Įkraunama...
Įkraunama...

Graži krūtinė

niu, tai ar išbandėt rozmarinų aliejų kuri nors? smile.gif
būtų labai įdomu išgirsti apie praktinį jo poveikį smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

krutines raumenis gerai vysto ir atsispaudimai...
o rozmarino alieju sudimino ax.gif gal internete reik kokios info paieskot g.gif
Atsakyti
QUOTE(-sandi- @ 2006 07 11, 20:25)
1pratimas:
atsigulus ant pilvo rankas sulenktomis alkūnėmis padėt prieš save. Iškvėpiant traukti atgal, kol mentės stipriai sisiglaus ir tai taip 3/15
2pratimas:
gulint ant pilvo sunert rankas už galvos ir atsilenkinėt į viršų (nusileidžiant iškvėpiam) taip pat 3/15  thumb_yello.gif


Reikės įjungti šiuos pratimus į mankštą. Nors to antro pratimo nelabai mėgstu ax.gif
Atsakyti
Atsispaudimai puikus pratimas krutines raumenims thumbup.gif
Jei sunku, nuo keliu lengviau.... Rankas placiau arba priglaudus prie kuno (peciu plotyje), treniruojasi vidiniai ir isoriniai krutines raumenys.
Atsakyti
[quote=Poli1,2006 07 13, 22:45]
sako atėjo prieš porą metų pas mus dirbt ir buvo kaip "lenta", o dabar.... biggrin.gif


Papasakok ką darei, kad tokie rezultatai? Nes aš irgi lentavota blush2.gif
Atsakyti
Su ta krūtine, tai viens vargas... Vienom ji užauga, kai pradeda gerti kontraceptines tabletes(kitom ne), antrom nuo kremukų(bet turiu pažįstamų, kurios po tų kremukų tepliojimo atsidūrė ant operacinio stalo ir dar išklausė gydytojų replikų, kad patiklios yra ir pinigus metą lauk), trečiom nuo mielinės tešlos, ketvirtom nuo rankų masažų ir šiltų-šaltų dušų masažų, penktos-ant treniruoklių, o šeštosos išvis nesivargina-silikoną prisipila ir pirmyn.
Tikriausiai priklauso viskas nuo organizmo ir tu gali ant ausų stovėti, bet jei nelemta turėt krūtinės, tai ir neužsiauginsi. Aš išbandžiau visus būdus(išskyrus silikoną)ir man niekas neužaugo unsure.gif verysad.gif
Aš suprantu, kad sportu įmanoma tik patobulinti turimas formas, sustangrinti, o užauginti... nebent sportas turi įtakos tik brendimo laikotaryje, kada dar kūnas formuojasi, o jau kai pencija kvepia smile.gif , tai ką jau ten beužauginsi.
Va, krūtinę turėjau kada pieno buvo thumbup.gif , o pienas dingo ir krūtinės neberadau verysad.gif
Bet jei aš neteisi, tai aišku būtų įdomu kas kaip užsiaugino. smile.gif
Atsakyti
As patirties neturiu, bet manau, kad treniruojant krutines raumenis, tai yra darant atitinkamus partimus pakelti krutine galima, ir juos nuolat darant ji tokia issilaikys smile.gif
Taciau riebalinio sluoksnio nepadidinsi nepriaugus svorio ir kitose kuno dalyse...
Del auksiniu tableciu Natural Push up- kiek girdejau nieko gero nepavyksta sulaukti ...
Tai zinios siuo klausimu nekokios...
Bet geriausia iseitis -sutikti tave mylinti vyra, kuris sugebejo mane itikinti, kad mano mazos krutys yra pacios graziausios pasaulyje ir jam nepabosta tai nuolat man kartoti, tad jau juo patikejau ir man jos pradeda patikti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milaniukas: 02 rugsėjo 2006 - 11:24
Aš tai senai susitaikiau su tuo ką turiu(ir vyras niekur nesideda lotuliukas.gif ), bet kai pamačiau tokią temą sakau reikia paskaitinėti kas naujo rytų fronte biggrin.gif
O priaugusi svorio-labai šlykščiai juačiuosi, taip, kad storėti dėl krutinės čia ne man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ziza @ 2006 08 30, 11:34)
Su ta krūtine, tai viens vargas... Vienom ji užauga, kai pradeda gerti kontraceptines tabletes(kitom ne), antrom nuo kremukų(bet turiu pažįstamų, kurios po tų kremukų tepliojimo atsidūrė ant operacinio stalo ir dar išklausė gydytojų replikų, kad patiklios yra ir pinigus metą lauk), trečiom nuo mielinės tešlos, ketvirtom nuo rankų masažų ir šiltų-šaltų dušų masažų, penktos-ant treniruoklių, o šeštosos išvis nesivargina-silikoną prisipila ir pirmyn.
Tikriausiai priklauso viskas nuo organizmo ir tu gali ant ausų stovėti, bet jei nelemta turėt krūtinės, tai ir neužsiauginsi. Aš išbandžiau visus būdus(išskyrus silikoną)ir man niekas neužaugo unsure.gif  verysad.gif
Aš suprantu, kad sportu įmanoma tik patobulinti turimas formas, sustangrinti, o užauginti... nebent sportas turi įtakos tik brendimo laikotaryje, kada dar kūnas formuojasi, o jau kai pencija kvepia  smile.gif , tai ką jau ten beužauginsi.
Va, krūtinę turėjau kada pieno buvo thumbup.gif , o pienas dingo ir krūtinės neberadau verysad.gif
Bet jei aš neteisi, tai aišku būtų įdomu kas kaip užsiaugino.  smile.gif


