Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Šukuosenos trumpaplaukėms
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Gražios vestuvių dieną
Pages: 1, 2, 3
novila
Paprastai temoje "Šukuosenos" pagrinde vien tik ilgiems plaukams visokios mandrybės, o trumpų plaukų šukuosenos beveik nemačiau.. verysad.gif
Taigi, norėčiau paprašyti pagalbos ir merginos, patarkit bei atsiųskit kokių nuotraukyčių kaip pasipuošti toms, kurių plaukučiai vos siekia pečius... mirksiukas.gif
niuma
Įkeliu savo foto. Tik matosi iš vienos pusės.. Nugaroj man buvo sukelti plaukai susuktom sruogytėm. Šalia veleno, vienoj pusėj prisegta geltona rožė, kad būtų vaizdas vientisas ir proporcingas. Šviesiai sruogas dažė prieš vestuves, būtent šitai šukuosenai smile.gif
Bendras vaizdas buvo thumbup.gif , nes ir kirpeja ir makiažistė pasistengė smile.gif
Papildyta:
Čia iš kitos pusės smile.gif
Jolitux
QUOTE(novila @ 2006 06 20, 13:12)
Paprastai temoje "Šukuosenos" pagrinde vien tik ilgiems plaukams visokios mandrybės, o trumpų plaukų šukuosenos beveik nemačiau.. verysad.gif
  Taigi, norėčiau paprašyti pagalbos ir merginos, patarkit bei atsiųskit kokių nuotraukyčių kaip pasipuošti toms, kurių plaukučiai vos siekia pečius... mirksiukas.gif
*

Vilsen
radau šukuosenu trumpaplaukėms
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Latte
Man ši tema irgi labai aktuali drinks_cheers.gif
Nerandu ir aš pusilgiems (iki pečių) plaukam šukuosenų doh.gif
Jolitux
sita man thumbup.gif
Papildyta:
sita irgi nebloga, mano manymu... g.gif
Papildyta:
g.gif
Amade
Sveikutes, as turejau gana trumpus plaukus, irgi nezinojau, KA daryti vestuvems... scare.gif Bet netycia atejo mintis daryti sukuosena su sinjonu. Galit pasiziureti, jei matysis kurioj nors nuotraukoj...: http://pg.photos.yahoo.com/ph/labas_rasa/a...m/ph//my_photos

As buvau thumbup.gif labai patenkinta rezultatu. Tureti princesiskai ilgus plaukus buvo viena is mazos mergaites svajoniu wub.gif
Ausrytia
QUOTE(VILGRA @ 2006 06 20, 14:40)
radau šukuosenu trumpaplaukėms
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
*

na, cia tai tikrai nevestuvines sukuosenos schmoll.gif man ta pirma, didziausia nuotrauka patinka, visai graziai atrodo, jaunatviskai, bet tai kasdienines sukuosenos, man jos kazkaip puosniai neatrodo... g.gif o gal cia tik man, gal kam ir patiks, nes darys netradicines vestuves, be baltu pustu sukneliu ir nuometu, tada tokios sukuosenos labai thumbup.gif mano plaukai irgi siekia tik pecius, bet noreciau sukeltos i virsu sukuosenos, kad padarytu kazka ant galvos tokio, kad nesimatytu, jog plaukai vos vos pecius siekia blush2.gif bet jus teisios, laaabai sunku bent kazka rasti internete, as tai nei vienos nuotraukos internete neradau, kur butu is trumpesniu plauku padaryta sukelta i virsu grazi vestuvine sukuosena verysad.gif gal cia kas pametes kokiu graziu nuotrauku, gal kas turi... nes man tai irgi labai rupi ax.gif
Vilsen
na aš taip pat visur bandžiau surasti trumpų plaukų šukuosenų,bet neradau.
Ausrytia
QUOTE(VILGRA @ 2006 06 20, 19:47)
na aš taip pat visur bandžiau surasti trumpų plaukų šukuosenų,bet neradau.
*

