Įkraunama...
Įkraunama...

Graži krūtinė

QUOTE(Bajm @ 2006 03 28, 16:51)
tikrai padidėjo - bet ji pas mane mažytė - per krūtinę 83 cm, po krūtine 77 cm

sportuoju nuo spalio
treneris labai aiškiai suprato, kad noriu didesnės krūtinės - daug aiškinti nereikėjo blush2.gif (pasakiau kad noriu pasididnti viršutinę kūno dalį ax.gif)

žinoma padidėjo ne tiek krūtinė, kiek pati krūtinė ląsta

nu bet savijauta  gera
ir diedas pastebėjo ir ant rūbų šiek tiek jaučiasi

bigsmile.gif Oho koks supratingas treneris,kiek skaiciau tavo postus tai labai geranoriskai padeda,o as tai noriu, kad kojos lieknesnes butu ir pilvas dingtu doh.gif bet bijau,kad papuku neliks,ir taip nelabai dideli unsure.gif bet gal ir man pasiseks su treneriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sally @ 2006 03 28, 17:42)
bigsmile.gif Oho koks supratingas treneris,kiek skaiciau tavo postus tai labai geranoriskai padeda,o as tai noriu, kad kojos lieknesnes butu ir pilvas dingtu doh.gif  bet bijau,kad papuku neliks,ir taip nelabai dideli unsure.gif  bet gal ir man pasiseks su treneriu  blush2.gif



jo, būtinai tada eik į treniruoklius, nes nuo aerobikos mano draugei krūtinė sumažėjo nuo D iki B dydžio, o pilvukas vis tiek šiek tiek liko g.gif

šiaip treniruokliai ypatingai nelieknina, bet STANGRINA, TVIRTINA KŪNĄ ir jokie riebalai ant kūno neliūliuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 03 29, 08:18)
jo, būtinai tada eik į treniruoklius, nes nuo aerobikos mano draugei krūtinė sumažėjo nuo D iki B dydžio, o pilvukas vis tiek šiek tiek liko g.gif

šiaip treniruokliai ypatingai nelieknina, bet STANGRINA, TVIRTINA KŪNĄ  ir jokie riebalai ant kūno neliūliuoja lotuliukas.gif

Oj su aerobika tai man sunkoka butu,nespeciau as kartu su visais lotuliukas.gif nu gal biski ir lasinukai nuo pilvo nukris ir su treniruokliu pagalba ax.gif o jei dar mytiba reguliuot manau bus rezultatas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sally @ 2006 03 29, 13:15)
Oj su aerobika tai man sunkoka butu,nespeciau as kartu su visais  lotuliukas.gif  nu gal biski ir lasinukai nuo pilvo nukris  ir su treniruokliu pagalba  ax.gif  o jei dar mytiba reguliuot manau bus rezultatas g.gif



žinoma, kad rezultatai bus
tik reikės kantrybės ir nuoširdaus darbo
Atsakyti
Greitu laiku ir aš eisiu į treniruoklių salę, tik pirmiausia bandysim savininką įkalbėt padaryt nuolaidą, nes jis jau labai nori, kad mes pas jį ateitume lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sally @ 2006 03 29, 13:15)
nu gal biski ir lasinukai nuo pilvo nukris  ir su treniruokliu pagalba  ax.gif  o jei dar mytiba reguliuot manau bus rezultatas g.gif



jei nori kad krūtinė nesumažėtų, bet ketini laikyti dietos
būtinai pasitark su treneriu
taip ir pasakyk, kad nori numesti svorio, ypač pilvo ar kitų vietų srityse, bet bijai kad krūtinė nesumažėtų
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 03 31, 10:01)
jei nori kad krūtinė nesumažėtų, bet ketini laikyti dietos
būtinai pasitark su treneriu
taip ir pasakyk, kad nori numesti svorio, ypač pilvo ar kitų vietų srityse, bet bijai kad krūtinė nesumažėtų

aciu uz patarima drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sally: 31 kovo 2006 - 16:48
As tai kol kas negaliu i sale eit, sportuoju namie. Tai visoms kuno vietoms galiu pratimukus daryt, nu, bet kai ateina eile krutinei, nu negaliu, nors tu ka schmoll.gif . O verkiant sustangrint reikia, nes nedidele, bet po antro leliaus maitinimo, visai pamazejo ir suglebo..Patarkit, Mielosios, ka cia sugalvot namie? I sale eisiu tik rudeni..
Atsakyti
QUOTE(kipshiuke @ 2006 04 11, 02:42)
As tai kol kas negaliu i sale eit, sportuoju namie. Tai visoms kuno vietoms galiu pratimukus daryt, nu, bet kai ateina eile krutinei, nu negaliu, nors tu ka schmoll.gif . O verkiant sustangrint reikia, nes nedidele, bet po antro leliaus maitinimo, visai pamazejo ir suglebo..Patarkit, Mielosios, ka cia sugalvot namie? I sale eisiu tik rudeni..



paimk plastikinį butelį su vandeniu į abi rankas (vertikaliai)
atsigulk ant lovos taip, kad galva būtų netoli krašto
pakelk butelį virš krūtinės laikydama abiejose rankose (vertikaliai) ir leisk žemyn butelį už galvos
po to atgal

svarbu - butelį laikyti virš krūtinės ir leisti žemyn už galvos, grįžti - iki krūtinės ir po to vėl atgal

nežinau ar gerai paaiškinau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 11 balandžio 2006 - 07:54
QUOTE(Bajm @ 2006 04 11, 07:51)
paimk plastikinį butelį su vandeniu į abi rankas (vertikaliai)
atsigulk ant lovos taip, kad galva būtų netoli krašto
pakelk butelį virš krūtinės laikydama abiejose rankose (vertikaliai) ir leisk žemyn butelį už galvos
po to atgal

svarbu - butelį laikyti virš krūtinės ir leisti žemyn už galvos, grįžti - iki krūtinės  ir po to vėl atgal

nežinau ar gerai paaiškinau unsure.gif

Tai cia tas vadinamas puloveris, ane? Zinau sita, ir su hanteliukais kartais darau, bet jau taip sunku prisiverst. Apskritai, po kiek laiko saziningai tokius pratimukus darant galima tiketis rezultato? Gal sakau zinant butu geras stimulas sportuot? smile.gif biggrin.gif
Nes raumenuku krutines tai kaip ir nelabai turiu. Yra ir bicepsas, ir tricepsas, ir peciai, ir apatine dalis nieko, bet va, su krutine ne kas.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(kipshiuke @ 2006 04 11, 11:34)
Tai cia tas vadinamas puloveris, ane?



taip

rezultatai - manau po 3-4 mėnesių


bet kaip ir kiekvienos raumenų grupės - taip ir krūtinės tonusą reikia palaikyti reguliariais pratimais
Atsakyti
Kazkaip neradau nieko konkretaus tuo klausimu,tai nutariau uzvesti sia tema... blush2.gif Gal kas zinot kokiu geru pratimuku krutinei sumazinti? blush2.gif Sportuot bandau namie.Krutines dydis D,negaliu pakesti... blink.gif Kai pamatau kokiu graziu liemenuku yra mazesnem krutinem,tai norisi nusisaut.... doh.gif Gal kas patars ka gero? blush2.gif
Atsakyti