Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Laba diena, o kaip su tuo įdegiu? Jeigu saulėtą vasaros dieną kažką lauke dirbdama per pora valandų stipriai įdegu, dažnai raudonai, o po poros dienų įdegis paruduoja ir laikosi labai ilgai, čia vasarų bruožas? Gyvenime tik kartą įdegis luposi, po 2 dienų Palangoj be deginimosi kremo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 01 13, 11:34)
Neseniai rinkausi tusa Kosmadoj, priejo pardaveja pasisiule padeti, klausiu ka sitas tusas daro, riecia ilgina, tankina ar ka kita, sako "jis bus rieciantis, va matot parasyta "dlia riestnic" " doh.gif  lotuliukas.gif


oi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif anekdotas lotuliukas.gif

Manes irgi saule neima g.gif sunkiai idegu labai...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 13, 11:53)
.... Gal šita nikoko smarkiai geria? unsure.gif Ji man kažkokia alkoholiškavota unsure.gif Prie jos vaizdo man geriau atrodytų, jei ji pasakotų kažką tipo apie anoniminius alkoholikus...

Prajuokinai biggrin.gif
Bet tai kai žmogus moka džiaugtis ir džiaugsmu dalintis, net pavydu:) Kt vertus slavės tokios nu "at dušy"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 13 sausio 2014 - 14:22
QUOTE(Tynka @ 2014 01 13, 15:22)
Prajuokinai  biggrin.gif
Bet tai kai žmogus moka džiaugtis ir džiaugsmu dalintis, net pavydu:) Kt vertus slavės tokios nu "at dušy"

Nu biggrin.gif Aš save oamenu, kai pirmą kartą tuos meteoritus nusipirkau biggrin.gif Galėjau pasakyti kažką tokio - nuuu, nusipirkau... Nu ką aš žinau kaip... Normaliai gal... Įžiūrėt reikia,mėgėjui...
O čia lotuliukas.gif
Atsakyti
tik ką šitą nikoko filmuką pažiūrėjau, tai va čia lyg nieko ir nėr tokia nukvaišus kaip rodydama produktus biggrin.gif Gal tiesiog jos filmukų minusas ir yra, jog ji visai nemontuoja filmuotos medžiagos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 12, 16:34)
O kad man gal Brita visai ir pavasaris pagal spalvas mastau.gif Panašumas su Aina ir Erszebeth - nieko ir rudeninės spalvos, bet švaresnės geriau...


Kažin, ar Aina ir Erszebeth galvoja, kad turim panašumo g.gif smile.gif, būtų įdomu sulaukt daugiau nuomonių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 01 13, 11:34)
O blyskios lupos tai kazkur rase kad labai budingas ziemoms bruozas, nes ju oda skirtingai nuo pavasariu ir kai kuriu vasaru, nera raustanti, toli kraujagysles ar kaip ten, uztai ir lupos blausios spalvos.

Va mano lupos gana blyskios siaip. Ir raudonio ne taip daug veide.
QUOTE(rytojryta @ 2014 01 13, 12:41)
taip rudeniai vieninteliai, kurie blogai idega. bet kad greit apdegtu sauleje  g.gif  mano oda tiesiog nereguoja i saule , nesusidaro idegis, pravaikstau balta visa vasara. bet kad greit apdegciau, tai tikrai ne.  reikia ilgai intensyvioje sauleje buti, kad oda pradetu mausti  g.gif

O mano oda gana stipriai i saule reaguoja. Po pirmu pasideginimu, net ir trumpu, galiu buti raudona kaip vezys. Jei nenusilupu, tai vis tiek gana greitai tas idegis isblunka. Tam, kad buciau ruda, reikia nemazai kartu pasideginti saikingai. Ir tai nebunu tokia jau ruda, i geltonuma. Na kaip tos soliariumines blondines biggrin.gif Tas idegis mano vis tiek kazkokio lyg rausvo atspalvio turi g.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 13, 16:03)
tik ką šitą nikoko filmuką pažiūrėjau, tai va čia lyg nieko ir nėr tokia nukvaišus kaip rodydama produktus  biggrin.gif Gal tiesiog jos filmukų minusas ir yra, jog ji visai nemontuoja filmuotos medžiagos  g.gif

Bet vis tiek antakiai perpešioti ir nosis kaip bulvė biggrin.gif Nepatinka man jinai biggrin.gif Mikė geriau, o ta, kur skaitė dvasingą aprašymą ant bonkos, išvis faina biggrin.gif

Tai gal didesnis žiemos kontrastas tuom pagrįstas, kad kraujagyslės toliau odos? Tada ir oda šaltesnė gaunasi?
Tfū, ne, oda šaltesnė ne dėl raudonos, o dėl geltonos nebuvimą. O kas duoda geltonumą? Ne karotinas gi, daugiau morkų ėsk, pavasariu pavirsi?... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 01 13, 11:34)
O del ko tustutes?  smile.gif  Del to kad jos domisi, perka kosmetika ir apie ja kalba savo video?

