Įkraunama...
Įkraunama...

Šukuosenos trumpaplaukėms

Na taip, dar reikėjo garbanotų šviesių plaukų peruką užsidėti doh.gif. ir šiaip patartina kitos spalvos linzes įsidėti, blakstienas ir nagus priklijuoti. Nagi gražu. Ir jaunikis nepažins, smagu, nuotykiai biggrin.gif
Man atrodo vyrai prie altoriaus nori matyti tą moterį, kurią išsirinko, o ne kažkokią sintetinę damą.



Atsakyti
QUOTE(Varna @ 2009 06 09, 14:23)
Na taip, dar reikėjo garbanotų šviesių plaukų peruką užsidėti  doh.gif. ir šiaip patartina kitos spalvos linzes įsidėti, blakstienas ir nagus priklijuoti. Nagi gražu. Ir jaunikis nepažins, smagu, nuotykiai  biggrin.gif
Man atrodo vyrai prie altoriaus nori matyti tą moterį, kurią išsirinko, o ne kažkokią sintetinę damą.

blink.gif truputi persistengiate...
Atsakyti
QUOTE(Varna @ 2009 06 09, 14:23)
Na taip, dar reikėjo garbanotų šviesių plaukų peruką užsidėti  doh.gif. ir šiaip patartina kitos spalvos linzes įsidėti, blakstienas ir nagus priklijuoti. Nagi gražu. Ir jaunikis nepažins, smagu, nuotykiai  biggrin.gif
Man atrodo vyrai prie altoriaus nori matyti tą moterį, kurią išsirinko, o ne kažkokią sintetinę damą.


prie savo komentaro dar galėtumėte porą trejetą šukuosenų pridėti ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Varna @ 2009 06 09, 14:23)
Na taip, dar reikėjo garbanotų šviesių plaukų peruką užsidėti  doh.gif. ir šiaip patartina kitos spalvos linzes įsidėti, blakstienas ir nagus priklijuoti. Nagi gražu. Ir jaunikis nepažins, smagu, nuotykiai  biggrin.gif
Man atrodo vyrai prie altoriaus nori matyti tą moterį, kurią išsirinko, o ne kažkokią sintetinę damą.



Plaukai buvo pirkti tikri, o ne sintetiniai tongue.gif Vyrams patinka pasikeitimai, o ypac kai zino, kad stengiamasi del ju blush2.gif
Atsakyti
Tiesiog nemanau kad reikėtų taip kardinaliai keistis- jei gyvenime esi trumpaplaukė ir taip tau gražiausia, tai ir prie altoriaus tokia žengi, kam tie šinjonai (tarsi su trumpais plaukais būtum nepilnavertė).
Man gražu natūralios šukuosenos, pvz.:

user posted image

P.S. pati tekėjau kai buvau su su ilgais plaukais, bet man labai gražu ir trumpučiai 4u.gif . Dar geriau, nieko ,,raityt" ant galvos nereikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varna: 10 birželio 2009 - 07:41
QUOTE(Varna @ 2009 06 10, 08:40)
Tiesiog nemanau kad reikėtų taip kardinaliai keistis- jei gyvenime esi trumpaplaukė ir taip tau gražiausia, tai ir prie altoriaus tokia žengi, kam tie šinjonai (tarsi su trumpais plaukais būtum nepilnavertė).
Man gražu natūralios šukuosenos,


P.S. pati tekėjau kai buvau su su ilgais plaukais, bet man labai gražu ir trumpučiai  4u.gif . Dar geriau, nieko ,,raityt" ant galvos nereikia.


O as manau, kad reikia daryti tai kas tau patinka ir kas otrodo tau geriausia. Vienoms natural produkt, kitoms ne. As asmeniskai uz pasikeitimus, nes pasaulis taip pat keiciasi, nestovi vietoj... As trumpaplauke ir man tinka ir patinka, bet jei kur einu ir renkuosi rubus ne kasdieninius (progine suknele ir t.t.) tai kodel turiu prie jos atrodyti kasdieniskai, manau nepagarba suknelei biggrin.gif
Kiekviena pagal save ir savo teigti, kad dirbtines priemones yra blogai manau kvaila blush2.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 10 birželio 2009 - 13:06
QUOTE(Varna @ 2009 06 09, 14:23)
Na taip, dar reikėjo garbanotų šviesių plaukų peruką užsidėti  doh.gif. ir šiaip patartina kitos spalvos linzes įsidėti, blakstienas ir nagus priklijuoti. Nagi gražu. Ir jaunikis nepažins, smagu, nuotykiai  biggrin.gif
Man atrodo vyrai prie altoriaus nori matyti tą moterį, kurią išsirinko, o ne kažkokią sintetinę damą.



jei tik nuotaka butu norejusi , tai taip ir buciau padariusi. mirksiukas.gif akiu spalva pas mergaite ir taip labai grazi, o ir blakstienas ir nagus sudejome. biggrin.gif net ir labai grazu buvo visiem dalyvavusiems vestuvese , o jaunikis pazino ir jam labai patiko. tongue.gif
naturali ji prisibus senatveje cool.gif jis ir rinkosi moteri sugebancia visur atrodyti thumbup.gif

ps : atsiprasau visu uz nukrypima nuo temos
blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audruzele: 11 birželio 2009 - 18:42
Radau Jums pora variantu smile.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Retro_style @ 2009 06 11, 21:40)
Radau Jums pora variantu smile.gif
user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
pirmoji labai elegantiska thumbup.gif
Atsakyti
tikrai cia neblogu foto ideta. man kazkada dare sukuosena kirpeja, buvo trumpi kare plaukai, tai susuko kuoda, idejo kepine, atrode, kad ten daug plauku susukta. efektas geras
Atsakyti