Įkraunama...
Įkraunama...

Dvigubos vestuvės

Sveiki,

nu, taip jau atsitiko, kad su sese (tarp mūsų ketverių metų skirtumas) šiemet ištekame. Ji jaunesnė ir ištekes kokiais 2 menesiais anksciau. As del to, aisku, ne kiek nepergyvenu, tik dizaiugiuosi ir linkiu jai laimingo gyvenimo drinks_cheers.gif
Bet siaip tai gan linksma, juokinga ir kuriozine situacija. Labiausiai tai jauciu, sokas musu teveliams smile.gif tongue.gif smile.gif Bet siaip labai fain, kad dabar vienodos temos labai aktualios ir si sestadieni rinkomes kartu sukneles, tai ateini ir sakai, kad reikia 2 vestuviniu sukneliu, tai visi nustemba doh.gif Sako, o drauges kartu isteka. O mes net ne drauges, o seses!!! Pasakytume, tai nuvirstu tikriausiai lotuliukas.gif
Idomu, ar taip buvo kam nors nutike? O gal kas nors kartu vestuves sventet?
Labai smalsu!
Atsakyti
Mano vienam draugui taip pernai buvo.... Tik net ne dvigubos, o trigubos gavosi vestuvės. Tiesa, visas jas šventė ne tą pačią dieną, o maždaug kad tris savaites... Bet ištekėjo draugo sesuo, paskui jis pats vedė, o galiausiai dar ir jaunesnė sesutė ištekėjo bigsmile.gif Tai tėveliams tikrai toks lengvas šokas buvo doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
O aš žinojau tokį variantą, kai sesutės dvynukės turėjo tuoktis tą pačią dieną bigsmile.gif Jau ir pareiškimus buvo nunešusios ir planavo, deja viena išsiskyrė ir teko atšokt tik vienas vestuves. Bet planuose buvo dvejos vestuvės vienu metu doh.gif (nu aš taip nenorėčiau net ir su sese dalintis vienos dienos schmoll.gif Juk ta diena mano, o ne mūsų dviejų blush2.gif Ot aš egoistė lotuliukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gagalia: 19 birželio 2006 - 08:13
as dalyvavau dvynukiu vestuvese, buvo labai smagu, ir nemanau kad jos nepatiko, atvirksciai buvo labai grazu. nes ir sukneles buvo vienodos, ir plaukai nu viskas, tik vyrai skyresi. buvo labai ispudinga ir grazu. jei as tureciau dvyne sese ir ji noretu tuokktis ta pacia vasara tai tikrai siulyciau kartu. taip juk smagiau.smile.gif
Atsakyti
As irgi dziaugiuosi, kad ne viena diena.
Mano pusbrolis kai vede, tai vestuves buvo jaunuju ir seneliu auksine kartu. Gal ir grazu, bet kazkaip norisi savo vestuviu isskirtinumo. tongue.gif
Atsakyti
Mano tevai rusu laikais issiskyre(reikejo j iems taip). Bet vistiek kartu gyvena. Ir sumaste kad reiktu vel susituokt. Tai as kaip tik siuliau kad ta pacia diena atsvestu. Man taip grazu wub.gif
Atsakyti
kas 1.5 menesio tuokesi mano vyro viena sesuo, po to anra o galiausiai jis pats
Atsakyti
QUOTE(Gili @ 2006 06 18, 23:17)
nu, taip jau atsitiko, kad su sese (tarp mūsų ketverių metų skirtumas) šiemet ištekame. Ji jaunesnė ir ištekes kokiais 2 menesiais anksciau.

Jei tik dviejų mėnesių skirtumas, geriau jau kartu daryti tas vestuves - vistiek juk tuos pačius gimines tenka kviesti, o jei dar ir iš užsienio atvažiuoja... Na tiesiog patogumo sumetimais - tiek svečių, tiek ir finansiškai. Mudviem su sese irgi nedaug trūko, kad šią vasarą abejos vestuvės išpultų ir vargu ar būčiau jautųsis labai nuskriausta, kažkuo "dalindamasi" - čia jau nebent koks įprotis nuo vaikystės dėl visko peštis turi būti išlikęs. biggrin.gif
Atsakyti
Mes su sese irgi taip buvome sumaste (tarp musu skirtumas tik 2 metukai). Kai pasakiau kad siais metais isteku, ji sako "O as?" Tai sakau davaj darom kartu, data yra, muzinaktai ir visa kita yra, tik fvietos didesnes reikia. Mes ta minti su tokiu entuziazmu vidury nakties pateikem savo brangiausiems, kad pacios nustebom, bet be atsikalbinejimu sutiko. Bet... sekancia diena gerai apgalvojus, ir vienas ir kitas pradejo atkalbineti. Va taip ir baigesi musu bendos vestuves. Taigi as iseku siais metais, o sesute nusprende sekanciais. Po pusmeciuko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bliss @ 2006 06 22, 08:07)
Taigi as iseku siais metais, o sesute nusprende sekanciais. Po pusmeciuko  biggrin.gif

Maniškė irgi, bet tik todėl, kad jų vestuvės ne Lietuvoj tikriausiai bus. (Aš tai jau nekantrauju galų gale tą egzotišką šalį aplankyti blush2.gif , o dar kai ir proga tokia bus. wub.gif )
Atsakyti
as irgi visada sakydavau ir iki siol taip manau, kad kam dvi sventes i viena sudeti? as net nenorejau kad vestuves sutaptu su mano gimtadieniu, kas galejo buti labai realu...o jau apie dvi nuotakas, tai is viso baisu pagalvoti: bent jau man norisi, kad as ir maniskis butu sventes pagrindas...gal ir egoistiskai skamba, bet siuo klausimu tokia jau esu tongue.gif
Atsakyti
Mums kartu nemanau, kad iseitu, nes sese vestuves daugiau su giminem, o mano su draugais. Giminiu vis tiek negalime visu pakviesti, vien artimiausiu gautusi 100, is musu su sese puses, jau nekalbant apie jaunikiu gimines, dar koks 50 butu. O kur dar draugai g.gif Vien zodziu gautusi vos ne 250 zmoniu smile.gif . Aisku, mes ir gimines ne visus kviesim, tenka rinktis... AS tai vos 2-3 pusseseres is 21 ir krikstatevius is kruvos dedziu ir tetu.
Vien zodz, bus linksmiau daugiau baliu smile.gif
Siandien beveik radom sukneles thumbup.gif Nu, as manau, kad jau tikrai radau smile.gif
Atsakyti