Įkraunama...
Įkraunama...

Graži krūtinė

skaiciau skaiciau visa tema ir taip nieks nepasidalino savo patirtimi isitriant tuo rozmarino aliejum... o taip sudomino... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristutee @ 2007 11 02, 00:06)
skaiciau skaiciau visa tema ir taip nieks nepasidalino savo patirtimi isitriant tuo rozmarino aliejum... o taip sudomino... ax.gif


zinok kiek ziurejau internetinese parduotuvese -tai tokio dalyko kaip augalinio rozmarinu aliejaus -niekada nesu radusi-kalbejau su zmogum, kuris siek tiek tuo domejosi -tai taip pat sake, kad tokio aliejaus nera schmoll.gif
Yra eterinis rozmarinu aliejus, taciau ji butina naudoti atskiesta su kokiu augaliniu aliejum ar baziniu kremu (juos galima paciam pasidaryti)-tai va


Atsakyti
Na as naudojau rozmarinu eterini alieju. Efektas ntikrai jautesi,bet tik 10 dienu.Krutys buvo kaip per nestuma panasiai,truputi net skausmingos.Paskui,matyt, priprato jos prie to aliejaus ir vsio-grizo i vieta doh.gif Cia nebent tik vienkartinis efektas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina0425 @ 2007 11 18, 18:34)
Na as naudojau rozmarinu eterini alieju. Efektas ntikrai jautesi,bet tik 10 dienu.Krutys buvo kaip per nestuma panasiai,truputi net skausmingos.Paskui,matyt, priprato jos prie to aliejaus ir vsio-grizo i vieta doh.gif  Cia nebent tik vienkartinis efektas schmoll.gif


ne aliejuje problema, o ne ismanyme doh.gif
sio gryno eterinio jokiu budu negalima tepti ant odos, nes jis tikrai galejo sukelti ir rimtesnius negalavimus nei vien tik skausmingas krutis. jei butum maisius su pernesanciu aliejum -tai tikrai per 10 d. niekas ten nebutu priprates schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2006 11 21, 00:41)
o man po pusnatro men sportavimo ir krutines pratimu, tai ji pamazejo 3cm, tai nusprendziua nebdaryti krutinei pratimu ir vel atsistate ax.gif  tai daba nebedarau krutinei pratimu blush2.gif  nes is 88 pasidare buvo tik 85 apimtis



o kokius pratimukus darei? nes aš kaip tik noriu papus sumažint... Metant svorį nė kiek nemažėja, dydis lygiai toks pats, tik apimtis po krūtine pasikeičia, kas ir taip dar papildomai apsunkina liemenuko paieškas... cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif


Papildyta:
QUOTE(jolie23 @ 2007 11 26, 22:03)
o kokius pratimukus darei? nes aš kaip tik noriu papus sumažint... Metant svorį nė kiek nemažėja, dydis lygiai toks pats, tik apimtis po krūtine pasikeičia, kas ir taip dar papildomai apsunkina liemenuko paieškas...  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif


oi, tik dabar pastebėjau, kad žinutė rašyta prieš metus... verysad.gif
Tai turbūt teks su tokiais papais visą gyvenimą kankintis... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2007 11 26, 22:05)
o kokius pratimukus darei? nes aš kaip tik noriu papus sumažint... Metant svorį nė kiek nemažėja, dydis lygiai toks pats, tik apimtis po krūtine pasikeičia, kas ir taip dar papildomai apsunkina liemenuko paieškas...  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif
Papildyta:
oi, tik dabar pastebėjau, kad žinutė rašyta prieš metus...  verysad.gif
Tai turbūt teks su tokiais papais visą gyvenimą kankintis...  verysad.gif

bet su tais pamazinimais irgi reik atsargiai... per metukus turbut is D i B sumazejo, tai dabar vargelio turiu su odyte.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bransha @ 2007 11 26, 22:08)
bet su tais pamazinimais irgi reik atsargiai...  per metukus turbut is D i B sumazejo, tai dabar vargelio turiu su odyte..  verysad.gif



viena bėda tie papai... verysad.gif tai niekaip susimažint negali, tai kai sumažėja, oda suglemba... verysad.gif Turbut plastines kada teks griebtis... cray.gif
Atsakyti
Norint sustandinti krūtinę, šiek tiek pakleti, tai tik sportas gali padėti... aš labai skeptiškai žiūriu į visokius kremus ir pan. Na dar atitinkamas masažas taip pat padės. Galiu pasakyti, kad pusę metų nuoširdžiai darant atsispaudimus (taisyklingus žinoma), krūtinės raumuo dirba labai efektingai ir rezultatas tikrai pasimato. Lygiagrečiai reiktų daryti tokį pratimą: sudeti delnus kaip maldai prie krūtinės, tik alkunės turi būti pakeltos, o ne prie šonų ir spaausti rankas kuo stipriau viena į kitą, palaikyti minutę ir kartoti 3-4 kartus, o per dieną tokių serijyčių reiktų bent ryte ir vakare padaryti. 4u.gif
Atsakyti
suradau štai tokių pratimų:
kiekvieną iš nurodytų pratimų pakartokite 8-10 kartų

• Atsistokite tiesiai ir suglaustus delnus priglauskite prie krūtinės. Alkūnes pakelkite taip, kad rankos su liemeniu sudarytų statų kampą. Stipriai suspauskite delnus ir vėl atleiskite. Turite justi lengvą krūtinės raumenų srities tempimą(šitas tikrai veiksmingas ax.gif )

• Maždaug ištiestos rankos atstumu atsistokite prieš sieną. Delnais atsiremkite į ją ir keletą kartų atsistumkite.

• Irkitės rankomis - t.y. stenkitės jas išskėsti ir suglausti taip, lyg plauktumėte per vandenį populiariu “varlytės” stiliumi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustuke @ 2008 01 12, 14:28)
suradau štai tokių pratimų:
kiekvieną iš nurodytų pratimų pakartokite 8-10 kartų

•  Atsistokite tiesiai ir suglaustus delnus priglauskite prie krūtinės. Alkūnes pakelkite taip, kad rankos su liemeniu sudarytų statų kampą. Stipriai suspauskite delnus ir vėl atleiskite. Turite justi lengvą krūtinės raumenų srities tempimą(šitas tikrai veiksmingas ax.gif )



Pirmąjį pratimą kaip tik ir aprašiau aukščiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bransha @ 2007 11 26, 22:08)
bet su tais pamazinimais irgi reik atsargiai...  per metukus turbut is D i B sumazejo, tai dabar vargelio turiu su odyte..  verysad.gif

Puse savo gyvenimo svajojau sumazinti savo krutine is D i mazasne.. ir siaip numesti biskuciuka svorio..pries metus man paviko numesti 4 kg ir islaikyti turima svori.Siuo metu savo figura esu patenkinta(nors ir nedaug numeciau..)bet krutine sukudo taip ,kad oj verysad.gif !ir dabar turiu problemu su odele irgi verysad.gif nusipirkau stangrinamaji krema is avon,gal pades..nors aisku sportas tai turbut butu efektingiau.Dabar ziuriu i merginas su didele krutine ir pasiilgstu savo D ! unsure.gif
Atsakyti
sveikutės, o ką reikia daryti kad turėtum šiek tiek didesnę krūtinę g.gif , esu pati apvaloka. o krūtinės nėra nė matyti unsure.gif
Atsakyti