verysad.gif na, reiskia visoms sekasi vienodai verysad.gif vienodai blogai verysad.gif nu gaila, negaliu... o svarbiausia, kad ir kirpejos nezino, ka grazaus padaryt su trumpokais plaukais doh.gif buvau pries savaite vestuvese, tai kirpeja butu nieko nepadarius isvis su mano plaukais, jei as buciau nerodzius jai kur ka pasukti, pakelti, pavelti doh.gif bash.gif kazka padare ant virsugalvio ir pradejo purksti laku blink.gif sakau, palaukit, parodykit man ka padaret. parode. ziuriu - blink.gif blink.gif blink.gif atrodo, kaip su sage susisega panos plaukus ir galai nukara zemyn nesusegti. tai jis tuos galus graziai pavele, kad lygiai butu be atsisakojimu ir beveik iki kaklo nuleido. ir viskas doh.gif sakau, taigi sakiau, kad noriu, kad butu susukta, pasiausti galiukai, kad butu tokiu kaip baronkyciu ir galiukai nuo galvos atsikise visom kryptim ir su zele ar vasku nusmailinti, kad ant galvos butu grazus bardakelis. tai ji pradejo kazka sukt, ziuriu s... cia gaunasi. tai as tada galvoju, imsiu pati i rankas visa sukavima. imu sruogele, susuku ja, galiuka pasiausiu, ir tada sakau jai - noriu, kad sita sruogele va cia susegtumet, kad va taip atrodytu, tik pavelkit, nes smeigtukai isslys is plauku. tai ji viska dare, ka as pasakiau. pabaigoje atrode gerai, aciu man uz tai blush2.gif pas ja tikrai neisiu daugiau. pamasciau, kad ir drauge galejo mane taip susukuoti, buciau jai parodzius lygiai taip pat kaip ir tai atseit kirpejai rodziau unsure.gif tai dabar bijau savu vestuviu laukti. labai noriu surasti pirmiausia sukuosena, po to nebloga ir nebrangia kirpeja kaune ax.gif bet pirmoj vietoj rasti paveiksliuka, kuri pamacius sakyciau - o! jega! ir as tokios noriu! wub.gif thumbup.gif
Vilsen
na aš dar pajieškosiu
niuma
Esu mačius natūroj labai gražiai sušukuotas jaunąsias trumpais plaukais, kuriuos puošia gyvos gėlės. Tik gaila, kad iš tų vestuvių neturiu kompe nuotraukų..
vienai buvo visi plaukai išdėlioti sruogelėmis ir prie jų pritvirtinti maži gėlių žiedeliai. atrodė pasakiškai, nes ir kukliai (nes saikingai žiedelių) ir puošniai.
gražiai atrodė nugaroj suimti trumpi plaukai ir papuošti balta kalija. (sagučių skaičių istorija nutyli rolleyes.gif )
Ausrytia
bandau ikelti savo sukuosenos is priekio foto. sorry kokybe tai doh.gif bet is priekio matosi, kaip buvo pasiausti galiukai, o plaukai sruogelem susukti i baronkytes tokias ir prisegtos tos baronkytes prie galvos. mano ilgiausi plaukai siekia pecius, na, gal ant peciu guli kokius 3 cm., o siaip visi iskarpyti, virsugalvyje tai is viso yra tokiu po kokius 5 cm ilgio ax.gif beje, sitoj sukuosenoj buvo sukisti 54 smeigtukai blink.gif doh.gif
niuma
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Manau kažkiek papuošus gėlytėm - visai šauniai atrodytų smile.gif
niuma
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
tik, aišku, būt gražiau ne plasmasiniai sagučiai rolleyes.gif
Ausrytia
QUOTE(niuma @ 2006 06 20, 21:17)
user posted image
*

va sita sukuosena nesioju kasdienai ax.gif blush2.gif man grazu ax.gif tik mano plaukai dabar ilgesni siek tiek negu jos, tai jau sunkesni pasidare, ir svyra zemyn, nenori laikytis uzriesti i virsu doh.gif tai dabar jau matau reikes keist pricioska g.gif
niuma
user posted image
user posted image
user posted image
Vilsen
QUOTE(niuma @ 2006 06 20, 22:24)
user posted image
user posted image
user posted image
*

bet kad nepanašu man visai į trumpus plaukus g.gif
Ausrytia
QUOTE(VILGRA @ 2006 06 20, 22:47)
*

manau, cia vidutinio ilgio plaukams, tokiems, iki peciu g.gif na ka, gal tos kurios turi visai trumpucius, dar pasiaugins bent 5 cm? ax.gif
niuma
QUOTE(VILGRA @ 2006 06 20, 21:47)
*

