Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita

QUOTE(Loba2013 @ 2015 09 02, 18:40)
siulyčiau pasiskaityti Fast Tract Diet, įsirašyti į Facebook grupę. Nes turbūt kad ir geriausias gydytojas, prirašys antibiotikų, o po jų be atitinkamos dietos  galo nebus problemoms.

kaip tau nustatė disbakteriozę, kokio tyrimo pagrindu?

Nerase jokiu antibiotiku.Tiesiog nepatare nieko.As dariausi kiekybini ismatu paseli,jis parodo zarnyno mikroflora.Labai daug patogenoniu mikrobu,darbuotoja net stebejosi,kad as neviduriuoju.Be to niekas nesintetina B grupes vitaminu,nera tu bakteriju,cia taip laboratorijos gyd. pakomentavo.Tai kur cia bus gera savijauta.
Ismatu paseli dariausi ligonines laboratorijoje,mokejau apie 15 euru.
Sorry uz klaidas,is telef.greit rasau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demetra: 02 rugsėjo 2015 - 19:42
QUOTE(Demetra @ 2015 09 02, 19:38)
Nerase jokiu antibiotiku.Tiesiog nepatare nieko.As dariausi kiekybini ismatu paseli,jis parodo zarnyno mikroflora.Labai daug patogenoniu mikrobu,darbuotoja net stebejosi,kad as neviduriuoju.Be to niekas nesintetina B grupes vitaminu,nera tu bakteriju,cia taip laboratorijos gyd. pakomentavo.Tai kur cia bus gera savijauta.
Ismatu paseli dariausi ligonines laboratorijoje,mokejau apie 15 euru.
Sorry uz klaidas,is telef.greit rasau.

supratau.
Tau tą info siūlau skaityti todėl, kad autorius daugumą virškinamojo trakto problemų - dirglios žarnos sindromą, gastritus, gerlus sieja su patologine žarnyno mikroflora ir siūlo specialią dietą. Ji kažkas panašaus į low carb paleo, bet tik iš pradžių, paskui ryžiai leidžiami. Dar žolelinį papildą Iberogast, kurio turi būti ir mūsų vaistinėse.
Kad įsigilint, reikia pirkti knygą arba parsisiųsti popeirinę arba e-book, apie 10 usd.
Arba atidžiai perskaityt, ką žmonės dikutuoja facebook Fast tract grupėje. Kad tai tiesa, galiu pati paliudyti - pilvo pūtimus nuima ne dietologų siūlomos košės o mėsos ir daržovių dieta be jokių grūdinių kultūrų, ankštinių, vaisių.
Atsakyti
QUOTE(Miliuks @ 2013 12 17, 08:23)
Sena tema :

http://www.supermama...howtopic=877490
Papildyta:
naca nemanau kad akiu baltimai gelsta dar nuo ko nors,ir veidas visas geltonas,slapimas taip pat patamsejes, tai siandien pas gydytoja eina ir nebeleidau vartoti vaistu,nes info lapelyje parasyta retas salutinis poveikis gelta.
Gazdina tik ar tikrai neuzkreciama nes laukiuosi..  unsure.gif


Papildyta:
QUOTE(Mondeika @ 2015 09 09, 12:07)

smile.gif laba kas gal galit padeti nebezinau ka bedaryti esu nestuke skrandzio neskauda gal kiek sausumas gerkleje rugsciu jokiu nejauciu .Kosinu persti gerkle vaistai jokie nepadeda gyditoja prirase Zulbex geriu Antra diena naktys be mieges nuo kosulio Neturiu tulzies manau kad i skrandi patenka turinys nes jauciu kartuma gerkleje ka begerti jau nezinau miegoti negaliu
Atsakyti
As turejau Gerl sindroma bet paskutini karta kai tyriausi, nieko neberado g.gif tai znn ar nukonsultavo mane ar kas,bet ji rado Rauba. Geras gydytojas atrodo. Ko nedarau tai negeriu vyno, neberukau, vakare kelios val iki miego negeriu ir nevalgau. g.gif
o pilva labiausiai pucia nuo pieno produktu man g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 09 rugsėjo 2015 - 12:46
QUOTE(Mondeika @ 2015 09 09, 12:15)
kad i skrandi patenka turinys nes jauciu kartuma gerkleje ka begerti jau nezinau miegoti negaliu

Na nestukems is viso viskas paumeja, net sveikos gerlais suserga drinks_cheers.gif Pilvas auga, skrandi kelia i virsu, tas, nabagas, ir lipa per gerkle biggrin.gif
Pagalba: kad ir banaliai skambetu, bet pakelkit ciuzini galvugalyje 45 laipsniu kampu(po ciuziniu pasidekit knygas, jei turit-kokia medine pakyla, tinka antras ciuzinys sulankstytas, zodziu, bet kas, kas pakelia krutines lasta). Miegosit pusiau sedom. Nepatogu, sutinku, bet priprantama drinks_cheers.gif Ir nereikes koseti.

