Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita

Sveikos likimo draugės, turiu ir aš šitą gėrį, tai paumeja, tai vel nieko. Užvakar privalgiau be proto daug braškių ir trešnių doh.gif , tai antra diena galva sukasi, kąsnis gerklėje ir už krūtinkaulio jaučiasi, širdis kalatojasi, jau prisigalvojau, kad man čia gal stemplėje koks biesas. O prieš metus daryta endoskopija, erozijų, žaizdelių nebuvo, tik nustatė neužsidarantį rauką blink.gif Kaip manote ar reiktų vėl prašytis endoskopijos, ar tiesiog užtektų dietos pasilaikyti ir su saiku viską valgyt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Janra: 17 birželio 2015 - 08:55
QUOTE(Janra @ 2015 06 17, 08:54)
Sveikos likimo draugės, turiu ir aš šitą gėrį, tai paumeja, tai vel nieko. Užvakar privalgiau be proto daug braškių ir trešnių  doh.gif , tai antra diena galva sukasi, kąsnis gerklėje ir už krūtinkaulio jaučiasi, širdis kalatojasi, jau prisigalvojau, kad man čia gal stemplėje koks biesas. O prieš metus daryta endoskopija, erozijų, žaizdelių nebuvo, tik nustatė neužsidarantį rauką blink.gif Kaip manote ar reiktų vėl prašytis endoskopijos, ar tiesiog užtektų dietos pasilaikyti ir su saiku viską valgyt ax.gif

Tai kad endoskopija negydo:)
Aisku kad nusiramink ir maista pasireguliuok!
Atsakyti
QUOTE(Janra @ 2015 06 17, 08:54)
Sveikos likimo draugės, turiu ir aš šitą gėrį, tai paumeja, tai vel nieko. Užvakar privalgiau be proto daug braškių ir trešnių  doh.gif , tai antra diena galva sukasi, kąsnis gerklėje ir už krūtinkaulio jaučiasi, širdis kalatojasi, jau prisigalvojau, kad man čia gal stemplėje koks biesas. O prieš metus daryta endoskopija, erozijų, žaizdelių nebuvo, tik nustatė neužsidarantį rauką blink.gif Kaip manote ar reiktų vėl prašytis endoskopijos, ar tiesiog užtektų dietos pasilaikyti ir su saiku viską valgyt ax.gif

Ir aš turiu šį malonumą. Kai jaučiu paūmėjimą, ar kokius graužimus dažnesnius stemplėj, pageriu profilaktiškai Lanzul rytais, bent kelis rytus iš eilės mirksiukas.gif O šiaip kai dienos metu koks graužimas pasijunta tai pieno pagurkšnoju man lyg nugesina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loba2013 @ 2015 06 17, 09:33)
Tai kad endoskopija negydo:)
Aisku kad nusiramink ir maista pasireguliuok!