QUOTE(Ausrytia @ 2006 06 20, 21:53)
manau, cia vidutinio ilgio plaukams, tokiems, iki peciu  g.gif na ka, gal tos kurios turi visai trumpucius, dar pasiaugins bent 5 cm?  ax.gif
*

va va, manau cia pecius siekantys plaukai smile.gif tik sukelti jie..
lijo
QUOTE(Ausrytia @ 2006 06 20, 21:26)
va sita sukuosena nesioju kasdienai  ax.gif  blush2.gif man grazu  ax.gif
*

man irgi labai wub.gif
novila
Va man tai šita labai romantiška, tikra nuotakos šukuosena rolleyes.gif
Papildyta:
Na čia suknelės foto, bet gerai matosi ir šukuosena smile.gif
Ausrytia
na, tai niekas neranda sukuosenu trumpaplaukems verysad.gif o gal visos nuotakos tik ilgom kasom? g.gif as tai tikrai kiek vartau interneta, tai nieko ispudingo nera trumpasniems plaukams schmoll.gif o gaila, juk ir mums reikia atrodyti nuostabiai thumbup.gif
niuma
user posted image
niuma
bash.gif nesąmonė kažkokia. visai ne tą foto buvau įkėlus iš interneto....
žodžiu, :
niuma
dar
Papildyta:
smile.gif
novila
Visai čia sustojo bendravimas g.gif na aš truputį atgaivinsiu, nes radau kelias foto trumpaplaukėms
Papildyta:
smile.gif
Papildyta:
ir dar
Papildyta:
variantas su nuometu
Papildyta:
rolleyes.gif
Papildyta:
4u.gif
bouuu
QUOTE(niuma @ 2006 06 20, 21:24)
user posted image
user posted image
user posted image
*

nu gi cia ne trumpaplaukems schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Ausrytia @ 2006 06 26, 11:31)
na, tai niekas neranda sukuosenu trumpaplaukems  verysad.gif o gal visos nuotakos tik ilgom kasom?  g.gif as tai tikrai kiek vartau interneta, tai nieko ispudingo nera trumpasniems plaukams  schmoll.gif o gaila, juk ir mums reikia atrodyti nuostabiai  thumbup.gif
*

nu as manau, kad mes vis tiek atrodys nuostabiai, ir dar nuostabiau, nei ilgaplaukes mirksiukas.gif nors as dar irgi nezinau ka darysiu, o turiu visai trumpus plaukus....
novila
Man pvz, netinka tos šukuosenos, kur priekyje yra prilaižyta, o gale ant pakaušio jau įvairios sruogelės, gėlytės ir visokios grožybės. man kaip tik reikia, kad pats priekis būtų kaip nors išpurentas, kokiomis nors sruogelėmis, o ant pakaušio kažkaip prisegti nuometą. rolleyes.gif
bouuu
QUOTE(novila @ 2006 07 25, 13:55)
Man pvz, netinka tos šukuosenos, kur priekyje yra prilaižyta, o gale ant pakaušio jau įvairios sruogelės, gėlytės ir visokios grožybės. man kaip tik reikia, kad pats priekis būtų kaip nors išpurentas, kokiomis nors sruogelėmis, o ant pakaušio kažkaip prisegti nuometą. rolleyes.gif
*

aga, as irgi nenoriu prilaizytu priekiu lotuliukas.gif noriu buti romantiskai iskedentais trumpais plaukais ax.gif o kokio ilgio tavo plaukai- ar visai trumpi ar pusilgiai? mano tai trumpi, tai galvoju visai nuometo nesidet ax.gif juk nenusizengsiu kokioms nors ten baznytinems tradicijoms, ar ne g.gif
novila
Na mano plaukai, tai apie 10 cm,bet nuometą aš būtinai dėsiuos, ir su kirpėja kalbėjaus, sakė, man įmanoma padaryti taip, kad būtų galima prisegti nuometą bigsmile.gif
kirmelyte
Novila, mano plaukai irgi mazdaug 10 o gal ir visi 15 cm ilgio lotuliukas.gif Tai gal isduosi paslapti, kaip ta nuometa tau prisegs mirksiukas.gif Nes as jo irgi labai noriu wub.gif Man visai patiko vienoj is prikabinti foto, kur lygus plaukuciai ir prisegta virsugalvyje (tamsi mergina). As planuoju kazkaip panasiai daryti blush2.gif
Nerytė
o man nuometas ant virsugalvio (labai aukstai) nepatinka.... as segsiu ji zemai ax.gif
bouuu
nu as kazkaip neisivaizduoju saves su nuometu, nors tu ka... wacko.gif
niuma
aš visą gyvenimą sakiau, kad jokiais būdais nesidėsiu nuometo lotuliukas.gif
man sruogytes suko, kėlė ir prie jų tvirtino nuometą.

user posted image
Nerytė
QUOTE(niuma @ 2006 07 26, 16:28)
aš visą gyvenimą sakiau, kad jokiais būdais nesidėsiu nuometo lotuliukas.gif
man sruogytes suko, kėlė ir prie jų tvirtino nuometą.

