Įkraunama...
Įkraunama...

Turistinė viza į JAV

Sveiki,
turiu kelis klausimus del turistines vizos i JAV.

Kaip zinia su turistine viza Amerikoje gali buti 90 dienu.

Amerikoje noreciau pabuti ilgiau nei 90 dienu,bet nenoriu pazeisti vizos rezimo, nes tokiu atveju tai butu kaip ir paskutnis mano apsilankymas Amerikoje. Tai dabar kilo tokia viena ideja.

Ar imanomas toks variantas, kad as praleidziu Amerikoje 90 dienu, tada nuskrendu i Kanada ten pabudu kelias dienas ir vel gryztu i Amerika ir vel turiu naujas 90 dienu?

Imonomas toks variantas? Siaip kiek esu girdejes oro uoste daznai ten kabinejasi prie visko, kur vaziuoji, ka veiksi, kiek turi pinigu ir pan...



Atsakyti
QUOTE(andrius11 @ 2014 01 04, 08:25)
Sveiki,
turiu kelis klausimus del turistines vizos i JAV.

Kaip zinia su turistine viza Amerikoje gali buti 90 dienu.

Amerikoje noreciau pabuti ilgiau nei 90 dienu,bet nenoriu pazeisti vizos rezimo, nes tokiu atveju tai butu kaip ir paskutnis mano apsilankymas Amerikoje. Tai dabar kilo tokia viena ideja.

Ar imanomas toks variantas, kad as praleidziu Amerikoje 90 dienu, tada nuskrendu i Kanada ten pabudu kelias dienas ir vel gryztu i Amerika ir vel turiu naujas 90 dienu?

Imonomas toks variantas? Siaip kiek esu girdejes oro uoste daznai ten kabinejasi prie visko, kur vaziuoji, ka veiksi, kiek turi pinigu ir pan...


su turistine viza galit but 6 menesius, 90 dienu yra su ESTA vaziuojant (bevizis rezimas). Jei jums reikia ilgiau nei 90 dienu, tai galit ambasadoj prasyti turistines vizos su paaiskinimu ka ten planuojat tiek laiko veikti. Teoriskai i Kanada skristi galite, bet praktiskai oro uoste gali prikibti ir jei nepatikes nuosirdziais turistiniais tikslais (nes sutikit, kad labai jau retai kas turistauja taip ilgai) tai gali neileisti i sali.
Atsakyti