Įkraunama...
Įkraunama...

JCREW

QUOTE(kotri_ @ 2014 01 14, 14:04)
Gavau šią suknutę, labai smagi, tik man žemaūgei (1,61 cm) ji trumpoka, nesiekia kelių, kai foto, nors pirkau Regular. Tad aukštesnėms merginoms ji bus per trumpa.

gaila, kad ne visu rubu jie turi tall varianta verysad.gif grazi suknyte 4u.gif

siu kelnyciu neturit? cia kaip timpos gal labiau nei kelnes? g.gif
http://www.jcrew.com...p;bmUID=kd.f.54
Atsakyti
Neatsilaikiau šiandien loaferiams karvės odos blush2.gif Nu bet reikėjo man jų trūks plyš dabar į spintą pasidėt biggrin.gif Ir dar marškinukus vienus pagriebiau, megztuką merino, dar vienus batus. Žodž einu gydytis doctor.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(medeya @ 2014 01 14, 15:40)
Neatsilaikiau šiandien loaferiams karvės odos  blush2.gif Nu bet reikėjo man jų trūks plyš dabar į spintą pasidėt  biggrin.gif Ir dar marškinukus vienus pagriebiau, megztuką merino, dar vienus batus. Žodž einu gydytis  doctor.gif  biggrin.gif


Mum su paveiksleliais/nuorodomiz prasom! tongue.gif new_russian.gif friends.gif
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2014 01 14, 14:04)
Gavau šią suknutę, labai smagi, tik man žemaūgei (1,61 cm) ji trumpoka, nesiekia kelių, kai foto, nors pirkau Regular. Tad aukštesnėms merginoms ji bus per trumpa.
user posted image

na bet keista, nes manekenei netgi žemiau kelių suknelė.
Atsakyti
Mergaites ,jei silkinukes perku 2 dydi,sia silkine suknele koki reiktu imti?aciu 4u.gif


http://www.jcrew.com...isFromSale=true
Atsakyti
Kažkuri rodėtės su šiuo megstuku, gal galite dar savo išmatavimus priminti ir tippi kokį įprastai perkate dydį, ačiū labai 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cereza: 14 sausio 2014 - 15:06
QUOTE(edicike @ 2014 01 14, 15:04)
Mergaites ,jei silkinukes perku 2 dydi,sia  silkine suknele koki reiktu imti?aciu 4u.gif

as taip par 2 dydi perku silkinukiu, galvociau apie 2 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(regal @ 2014 01 14, 15:03)
na bet keista, nes manekenei netgi žemiau kelių suknelė.

gaunasi, kad manekene 150 cm biggrin.gif petite lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2014 01 14, 15:03)
na bet keista, nes manekenei netgi žemiau kelių suknelė.


Taip, aš pati nustebau, nes galvojau reiks trumpinti, bet kad reiks galvoti kaip atlenkti, nes trūksta ilgio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cereza @ 2014 01 14, 16:05)
Kažkuri rodėtės su šiuo megstuku, gal galite dar savo išmatavimus priminti ir tippi kokį įprastai perkate dydį, ačiū labai  4u.gif

user posted image


Lyg ir as rodziausi blush2.gif Mano ismatavimai: 89-68-94 (168), turiu S d. tokio megztuko. Tippius labiau megstu XS d., sis megztinis laisvesnis negu XS d. tippiai, bet ne toks laisvas kaip S d. tippiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2014 01 14, 15:10)
gaunasi, kad manekene 150 cm  biggrin.gif petite  lotuliukas.gif
kad jcrew manekenės neaukštaūgės, tai jau seniai aišku, bet kad tiek biggrin.gif blink.gif
Atsakyti
parasiau laiska jcrew su klausimu, kokiu ugio yra ju manikenes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2014 01 14, 15:10)
gaunasi, kad manekene 150 cm  biggrin.gif petite  lotuliukas.gif
kad jcrew manekenės neaukštaūgės, tai jau seniai aišku, bet kad tiek biggrin.gif blink.gif
Bet tikrai keista, kad suknele tokia trumpa, nes pagal išmatavimus prie suknelės tikrai neatrodo, kad būtų trumpa. Jei kalba eina apie šią suknutę:
http://www.jcrew.com...06246/06246.jsp
Atsakyti