įvairias daržoves su mėsa, kiaušiniais.
Jei kankinę simptomai, pvz pilvo pūtimas, rėmuo dingsta - vadinasi yra tikimybė, kad esate alergiška gliutenui. Be gliuteno gyventi labai nesunku, svarbu tik nenusibulvinti smile.gif . O kad netrūktų energijos, reikia valgyti daugiau vaisių ir riebalų nebijoti.

Dar yra disbiozė, kurios vien su Linex'as neįveiksite be tinkamos dietos.

Čia rimtas reikalas, tiems ekspermentams su  maistu manau reikai pačiam domėtis, niekas nepatars - mūsų gydytojai moka tik probiotikus išrašyti, kurie rimtais atvejais neveikia ir tai, vaistinėse normalių nėra.

Pritariu sitam postui. Geriausias tyrimas - laikinai isbraukti gliutena ar laktoze is mitybos. Man nuo kruopu koses ar miltiniu patiekalu buna silpna, pradeda pusti pilva. Ir tuo paciu suspazmuoja skrandis.
Atsakyti
Galvojau, gal kokį kraujo tyrimą ima ir mato ar alergizuoja ar ne.. Aš tas skrandžio bėdas jau kokius 3 metus turiu, 1ieji metai buvo baisūs: visai nieko nevalgiau, numečiau 10kg prasidėjo įvairios psichologinės bėdos, baimės ir pan. Man tai baisiausia buvo ne skausmas, o nuolatinis pykinimas.. tekdavo bėgti iš parduotuvės.. bet kažkaip pavyko susitaikyti su tuo ir dabar tiesiog kai taip nutinka giliai pakvėpuoju ir suprantu, kad viskas bus gerai. Mečiau ir vaistus, nes ar su jais ar be jų toks pats jausmas buvo. Bet va praėjo pora metų ir atsirado naujos bėdos, nesuprantu, bet nuolatos skauda galvą ir ausį, visai nėra jėgų, pažiūrėjo daktaras ausis graži ir viskas, galvoju gal čia nuo maisto taip galėtų būti, nes skaičiau, kad nuo skrandžio bėdų žinoma gali ir galva ir ausis skaudėti.. nebeįsivaizduoju.
Atsakyti
QUOTE(egggluttte @ 2014 10 16, 13:50)
Galvojau, gal kokį kraujo tyrimą ima ir mato ar alergizuoja ar ne.. Aš tas skrandžio bėdas jau kokius 3 metus turiu, 1ieji metai buvo baisūs: visai nieko nevalgiau, numečiau 10kg prasidėjo įvairios psichologinės bėdos, baimės ir pan. Man tai baisiausia buvo ne skausmas, o nuolatinis pykinimas.. tekdavo bėgti iš parduotuvės.. bet kažkaip pavyko susitaikyti su tuo ir dabar tiesiog kai taip nutinka giliai pakvėpuoju ir suprantu, kad viskas bus gerai. Mečiau ir vaistus, nes ar su jais ar be jų toks pats jausmas buvo. Bet va praėjo pora metų ir atsirado naujos bėdos, nesuprantu, bet nuolatos skauda galvą ir ausį, visai nėra jėgų, pažiūrėjo daktaras ausis graži ir viskas, galvoju gal čia nuo maisto taip galėtų būti, nes skaičiau, kad nuo skrandžio bėdų žinoma gali ir galva ir ausis skaudėti.. nebeįsivaizduoju.

man lygiai tas pats. bandykit ziureti nuo kokiu produktu pradeda pykinti ar galva skaudeti. galva ir skrandis lb susije, man jei tik skrandis sustreikuoja, iskart galva skauda. o kaip be vaistu verciates? ar nekyla rugstys?
Atsakyti
QUOTE(egggluttte @ 2014 10 16, 14:50)
Galvojau, gal kokį kraujo tyrimą ima ir mato ar alergizuoja ar ne.. Aš tas skrandžio bėdas jau kokius 3 metus turiu, 1ieji metai buvo baisūs: visai nieko nevalgiau, numečiau 10kg prasidėjo įvairios psichologinės bėdos, baimės ir pan. Man tai baisiausia buvo ne skausmas, o nuolatinis pykinimas.. tekdavo bėgti iš parduotuvės.. bet kažkaip pavyko susitaikyti su tuo ir dabar tiesiog kai taip nutinka giliai pakvėpuoju ir suprantu, kad viskas bus gerai. Mečiau ir vaistus, nes ar su jais ar be jų toks pats jausmas buvo. Bet va praėjo pora metų ir atsirado naujos bėdos, nesuprantu, bet nuolatos skauda galvą ir ausį, visai nėra jėgų, pažiūrėjo daktaras ausis graži ir viskas, galvoju gal čia nuo maisto taip galėtų būti, nes skaičiau, kad nuo skrandžio bėdų žinoma gali ir galva ir ausis skaudėti.. nebeįsivaizduoju.

Tyrimai nuo alergijos nevisada tiksliai parodo. Geriausia save stebeti nuo kurio maisto blogai jautiesi. Googleje rasi kokie didziausi alergenai yra.
Taip ir man ausi bei galva skaudedavo nuo skrandzio bedu. Po ilgo laiko atsekiau ko negaliu valgyti, didziausi mano priesai - miltiniai patiekalai, kruopos, pieno produktai, pomidoru padazas, riesutai ir saldumynai. Dar kiausiniai man nelabai tinka.
O nepucia pilvo?
Atsakyti
QUOTE(*vandene* @ 2014 10 16, 14:36)
Tyrimai nuo alergijos nevisada tiksliai parodo. Geriausia save stebeti nuo kurio maisto blogai jautiesi. Googleje rasi kokie didziausi alergenai yra.
Taip ir man ausi bei galva skaudedavo nuo skrandzio bedu. Po ilgo laiko atsekiau ko negaliu valgyti, didziausi mano priesai - miltiniai patiekalai, kruopos, pieno produktai, pomidoru padazas, riesutai ir saldumynai. Dar kiausiniai man nelabai tinka.
O nepucia pilvo?

o tai ka jus valgote? gal galit parasyti dienos meniu 4u.gif nes man irgi tokie produktai netinka, nebeismastau ka valgyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(livijaaa @ 2014 10 16, 15:54)
o tai ka jus valgote? gal galit parasyti dienos meniu  4u.gif  nes man irgi tokie produktai netinka, nebeismastau ka valgyti doh.gif

Pagrinde sriubos ir troskiniai.
Atsakyti
QUOTE(*vandene* @ 2014 10 16, 18:51)
Pagrinde sriubos ir troskiniai.

Aš irgi. Buvau gi parašius savo meniu.Pusryčiavau pvz šiandien troškintomis daržovėmis (bulvė, morkos, šakninė petražolė ir brokolio gabaliukas). Sviesto negaliu, tai dedu šaukštą avokado ar kokoso aliejaus ar gabaliuką šviežio, pačios silpnai sūdyto (max savaitės senumo) lašinio. Man skanu ir jaučiuosi valganti puikų maistą.

Aš tik pastebėjau, kad pamažinus angliavandenių, trūksta energijos, o pati esu per mažo svorio, tai visada vartoju riebalus (švelnus aliejus, avokadas, lašinukai) ar mėsą ir jos nemažai. Kitaip skrandis gurguliuoja, greit valgyt norisi ir šiaip mėsa pamažina rūgščių kilimą.
Atsakyti