Įkraunama...
Įkraunama...

Graži krūtinė

QUOTE
[COLOR=blue]Turiu tokia problemėlę  ax.gif esu gana liekna bet turiu nemazą krūtinę (dydis D) pradejau  lankyti aerobika bet va iškilo klausimas ar krūtinė sumazėjusi nenukars man nuo tos aerobikos  blush2.gif ir kaip galeciau ja išlaikyti kuio ilgiau stangrią?



QUOTE
Brangiosios, labai Jus gerbiu ir noreciau paklausti patarimo.
Man 21, vaikuciu neturiu, dar;) Pries pora metu krutine buvo grazi, vidutinio dydzio, stangroka. Per tuos du metus, net nzn kas nutiko, taciau krutys, labai isdidėjo, tapo net skirtingo dydzio.... viena ju daug labiau suglebus uz kita, tenka susivynioti ir įbrukti per jėgą į liemenėlę....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo $kristina$: 14 kovo 2006 - 20:52
noreciau suzinoti pratimus krutinei.

ir dar vienas klausimas iskilo. kodel sportininkem ar daug sportuojanciom nutisus krutine ? nejau ten ne raumuo, o pieno liauka kabo ?
Atsakyti

Krūtinei pratimus įmetu,bet įmetu visokius ,įmetu ir tokius kur atlikti galima tik su staklėm,ant suolelio.bet galima ir šiaip pratimais improvizuoti,kas neturi galimybės lankyti klubo.

o dėl antro klausimo tai kažko nesupratau. galbūt sutapimas,kad teko matyt sportuojančias vien tik su "nutysusiom"krutim?
šiaip,tai moters fiziologija,kuri nuo sporto nepriklauso.vienos turi vienokias kitos kitokias... bet sportas čia tikrai ne prie ko.




user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo $kristina$: 29 gruodžio 2004 - 21:41
user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image


user posted imageuser posted image



Atsakyti
user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Oi, ACIU. As cia naujoke siame forume ir siame puslapyje apskritai - ne nemaniau, kad cia galima TIEK geru patarimu rasti. Oi, gaila, kad anksciau nezinojau sito puslapio!!!!!
Pagarbiai, Margoo.
Atsakyti
[COLOR=blue]sveiki.as tai zinau toki pratima krutinei ''pakelti" ir pagrazinti sako daznai darant padeda. yess.gif nu tai va reikia krutines lygyje suglausti delnus viena su kitu ir spausti viena i kita,ispuciant ora ,itraukiant pilva ir itampiant krutines raumenis ir taip be oro pabuti kiek iseina.nu ir daryti daznai.dar gerai krutims siltas -saltas dusas.nu kaitaliot vandeni tai siltas tai saltas .nu mn tai po tokio duso iskart atrodo kad krutys pagrazeja ax.gif nors ir neilgam biggrin.gif .gal ir jums pades ,nors sako ne visiems vienodai tinka visi metodai.nors si pratima tai mano ir mama darydavo.sekmes 4u.gif
Atsakyti
Yra toks treniruokliukas - krūtinės lygyje jį "suglaudinėji", tai labai smarkiai jaučiasi kaip raumenys dirba . Kainuoja apie 50lt .
Atsakyti
QUOTE(traliabum @ 2004 03 27, 11:46)
yra ir avono kremas papams smile.gif pasak ju reklamos ziauriai padeda, nebandziau pati, taciau ten geriausiu atveju siek tiek odai stangrumo pridetu ne daugiau



nuuu... Avon kremas man tai schmoll.gif
Pati oda pagrazejo - pasidare svelnesne, gal kiek lygesne spalva, nes tepdavau kremu 2x i para po duso (taip konsultante ptare), bet tai ir viskas. Manau butu tas pats efektas, jei ir bet kokiu kitu kuno kremu buciau tepliojusis. g.gif
Na, gal kazkam jis ir pagelbejo...
Atsakyti
Gal yra begiojanciu krosiukus ir maitinanciu savo kinderius mamyciu? Gal galite siuo klausimu pasidalyti patirti,? blush2.gif biggrin.gif blink.gif
Atsakyti
tai visgi mamytes ir nemamytes... kokie ten tie pratimukai.. kad krutine sustangretu... pasikeltu..??? ax.gif
Atsakyti
klausymukas... kristinai...
mano gan platoki peciai.. ir krutines lasta.. mat dar brendimo laikotarpyje.. prisizaidziau darydama si user posted image pratima...
O dabar po vaiko maitinimo... krutine kaip pas spanieli... Labai bijau kad neisplateciau... bedarydama pratimus... ka patartum?
Atsakyti