Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos dizainerių parduotuvės, "butikai"

QUOTE(Vysnaite1 @ 2014 02 11, 17:31)



QUOTE(Vysnaite1 @ 2014 02 09, 20:10)
Apetitas auga bevalgant  biggrin.gif O gal rankinės po kelių straipsnių žurnaluose tapo populiarios ir nespėja gaminti smile.gif

O aš laisvalaikiui turiu Toks visoks juodą rankinę. Ir puikiausiai ji man tarnauja  rolleyes.gif  ir gera kaina nusipirkau.

O gal žinot dar kokių užsislaptinusių LT kūrėjų, pasidalinkit?

Dalinuosi tais, kuriais berods nesidalyta.
Shkertik - apyrankės (bet ne naujiena čia matyt, o populiaru)
Rūtos Kiškis papuošalai - man labai patinka turiu pakabuką peilį  biggrin.gif



QUOTE(lassie172 @ 2014 02 10, 20:42)
Nežinau ar kas minėjo, bet man labai faini Kailis lietpalčiai iš dviejų pusių smile.gif
https://www.facebook...1502436?fref=ts

Merginos pradėjo tik prieš pusmetį siūti, tik nžn kokios kainos g.gif



QUOTE(Shievonne @ 2014 02 11, 02:07)
netycia atradau sages lelytes wub.gif

nuoroda

ir Elvyros Monginienes papuosalai, fantastika wub.gif

nuoroda



QUOTE(Marla @ 2014 02 11, 18:49)

Atsakyti
Gal kas turi atsiliepimų apie Tiulio fėjos sukneles? Kaip kokybė?
Atsakyti
RANKINĖS
Marga masė
Kainos čia
Sugulovai
Muni

PAPUOŠALAI
Agnera
Nice idea
OKIIKO
Laukės fabrikėlis

DRABUŽIAI
LeMuse
Olesia
Atsakyti
QUOTE(Shievonne @ 2014 02 11, 01:07)
netycia atradau sages lelytes wub.gif


Sages-lėlytes jau senokai gamina ir Liuci Mi. Ne mano stiliaus, bet dailūs daikteliai, kiek žinau - ir veidus gaminanti mergina piešia pati.smile.gif

Pelėdų rankinių kainos - ohoho. Tashe's dar nepabrango?
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 02 12, 22:58)
Gal kas turi atsiliepimų apie Tiulio fėjos sukneles? Kaip kokybė?



vieną turiu perpirktą- tai man labai super ir kokybė ir gerai pasiūta ir gražu... thumbup.gif
Atsakyti
Ten kazkas anoj temos gerai uzkabino,deja nespejau laiku atrasyti.
Kaip is tiesu yra su tais lietuviu dizaineriais?

Stai radau:

" trikotazine suknele (tysalas toks sakyciau) su arklio galva ( na kasdienai patampyt) 180lt... rimtai?
KASTE (cia tokia dizainere?..) susiauciamas kardiganas trikotazinis 350lt... APAKUS AS, pasakai draugei kad uz megztini sumokejai 350, taves klausia, kokia firma, tu sakai KASTE, ir is karto klausimas o kas cia per KASTE? doh.gif
toliau dzemperiai tunikos su mikimazu galvom po 280lt? UZ KAAAAA? woltas disnejus turbut grabe vartosi matydamas tuos dzemperius.
kepure su drugeliu 280lt?!!!! kandonke eileine, kas gali sau tiek leist moket uz kepure? turbut tik tas, kurio pirkinius tevai apmoka arba turtingas dede...
ir tai yra tokiu net sakyciau unknown artist kuriniai... suprantu, kad pirkdamas tam tikru dizaineriu smutkes daug sumoki uz zinoma varda etiketej, nu bet blyn tie jauni menininkai truputi neadekvaciai elgiasi sakyciau. aisku viena sijona pasiut namuose visada kainuos brangiau negu 100 tokiu pat fabrike, nu bet vistiek... "

O man dar ir tokia dilema iskyla - paimkine kaip pavyzdi tarkim dzemperius su mikimauzais.Nors liecia nemaza dali tu "dizaino objektu".Tarkime kad as moku siuti,arba turiu salia "nemokama" siuveja.Galiu pasigaminti dzemperi su mikimauzo galva, kokio tik patinka dydzio,audinio,ilgio ir t.t.Galiu pasigaminti net identiska jei noriu.Bet tada suprantu kad negaminsiu,nes nereikia/nenoriu.
Reziume - man jie patiko tik todel, kad yra "madingi", o as kaip kvailele uzsikabinau ant kabliuko.
Taigi,daugelis dizaineriu darbu yra ne tik kad mazu maziausiai neverti kainos,bet ir juokingi - "kandonke" su drugeliu jau autorinis darbas? Sportinis dzempas su aplikacija? Net Lemuse suknelese nieko naujo nera.Darduokdie kad sudetis gera. doh.gif
Suprantu kad ant svieto kazka naujo pasiulyti yra BEGALO sunku,bet mane taip auklejo,kad dizaineris turi padaryti Naujau,Geriau,Idomiau,Praktiskiau.
Atsakyti
http://www.viktorijos.lt/#!vstc7=vasara%2713


Dauguma drabuziu pakanakamai megejiski dizaino atzvilgiu,taciau yra ir tikru perlu - rudens kolekcijos paltukas,tarkime.smile.gif
Atsakyti
buda, tai apie ka as ir kalbu! dzempaka su mikimauzu uz 300 perki tik tuo atveju, jei tau pms ir tavo protas negali adekvaciai ivertint kainos ir dizaino+kokybes santykio tuo momentu. biggrin.gif
Papildyta:
as vakar is adatyte.com gavau suknele "lola" buvo akcija, tai nesusilaikiau. nu tikrai patogi, bus laisvalaikio pasivaiksciojimam su vaiku, gerai pasiuta ir kaina gavosi normali.
Atsakyti
Nepaminetos rankines

Rankines


Lelytes, kiti elementai

Liumy
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cuddle: 16 vasario 2014 - 10:05
Cia turbut vel ne i tema as,bet kazi ar siame forume kalbama kur apie LT dizaineriu interjero elementus,badus,indus ir t.t.
Kaip su ju iperkamumu/kokybiskumu?
Nors ten matyt atskira sneka,nes LT pramonininkai spjauna i dizainerius ir nesiruosia nieko gaminti.Deja taip.

http://www.ltdstudio...ainas_auga.html
Atsakyti
kazin po kiek tie daikciukai i sltdstudio.lt wub.gif tas sviestuvas nerealiai prikolnas thumbup.gif
Papildyta:
***** pasirodo ten TIKRAS SAKOTIS UZMAUTAS biggrin.gif ha ha ha gera ideja
Atsakyti
http://www.daiktuvie...a...iktai&hl=lt

Siuos greiciausiai zinote.
Baldai,aksesuarai,mada ir t.t. made in LT.smile.gif
Atsakyti