user posted image
*

oi, kaip issigandau pirma zvilgsni uzmetus kai nemaciau veido lotuliukas.gif lotuliukas.gif po to supratau kas cia darosi biggrin.gif
novila
QUOTE(kirmelyte @ 2006 07 26, 13:58)
Novila, mano plaukai irgi mazdaug 10 o gal ir visi 15 cm ilgio  lotuliukas.gif Tai gal isduosi paslapti, kaip ta nuometa tau prisegs  mirksiukas.gif Nes as jo irgi labai noriu  wub.gif  Man visai patiko vienoj is prikabinti foto, kur lygus plaukuciai ir prisegta virsugalvyje (tamsi mergina). As planuoju kazkaip panasiai daryti  blush2.gif
*

Na man tai ant viršugalvio nuometas gražiausiai atrodo, tai sakė, galima plaukučius pavelti taip, sruogelėm padaryti, kad tvirtai laikytųsi ir ten įsegti tą nuometą. 4u.gif
kirmelyte
Aisku, na tai man panasiai darys smile.gif Ko gero ant trumpu plauku nieko mandriau ir nepadarysi smile.gif
As taip pat galvojau kad nuometa segsiuos tik zemai, nes man taip graziausia, bet kai pradejau matuotis, tai vis del to man geriausiai tinka aukstai prisegtas wub.gif
novila
Va va, iš pradžių aš net neįsivaizdavau kaip man tą nuometą reiks segtis, bet kai pradėjau matuotis tada pamačiau, jog ant viršugalvio gražiausia. O tada jau nuėjusi pas savo kirpėją klausiau ar įmanoma man kaip nors toje vietoje prisegti tą nuometą. g.gif wub.gif
O šiandien po darbo lėksiu pas savo kirpėją, kad plaukučius padažytų sruogelėm rolleyes.gif , nes kai nudažo dar reikia 1-2 savaitėlių, kad nusiplautų ir įgautų tikrąją spalvą. rolleyes.gif
chorisste
as tai nenoriu vestuvem imantrios sukuosenos. mano plaukai iki peciu, tai paprasysiu, kad kirpeja tik kazkiek pakeltu, paveltu, kaip daro, kai pas ja kerpuosi (pirma kirpimo diena atrodau nuostabiai). ir gal paprasysiu, kad pora ramuniu kur ikistu. man kazkaip atrodo, kad vestuviu diena turiu buti naturali, ne per daug ispuosta kaip lele kokia. nes paziuriu i savo 100dienio foto (musu 100dienis buvo baisiai puosnus ir didingas, nuomojomes suknias, lekem pas stilistes), tai as ten labai grazi, bet kazkokia nenaturali, kaip ne as. na, realybeje as irgi nesu bjauri, bet ten atrodziau sau per daug ispustyta, pridazyta ir pan. nu, siaip as irgi nesakau, kad i savo vestuves reik atvaryt su dzinsais. tiesiog nemegstu, kai viskas superdupermegavega puosnu, blizga ir tortai ant galvos vos laikosi.
Semi Sweet
QUOTE(niuma @ 2006 06 26, 23:12)
user posted image
*

Niuma tu tikra saunuole biggrin.gif cia tai tikrai sukuosena skirta tiktai trumpaplaukems lotuliukas.gif
niuma
QUOTE(Blizgute @ 2006 08 31, 11:05)
Niuma tu tikra saunuole  biggrin.gif cia tai tikrai sukuosena skirta tiktai trumpaplaukems  lotuliukas.gif

QUOTE(niuma @ 2006 06 27, 08:35)
bash.gif  nesąmonė kažkokia. visai ne tą foto buvau įkėlus iš interneto....
žodžiu, :
*

Jei kitą psl būtum atsivertus, nereikėtų vargti su tokiais komentarais..
Butaforija
1.user posted image
2.user posted image
3.user posted image
4.user posted image
5.user posted image
6.user posted image
7.(1)user posted image
7.(2)user posted image
panfulia
Mano plaukai nesieke peciu ir va ka su jais padare (sorry del nuotrauku kokybes) smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Ausrytia
QUOTE(panfulia @ 2006 10 11, 22:47)
Mano plaukai nesieke peciu ir va ka su jais padare (sorry del nuotrauku kokybes)  smile.gif
user posted image
*

wou kaip originalu!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai grazu!
Mylia
QUOTE(panfulia @ 2006 10 11, 22:47)
Mano plaukai nesieke peciu ir va ka su jais padare (sorry del nuotrauku kokybes)  smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
*

Labai graziai atrodo thumbup.gif
Raspberry
cia yra sukuosenu trumpaplaukems ax.gif

http://newwoman.ru/hair_014.html
welkom1
stai tokia, labai grazute tongue.gif
Europiete
Trumpaplaukems manau tiktu sios sukuosenos... ax.gif

user posted imageuser posted image
Europiete
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.