Rosea, kaip jus gyva, mirti nebesiruosiat? biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, na gyva gyva smile.gif Ryt kaip tik rysiu žarnelę,daktarė liepė, nes pasiskundžiau, kad vis su gerklės skausmu, pilvo pūtimu , karščiu pilve ir skausmingu tašku gyvenu...Šian valgiau tik avižų košę,virtą žuvį su agurku ir peršti ta gerklė, kažkas kyla višsun doh.gif matomai kylantys nervai ir nerimas čia bus, dar naujas jiems kilt pretekstas artėjanti paskirta kolonoskopija, nes nori pažiūrėt kas apačioj žarnyno dedasi, kai visršus toks , anot jų, baisus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2015 09 09, 14:30)
As turejau Gerl sindroma bet paskutini karta kai tyriausi, nieko neberado  g.gif tai znn ar nukonsultavo mane ar kas,bet ji rado Rauba. Geras gydytojas atrodo. Ko nedarau tai negeriu vyno, neberukau, vakare kelios val iki miego negeriu ir nevalgau. g.gif
o pilva labiausiai pucia nuo pieno produktu man  g.gif

As taip pat turėjau gerla, visiems skundziausi, o ir lor gydytoja pries 2 men. apžiūrėjo gerkle,stemple patvirtino,nes buvo zaizdeliu stemplėje, perstinti gerkle. O pries diena rijau zarna,nes skaudėjo kairėje,rado skrandzio uzdegima ir tulžies refliuksa. Kardija -uždara.Tai kaip cia dabar suprast,kur dingo mano gerlas? Ar galėjo ta Kardija uz daryt 2sav.gerta nolpaza ir raniberlas?
As ir meciau kava, laikiausi dietos. Dabar dar ir bakterija naikinu ax.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės. Prieš pora mėnesių diagnozavo man refliux gastritis, tulžis patenka į skrandį. Be to, rado helycobacter pylori. Pagėriau antibiotikus plius omeprozolį, bet savijauta nepagėrėjo. Gydytoja liepė ir toliau vartoti omeprozolį, vos ne 3 mėn.. Tačiau endoskopuotojas man sakė, kad omeprozolis gali dar pabloginti situaciją. doh.gif
Tai norėjau paklausti, kas turėjo tokių problemų, kokius vaistus išrašydavo gydytojai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigriukų mama @ 2015 09 24, 14:35)
Sveikos, mergaitės. Prieš pora mėnesių diagnozavo man refliux gastritis, tulžis patenka į skrandį. Be to, rado helycobacter pylori. Pagėriau  antibiotikus plius omeprozolį, bet savijauta nepagėrėjo. Gydytoja liepė ir toliau vartoti omeprozolį, vos ne 3 mėn.. Tačiau endoskopuotojas man sakė, kad omeprozolis gali dar pabloginti situaciją.  doh.gif
Tai norėjau paklausti, kas turėjo tokių problemų, kokius vaistus išrašydavo gydytojai?  4u.gif

Man tokį gydyma ir paskyrė, po antibiotiku dar 2-3 sav.omeprozolis. Siaip būtu kaip ir nieko savijauta,tik labai reikia laikytis dietos,tik ka ne taip ir is karto skrandukas apie save primena. Kaip suprantu cia ilgas procesas. As po 2 sav.omeprozolo pereisiu prie mastikos gėrimo, nes tas omepas tikrai neiseitis g.gif
Atsakyti
QUOTE(aksome @ 2015 09 24, 16:27)
Man tokį gydyma ir paskyrė, po antibiotiku dar 2-3 sav.omeprozolis. Siaip būtu kaip ir nieko savijauta,tik labai reikia laikytis dietos,tik ka ne taip ir is karto skrandukas apie save primena. Kaip suprantu cia ilgas procesas. As po 2 sav.omeprozolo pereisiu prie mastikos gėrimo, nes tas omepas tikrai neiseitis  g.gif


Bet pagooglinus, radau, kad sergant refliux gastritu, yra skiriami prokinetikai, tabletės su ursodeoksicholio rūgštimi ir jeigu padidėjęs rūgštingumas, tada visi ...ozoliai. Tiesiog bijau užsiimti savigyda, o daktarė tik tą omepą paskyrė, nuo kurio visai negerėja.
Atsakyti
Sveiki, gal kas gali man patarti, ar verta daryti gastroskopija esant remisijai? pagaliau po keliu metu delsimo ryzausi uzsirasyti siam tyrimui, ta padariau pries savaite, o pats tyrimas jau rytoj, bet va vos tik uzsirasiau, ir skrandzio skausmai dingo, matyt remisija..neskauda skrandzio nei ryte nei vakare, jauciuosi puikiai.. bet is kitos puses jauciu pareiga pagaliau atlikti ir ta tyrima..bet ar verta? ar nebus veltui viskas? gal nieko nepamatys? ar geriausia visdelto atsaukti butu, o vel uzsiregistruoti tik jei vel pabloges? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Majukas_: 27 rugsėjo 2015 - 13:19

Man šiandien pirma diena, kai nekyla rūgštys ir nemaudžia duobutės, kur skrandis. Nors prasikankinau visus 9 nėštumo mėnesius ir tris savaites jau po jo. Trečiadienį turiu endoskopijos tyrimą, tai irgi tokios mintys lenda, va vieną dieną jaučiuosi puikiai, gal nebesidaryt to tyrimo, nes bijau tai paniškai unsure.gif Bet Senos Pažįstamos aprašyta tyrimo eiga nuteikia puikiai 4u.gif

Esu girdėjusi, kad jeigu naktim neskauda, miegi gerai, vadinas, tos bakterijos nėra. Kažin kiek čia tos tiesos unsure.gif Labai norėčiau, kad ji būtų neatsinaujinusi, nes kai naikinau prieš tris metus, tai labai išsiderino organizmas po tokių antibiotikų dozių...

Ir dar, jei nustatys vien tik refliuksą, kažin, ar yra saugių vaistų maitinant? Gal kam teko susidurt?
Atsakyti