drinks_cheers.gif ir as kaip pieno turejau,tokia sekso bomba jauciaus lotuliukas.gif
Atsakyti
Kad pasididinti krūtinę yra du variantai: pirmas - įsidėti silikonus, antras - patapti nščia (tik čia jau bus laikinas rezultatas).
Krūtinės sėdėdama namuose tikrai nepadidinsi. Jeigu nukarusi, gali ją pakelti, tai yra sustiprinti krūtinės raumenį. Nes nukarusi krutinė yra suglebusio krutinės raumens pasekmė.
Geriausias pratimas pakelti krutinei yra atsispaudimai. Kadangi ne visos turim tiek sveikatos, tai galima daryti ne tuos normalius atsispaudimus, o keltis tik nuo kelių, tai yra keliai visą laiką turi būti padėti ant žemės.
Nors 15 padaryk per dieną ir pamatysi kaip kitą dieną skaudės krutinės raumenis.
Atsakyti
o man po pusnatro men sportavimo ir krutines pratimu, tai ji pamazejo 3cm, tai nusprendziua nebdaryti krutinei pratimu ir vel atsistate ax.gif tai daba nebedarau krutinei pratimu blush2.gif nes is 88 pasidare buvo tik 85 apimtis
Atsakyti
QUOTE(Milaniukas @ 2006 09 02, 12:23)
As patirties neturiu, bet manau, kad treniruojant krutines raumenis, tai yra darant atitinkamus partimus pakelti krutine galima, ir juos nuolat darant ji tokia issilaikys smile.gif
Taciau riebalinio sluoksnio nepadidinsi nepriaugus svorio ir kitose kuno dalyse...
Del auksiniu tableciu Natural Push up- kiek girdejau nieko gero nepavyksta sulaukti ...
Tai zinios siuo klausimu nekokios...
Bet geriausia iseitis -sutikti tave mylinti vyra, kuris sugebejo mane itikinti, kad mano mazos krutys yra pacios graziausios pasaulyje ir jam nepabosta tai nuolat man kartoti, tad jau juo patikejau ir man jos pradeda patikti smile.gif

sveikutes, tai liuks tavo vyras ,kad taip moka itikinti blush2.gif maniskis irgi sako kad ji pati graziausia ir kitokios akyse ir delnuose nenoretu matit ir turet na bent ta minute tai tikrai smagu pasidaro ,o veliau tas pat galvoju kaip cia ja patobulinus ,nes po dvieju vaikuciu labai nepasikabino bet labai sumazejo unsure.gif
Atsakyti