Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybėlaitės, 28 tema

user posted image
26 tema
27 tema
Kepurių idėjos su schemomis

Dažnai užduodamo klausimo apie kepuryčių dydžius atsakymas: Apskritimo ilgis (galvytės apimtis) yra lygus skersmeniui padaugintam iš pi (t.y. 3,14), vadinasi skersmuo - galvytės apimtis padalinta iš 3,14. Kadangi nėrinys - dalykas tamprus, tai dalinant apvalinam į mažesnę pusę.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loretinskis: 06 kovo 2014 - 13:58
QUOTE(kristinalm @ 2014 03 05, 20:53)
Linulemamule, dailus komplektukas 4u.gif

Vasarinukė 4u.gif
user posted image

Atsiprašau už foto kokybė, bet dienos šviesos jau senai nematau doh.gif

labai grazus variantas vasarai. gal schemute galetumete pasidalinti? ax.gif
Atsakyti
Kadangi jau atėjo kalendorinis pavasaris, tai aš parodysiu
pavasarines kepurytes - kačiukus

user posted image

user posted image


Sveikinu visas su nauja temute 4u.gif ir tikiuosi čia išvysti begalės gražių ir nematytų kepuryčių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Muxeliux @ 2014 03 06, 14:36)
Sveikos,

įkvėpta Jūsų darbelių, ir aš pasirodau su pirma berete smile.gif Neideali, bet man ir dukrai patinka.



Grazu smile.gif as irgi dukrytei nuneriau berete, jau dziuva, dabar liko baktusiukas smile.gif
QUOTE(Linulemamule @ 2014 03 06, 14:48)
Dėkui smile.gif
Pradėjau nerti nuo 2 pusinių stulpelių. Kiekvienoje eilėje pridėjau po vieną stulpelį ir taip platinau iki norimo ilgio. Nėriau kabinant siūlą ne per visą akį, o kabinant nuo savęs tolesnį jos kraštą.

Jei reiktų platesnio baktusiuko, galima platinti pridedant 2 stulpelius. Aišku dar priklauso nuo siūlų. Man užteko pridėti po 1.

Dekui 4u.gif
Atsakyti
Labai prašau pagalbos - niekaip neišeina gražiai užbaigti kepurės... verysad.gif
jau 3 kartus ardžiau... ;/
Įdedu nuorodas į nuotraukas, kad "neteršti" temos blush2.gif

Kažkaip gaunasi kaip puodas ant galvos - nesuprantu ką blogai darau... ;/
Tos vietos kur mažinu apimtį, kažkaip kaip kampai stovi... Nesuprantu, ar per velai, ar per anksti pradėdu siaurinti...
Kaip jums atrodo? Padėkite gražiai pabaigti kepurytę... Tai mano pirmas blynas - iki šiol tik servetėles nerdavau... doh.gif
Papildyta:
1


Papildyta:
2


Papildyta:
3
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinas79: 06 kovo 2014 - 23:46
QUOTE(Katinas79 @ 2014 03 06, 23:38)



pervėlai siaurinat 4u.gif
Atsakyti
žiūrint, ko norit: prigludusios ar pasmukusios (kaip dabar jaunimėlis mėgsta). Jei norit priglidusios, reikia anksčiau siaurinti ir tą daryti tolygiai kas keletą akių suneriant po dvi (dabar Jūs pasiaurinot staigiai ir tik keliose vietose, todėl ir kampai atsikiša)

Jei norit pasmukusios, tada dar reikia pamegzti tiesiai ir tik vėliau imti vėl nuosekliai siaurinti, nebūtina nusmailinti, galima palikus daugiau akių suraukti, tada bus pabanguota ir pasmukusi. (pažiūrėkit senesnių temų).

Man rodos, kad Jūsų atnaras per platus, dedasi ant kaklo (o gal čia kitam žmogui didesne galva darot?)

Lengviau didinti kepurę yra mezgant nuo viršugalvio, tada jaučiat, kiek dar platinti.

Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija zemaite: 07 kovo 2014 - 00:14
QUOTE(vija zemaite @ 2014 03 07, 02:13)
žiūrint, ko norit: prigludusios ar pasmukusios (kaip dabar jaunimėlis mėgsta). Jei norit priglidusios, reikia anksčiau siaurinti ir tą daryti tolygiai kas keletą akių suneriant po dvi (dabar Jūs pasiaurinot staigiai ir tik keliose vietose, todėl ir kampai atsikiša)

Jei norit pasmukusios, tada dar reikia pamegzti tiesiai ir tik vėliau imti vėl nuosekliai siaurinti, nebūtina nusmailinti, galima palikus daugiau akių suraukti, tada bus pabanguota ir pasmukusi. (pažiūrėkit senesnių temų).

Man rodos, kad Jūsų atnaras per platus, dedasi ant kaklo (o gal čia kitam žmogui didesne galva darot?)

Lengviau didinti kepurę yra mezgant nuo viršugalvio, tada jaučiat, kiek dar platinti. 

Sėkmės mirksiukas.gif




Noriu kiek pasmukusios wink.gif Mezgu sau.
verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Puokste~ @ 2014 03 06, 16:17)
labai grazus variantas vasarai. gal schemute galetumete pasidalinti?  ax.gif

Pasivartykit šioje temoje tikrai rasit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2014 03 06, 23:38)
Labai prašau pagalbos - niekaip neišeina gražiai užbaigti kepurės...  verysad.gif
jau 3 kartus ardžiau... ;/
Įdedu nuorodas į nuotraukas, kad "neteršti" temos  blush2.gif

Kažkaip gaunasi kaip puodas ant galvos - nesuprantu ką blogai darau... ;/
Tos vietos kur mažinu apimtį, kažkaip kaip kampai stovi... Nesuprantu, ar per velai, ar per anksti pradėdu siaurinti...
Kaip jums atrodo? Padėkite gražiai pabaigti kepurytę... Tai mano pirmas blynas - iki šiol tik servetėles nerdavau... doh.gif
Papildyta:
1
Papildyta:
2
Papildyta:
3


Man rodos jus perstaigiai pradedat siaurinti, kiek akiu (stulpeliu) turiu kepure? reiketu gal bent 10 siarinimo takeliu padaryt, jei plonas siulas gal net 12-14 reikia.
Atsakyti
user posted image
stai taip lauksim pavasario smile.gif
Atsakyti
Deimantine Saule,
Labai graži kepurė, norėčiau tokios savo dukrytei, tačiau megsti man sekasi kur kas geriau nei nert blush2.gif i, nelabai suprantu nuo ko tiksliai reikia preadėti,gal galima būtų kažkur surasti schemutę? Esu dar "žalia" šitame reikale smile.gif
Dėkoju smile.gif
Atsakyti