Įkraunama...
Įkraunama...

Graži krūtinė

labukas, baigiu prarasti vilti tureti didesne krutine. gal mamules zinote, kokiu maisto papildu, vaistuku ar nors kokiu kitu budu pasididinti krutine. kai maitinau ,jauciausi moterimi turedama grazia krutine, o dabar jauciuosi lyg lenta. krutine nenukrito, tik labai sumazejo. kazkada esu gerusi maisto papilda B-tabs, kaina 90lt (dabar negirdejau kad yra prekyboje)tai krutine buvo padidejusi, dabar po antro vaikelio, vel jauciuosi nepilnaverte, negrazu paciai, negraziai ziurisi bliuskute ant manes. ax.gif esu sportisko sudejimo,kad sprtas galetu padeti, tikrai netikiu, krutine sustipreja, bet nepadideja, plastinei operacijai, neturiu pinigeliu, todel prasau pagalbaos. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(atened @ 2008 05 13, 08:24)
labukas, baigiu prarasti vilti tureti didesne krutine. gal mamules zinote, kokiu maisto papildu, vaistuku ar nors kokiu kitu budu pasididinti krutine. kai maitinau ,jauciausi moterimi turedama grazia krutine, o dabar jauciuosi lyg lenta. krutine nenukrito, tik labai sumazejo. kazkada esu gerusi maisto papilda B-tabs, kaina 90lt (dabar negirdejau kad yra prekyboje)tai krutine buvo padidejusi, dabar po antro vaikelio, vel jauciuosi nepilnaverte, negrazu paciai, negraziai ziurisi bliuskute ant manes. ax.gif  esu sportisko sudejimo,kad sprtas galetu padeti, tikrai netikiu, krutine sustipreja, bet nepadideja, plastinei operacijai, neturiu pinigeliu, todel prasau pagalbaos. blush2.gif

Na, aš tavęs nenudžiuginsiu, tiesiog jei sportu galvoji kad nepakoreguosi, t.y. nepastangrinsi, tuomet belieka arba priauginėt svorio (didėjant svoriui kažkiek padidėja ir krūtinė) arba darytis operaciją. Visgi kūnas turi vietų, kurių neįmanoma pakeist...

yra tema "maža krūtinė" kažkur, merginos diskutuoja tokiom pačiom problemom.
Atsakyti
Su sportu taip pat negali persistengti, tada gali ir sumažinti krūtinės riebalus biggrin.gif Šiaip aš nusipirkau aparatą krūtinei masažuot, dabar tik belieka save priverst tuo užsiimt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(atened @ 2008 05 13, 09:24)
labukas, baigiu prarasti vilti tureti didesne krutine. gal mamules zinote, kokiu maisto papildu, vaistuku ar nors kokiu kitu budu pasididinti krutine. kai maitinau ,jauciausi moterimi turedama grazia krutine, o dabar jauciuosi lyg lenta. krutine nenukrito, tik labai sumazejo. kazkada esu gerusi maisto papilda B-tabs, kaina 90lt (dabar negirdejau kad yra prekyboje)tai krutine buvo padidejusi, dabar po antro vaikelio, vel jauciuosi nepilnaverte, negrazu paciai, negraziai ziurisi bliuskute ant manes. ax.gif  esu sportisko sudejimo,kad sprtas galetu padeti, tikrai netikiu, krutine sustipreja, bet nepadideja, plastinei operacijai, neturiu pinigeliu, todel prasau pagalbaos. blush2.gif


Sportu tikrai gali padailinti krutine. Sustiprinsi krutines raumenis, nugaros raumenis, sonu raumenis, suliekninsi pilvo apimti, pacios krutys tai nepadides, bet krutine taps akivaizdziai patrauklesne ir didesne, nes virsutine kuno dalis taps proporcingai didesne pries talija.
Atsakyti
Labutis,

Per Rusijos televizos programą mačiau laidą apie krutinės padidinimą. Ten reklamavo kažkokią priemonę, kuri didina pieno liaukas ir tuo pačiu padidėja krutinė. Gal kuri girdėjot ką nors apie tai? blush2.gif
Atsakyti
Idomu man skaityt kaip nemazai kas nori pasimazint krutine blink.gif Man 23m, o liemenele nesioju maziausio dydzio ir del mazu 'papuku' ziauriai kompleksuoju... verysad.gif Nors draugui ji patinka, bet man tas pasitikejimo savimi nei kiek neprideda... Zodziu, turincios didele galetu pasidalint biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Di72-kaip laukiesi oi kaip padideja thumbup.gif turbut reikia pamaitinti pusmeti ir kazkaip uzfiksuoti papus ties didziausiu numeriu lotuliukas.gif
jeigu rimtai tai ir mane domina kaip ten su tom pieno liaukom bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2008 05 02, 19:47)
biggrin.gif aš ir ją valgiau, krūtinė 90 cm, bet dar didesnės noriu biggrin.gif

esu maziusi , kaip japonijoje daro kuno masaza krutų padidinimui, bet tam reikalingas poodinis riebalu sluoksnis, tai dali riebalu sumazuoja i krutis ir jos padidėja.
o tai ka sako jusu brangieji, kad taip norite tų didesniu krutų? negi jie myli nes jus kaip asmenybes o jusu papukus?
Man noretusi mazesniu krutu, nes jau uzveikia, kai pradeda mane vertinti pagal krutis, o zmogaus kaip ir nemato. Nenoriu buti vertinama tik del krutų dydzio.
Atsakyti
o as visai nesenai kazkur skaiciau apie krema kuris gali padet padidint krutine. principas toks, kad jis pritraukia riebalus butent i krutine (tepant ja kelis kart per diena). jei gerai pamenu, Kristionoj yra...
Papildyta:
QUOTE(backspace @ 2008 09 10, 22:50)
o as visai nesenai kazkur skaiciau apie krema kuris gali padet padidint krutine. principas toks, kad jis pritraukia riebalus butent i krutine (tepant ja kelis kart per diena). jei gerai pamenu, Kristionoj yra...

stai ir nuoroda radau:
http://www.kristiana...?product_id=333
gaila, bet tikejausi ispudingesniu rezultatu, cia ne taip graziai prirasyta kaip anksciau skaiciau unsure.gif
Atsakyti
gal kas žinot kokių spec pratimų numesti lašinukus nuo krutinės šonų?? net nežinau kaip išsireikšti, na ten kur prie rankų liečiasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(glinglingas @ 2008 07 26, 19:28)
Di72-kaip laukiesi oi kaip padideja  thumbup.gif  turbut reikia pamaitinti pusmeti ir kazkaip uzfiksuoti papus ties didziausiu numeriu  lotuliukas.gif
jeigu rimtai tai ir mane domina kaip ten su tom pieno liaukom  bigsmile.gif  g.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif prajuokinai, oi kaip buciau neorjus taip padaryti, nes po maitinimu man ji taip susitrauke i spygutes lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
dar keli pratimukai cia
Atsakyti