Joo žinau, kad negydo, bet gal kai pažiūrės, bus ramiau, kad ten jokių žaizdų neatsirado per mano valios neturėjimą prižiūrėti ką ir kiek dedu į burną blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Ar yra įveikusių šitą ,,gėrį" liaudiškom priemonėm?
Atsakyti
Merginos prašau palaikymo bei patarimų, nes jau baigiu per savaitgalį nusibaigti, širdis atrodo iššoks iš krūtinės sad.gif
prieš kelias dienas nustatė 12 kapirštės opas, pylori bakteriją, eriterinį erozinį gastrobulbitą . Pasakė, kad žarnynas kaip narkomanės opa ant opos ir kad laiku išsityriau, iki tol gyvenau manydama, kad man divertiluliozė ...
Prisiskaičiau čia supermoje realių atvejų, kaip po su tokios diagnozės išsivysto vėžys ir užklumpa staiga netikėtai.
Daktaras paskyrė omeprazolį, ospamoxą ir ir klerimedą.
Gydytoja atlikusi endoskopiją nelabai maloni buvo, mažai ką aiškino, viskas vyko labai greitai ,labai pergyvenu, gal pražiūrėjo ką sad.gif Juolab, sapnai košmarai jau iš anksčiau kankino, kad man liko neilgai gyvent ir pan. Esamas jausmas veda į neviltį, nebematau dienos šviesos, niekas nerūpi, žiūriu į vaiką ir verkiu, kad gali jinai be mamos likti ....
Kaip manote gal verta eiti privačiai dar kartą išsitirti dėl šventos ramybės, nes kaip minėjau, procedūra labai trumpai truko....
Dar labai neramina dalykas, kad skaudą gerklę, lyg po traumos, daktaras sako, kad čia dėl opos, bet nesuprantu, kaip taip gali būti sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosea: 26 liepos 2015 - 21:31
QUOTE(rosea @ 2015 07 26, 22:30)
Merginos prašau palaikymo bei patarimų, nes jau baigiu per savaitgalį nusibaigti, širdis atrodo iššoks iš krūtinės sad.gif
prieš kelias dienas nustatė 12 kapirštės opas, pylori bakteriją, eriterinį erozinį gastrobulbitą . Pasakė, kad žarnynas kaip narkomanės opa ant opos ir kad laiku išsityriau, iki tol gyvenau manydama, kad man divertiluliozė ...
Prisiskaičiau  čia supermoje realių atvejų, kaip po su tokios diagnozės išsivysto vėžys ir užklumpa staiga netikėtai.
Daktaras paskyrė omeprazolį, ospamoxą ir ir klerimedą.
Gydytoja atlikusi endoskopiją nelabai maloni buvo, mažai ką aiškino, viskas vyko labai greitai ,labai pergyvenu, gal pražiūrėjo ką sad.gif Juolab, sapnai košmarai jau iš anksčiau kankino, kad man liko neilgai gyvent ir pan.  Esamas jausmas veda į neviltį, nebematau dienos šviesos, niekas nerūpi, žiūriu į vaiką ir verkiu, kad gali jinai be mamos likti ....
Kaip manote gal verta eiti privačiai dar kartą išsitirti dėl šventos ramybės, nes kaip minėjau, procedūra labai trumpai truko....
Dar labai neramina dalykas, kad skaudą gerklę, lyg po traumos, daktaras sako, kad čia dėl opos, bet nesuprantu, kaip taip gali būti sad.gif

Taip, dėl kylančių rūgščių skauda gerklę, man yra buvę, kad pasinervinau iš vakaro, o ryte atsikėliau su tokia gerkle, kad atrodo kas nors i kaklą kumščiu davė...

Visų pirma tai man atrodo jūs pati sau kenkiate, nes labai nervinatės. Tos visos ligos nuo nervų, streso ir t.t. Turite kažkaip apsiraminti 4u.gif 4u.gif
O antra tai aš dėl šventos ramybės dar kartą nueičiau ir išsitirčiau. Kita nuomonė tikrai nepakenks. Tuo labaiu gal kitas gydytojas jums daugiau ir ramiai viską išaiškins.
O jums prie vaistų paskyrė dar kokį mitybos režimą? Nes tai labai svarbu.

ai, dar nusipirkite ŠALTALANKIŲ aliejaus: žmonės su juo opas išsigydo. Ir gerklę apramins. Ant tuščio skrandžio ryte po šaukštelį 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilla: 27 liepos 2015 - 09:08
QUOTE(rosea @ 2015 07 26, 22:30)
Merginos prašau palaikymo bei patarimų, nes jau baigiu per savaitgalį nusibaigti, širdis atrodo iššoks iš krūtinės sad.gif
prieš kelias dienas nustatė 12 kapirštės opas, pylori bakteriją, eriterinį erozinį gastrobulbitą . Pasakė, kad žarnynas kaip narkomanės opa ant opos ir kad laiku išsityriau, iki tol gyvenau manydama, kad man divertiluliozė ...
Prisiskaičiau  čia supermoje realių atvejų, kaip po su tokios diagnozės išsivysto vėžys ir užklumpa staiga netikėtai.
Daktaras paskyrė omeprazolį, ospamoxą ir ir klerimedą.
Gydytoja atlikusi endoskopiją nelabai maloni buvo, mažai ką aiškino, viskas vyko labai greitai ,labai pergyvenu, gal pražiūrėjo ką sad.gif Juolab, sapnai košmarai jau iš anksčiau kankino, kad man liko neilgai gyvent ir pan.  Esamas jausmas veda į neviltį, nebematau dienos šviesos, niekas nerūpi, žiūriu į vaiką ir verkiu, kad gali jinai be mamos likti ....
Kaip manote gal verta eiti privačiai dar kartą išsitirti dėl šventos ramybės, nes kaip minėjau, procedūra labai trumpai truko....
Dar labai neramina dalykas, kad skaudą gerklę, lyg po traumos, daktaras sako, kad čia dėl opos, bet nesuprantu, kaip taip gali būti sad.gif