Aha, todėl kad išvaizda dėl išvaizdos ir be jokios koncepcijos blush2.gif , na gi čia tuštučių bruožas. Va jai būtų fyfa žodis, tai jis man kažkokią neigiamą prasmę papildomą turi, o tuštučių esmė mano suopračiu - išvaizda, o filmukai apie tai... gražu negražu, ir apie kokia nors prasmę gi nieko nekalba. Čia be įronijos, tiesiog kažkada taip išsirutuliojo pokalbyje su dukra.
Papildyta:
QUOTE(rytojryta @ 2014 01 13, 12:41)
taip rudeniai vieninteliai, kurie blogai idega. bet kad greit apdegtu sauleje  g.gif  mano oda tiesiog nereguoja i saule , nesusidaro idegis, pravaikstau balta visa vasara. bet kad greit apdegciau, tai tikrai ne.  reikia ilgai intensyvioje sauleje buti, kad oda pradetu mausti  g.gif

Mano oda taip pat reaguoja, bet aš tikrai ne ruduo.
Aš kažkaip manau čia su spalviniu tipu nelabai susiję g.gif
pagal odos jautrumą dar gautusi koks warm'as, bet ir tai nebūtinai ruduo:
I tipas. Šviesūs, rusvi plaukai, blyški oda, mėlynos akys, strazdanotas veidas (strazdanos atsiranda net vasario-kovo mėn.). Šių asmenų oda labai jautri, paveikta saulės greitai paraudonuoja. Buvimo saulėje trukmė - 5-10 min.
[COLOR=blue]panašiau gal į warm spring net sakyčiau[COLOR=blue]
II tipas. Mažai skiriasi nuo I tipo. Plaukai šviesūs, pilkšvi. Šviesi oda ir akys (dažniausiai mėlynos). Oda jautri, veikiama ultravioletinių spindulių greitai paraudonuoja, vėliau iš lėto tampa bronzinė. Buvimo saulėje trukmė - 10-20 min.
III tipas. Oda nei tamsi, nei šviesi. Plaukai juosvai rusvi. Akys apytamsės. Saulėje oda rausta ir ruduoja. Buvimo saulėje trukmė - 20-30 min.
IV tipas. Plaukai tamsūs, oda gelsvai tamsi. Akys tamsios. Oda saulėje greitai ruduoja. Buvimo saulėje trukmė - 35-45 min.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 01 13, 18:16)
Aha, todėl kad išvaizda dėl išvaizdos ir be jokios koncepcijos blush2.gif , na gi čia tuštučių bruožas. Va jai būtų fyfa žodis, tai jis man kažkokią neigiamą prasmę papildomą turi, o tuštučių esmė mano suopračiu - išvaizda, o filmukai apie tai... gražu negražu, ir apie kokia nors prasmę gi nieko nekalba.

Bet kad tame ir yra esmė - gražu/negražu. Gi ir mūsų temoj - tinka/netinka, va tu su ta spalva gerai, o su ana blogai. Nors aš gal norėčiau atrodyt kitaip, bet visi sako, nu nu nu, gal tu dūšioj ir baikeris, o išoriškai blondė, juoda netinka, bus negražu! biggrin.gif

Erszebeth irgi norėtų retro bohemos, bet vat pagal sezoną gražiau!

O tai kokia jau čia turėtų būti koncepcija špakliuje? Tik kad gražu - negražu.

Ne, bendrai tai yra koncepcija. Kad neprisipirkt šūdo. Va, tarkim, yra kosmetikos priemonių - jų yra masė, visų nesupirksi, neišbandysi. O va čia kažkas tuo užsiima, perka, mėgina ir pateikia tau ataskaitą kartą per savaitę ar kas mėnesį. Tau nereikia niekur eiti, tu nuėjus į Kristutę gali sakyti - norėčiau pamėginti tušą Chanel Inimitable, ibo Lancome Drama byra! O nereikia pirkti arba klausyt konsultantės, koks tas Drama nuostabus, riečiantis, dlia riestnic lotuliukas.gif
Taigi kam reikalingos ataskaitos? Kad būtum nuolatos informuotas! smile.gif Nors nieko nepirkai ir netrūksta tau.
Atsakyti
Va va, aš ir bais džiaugiuos, kad galima paklausyt tų ataskaitų, o jau tie visokie swatch iš viso fantastika bigsmile.gif Aš kai tokia nemėgėja po pardes trintis, o tuo labiau ilgai, tai man išsigelbėjimas smile.gif Gi pačiai kiek reiktų visko bandyt ir plius daug ko net nesugalvotum į rankas net paimt. Tuo labiau kai jos dar ir ne tik valandžiukę pavaikšto, o dienomis testuoja thumbup.gif
Atsakyti
kas tas swatch?
Atsakyti