Sveika, Rosea, paskaiciau-ir nusisypsojau 4u.gif Atpazinau save pries 4 metus, kai analogiskai blioviau ir testamenta jau rasiau biggrin.gif Pirmiausia, GERLas-nemirtina liga. Bjauri, nemaloni, kitiems net skausminga, bet nemirsit tikrai drinks_cheers.gif Antra, vezys issivysto tik tada, kai negydoma, kai uzleidziama, kai nekreipiama demesio. Dabar gi gavot vaistu doze, privalote isgerti kursa. Jei pradejote gydyma, antra endoskopija absoliuciai nieko neparodys, nes jau bus pradetas gydymas. Israsytas vaistu ir antibiotiku derinys puikus, pamatysit, po isgerto kurso prasvieses akyse drinks_cheers.gif
Endoskopine procedura tikrai trunka trumpai, ar valstybinej, ar privacioj istaigoj drinks_cheers.gif Prie GERLo ne tik kad gerkle skaudeti gali, bet ir koseti kaip su bronchitu, ir ausyse spengti, kaip butu kad ausu uzdegimas, ir sloga atsirasti gali. Viskas cia nuo GERLo, prakeiktojo, bet, kaip minejau, nemirsit tikrai, nes veziui jau uzkirstas kelias. drinks_cheers.gif Pagrindinis GERLo priesas-ramybe. T.y. kuo labiau nervuosites, stresuosit, tuo ilgiau sirgsit, sunkiai pasiduos gydymui, ir atvirksciai, kai nusiraminsit ir suprasit, kad tera cia eiline liga, kuri sekmingai apgydoma be pasekmiu rimtu, tai ir GERLas pasitrauks ilgesniam laikotarpiui(1-2 metams).
Dabar gerkit paskirtus vaistus saziningai(galit nuo ju viduriuoti, tai normalu), bus kartu burnoj, tai irgi normalu. Po isgerto kurso kreipkites cia, paaiskinsim, kaip GERLa suvaldyti naturaliom priemonem, nes tai liga visam gyvenimui. 4u.gif
Atsakyti
Ačiū merginos 4u.gif Priešpilnis matomai dar plius mane paveikęs, kad taip panikuoju, svoris per kelias dienas -2 kg, nuo maisto pykina smile.gif
Tikrai stengsiuos nepasiduoti, kovoti su savo durnumu, tą pačią dieną mečiau rūkyti, dabar stengiuos žiūrėt maistą, rinktis tinkamus produktus.
Kreipsius po kurso būtinai, čia daug patarimų ir palaikymo 4u.gif
Dar tik klausimą turiu,vaistus klerimed nuo pylori paskyrė savaitei, nors informaciniam lapelį rašo, kad reikėtų dvi gerti, vėl sunerimau, kad ta padla neišnyks, bet daktaras turbūt geriau žino smile.gif
Atsakyti
Na, antibus minimum 7 dienas reikia gerti, tai gal ir gerai paskyrė smile.gif Be to, kiek ten tų tablečių, gal tik 7 ir gavote smile.gif

Stenkitės maitintis tvarkingai, kas 2-3 val. nepersivalgyti. Sekite savo organizmą, atsirinksite, kokie produktai jums tinka ir ismoksite su tuo gyventi. Tai tikrai nera mirties nuosrpendis, kaip kad sau pasiraset biggrin.gif
Cia temoje paskaitykite, rasit apie maitinimasi daug diskusiju.
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2015 07 27, 11:50)
Na, antibus minimum 7 dienas reikia gerti, tai gal ir gerai paskyrė smile.gif Be to, kiek ten tų tablečių, gal tik 7 ir gavote smile.gif

Stenkitės maitintis tvarkingai, kas 2-3 val. nepersivalgyti. Sekite savo organizmą, atsirinksite, kokie produktai jums tinka ir ismoksite su tuo gyventi. Tai tikrai nera mirties nuosrpendis, kaip kad sau pasiraset  biggrin.gif
Cia temoje paskaitykite, rasit apie maitinimasi daug diskusiju.

Paantrinsiu, kad dabar reikalinga ir griezta virta-troskinta dieta. drinks_cheers.gif Nors prasidejo vaisiu, darzoviu sezonas, deja, visi vaisiai ir uogos-GERLo pagalbininkai doh.gif GERLas ir paumeja daznam vasaros sezonu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dar klausimas iškilo, ar nesumažinsiu antibiotikų poveikio opai ir bakterijai vartodama gerąsias bakterijas, maltus linų sėmėnis, šaltalankių aliejų? Sakičiau, kad 2 val po valgio jau galima probiotikus gert blush2.gif Ir ar galima prie visos medikamentų puokštės kažką nuo nervų įtraukt? arbatą gal neuro? 4u.gif
Atsakyti