Įkraunama...
Įkraunama...

Graži krūtinė

QUOTE(sandraspo @ 2009 11 16, 15:28)
4u.gif Laba merginos.Gal kas žinote kaip priaugti svorio,nes jau man pakankamai metų o aš vis dar atrodau kaip šešiolikinė  biggrin.gif priaugu kartai 2-3 kg,jei pasinervuoju kokia diena kaipmat tie kilogramai išnyksta.Pagal savo ūgį aškinausi kūno mase,tai net 5 kg truksta.Ir taip iš metų į metus,juokinga dažniausiai visos nori numesti o visalaiką noriu kieknors prisiauginti svorio.Atrodo valgau normaliai.Norėčiau trupučiuką buti putlesne,o ne tokia liekna. smile.gif Ir krutine gal būtų putlesnė biggrin.gif

svorio nepriaugsi, jei jau tokia medziagu apytaka ar genai 4u.gif
o krutines putlumas irgi priklauso nuo velniai zino ko.. as pvz sveriu 48 kg, kojos rankos kaip pagaliukai, o va papai tai D dydzio doh.gif doh.gif
as irgi mielai paimciau kokius 5-8 kg ant saves mirksiukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif man nors iki 48 kg.priaugus tai butu labai gerai,pati sveriu 43 kg. unsure.gif tai turbut genai.Juokinga prieš 11 metu.atvažiavau i ligonine gimdyti pasvere sveriau 47 kg. biggrin.gif bet vaikutis buvo 2,700 irgi smulkus.bet tada jaučiausi tokia putlute,man taip atrode biggrin.gif ir krutine buvo grazi.
Atsakyti
QUOTE(sandraspo @ 2009 11 17, 17:42)
biggrin.gif man nors iki 48 kg.priaugus tai butu labai gerai,pati sveriu 43 kg. unsure.gif tai turbut genai.Juokinga prieš 11 metu.atvažiavau i ligonine gimdyti pasvere sveriau 47 kg. biggrin.gif bet vaikutis buvo 2,700 irgi smulkus.bet tada jaučiausi tokia putlute,man taip atrode  biggrin.gif ir krutine buvo grazi.

nu pasijauciau ziauriai stora lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tavo atveju belieka visad but nestuke.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(sandraspo @ 2009 11 16, 15:28)
4u.gif Laba merginos.Gal kas žinote kaip priaugti svorio,nes jau man pakankamai metų o aš vis dar atrodau kaip šešiolikinė  biggrin.gif priaugu kartai 2-3 kg,jei pasinervuoju kokia diena kaipmat tie kilogramai išnyksta.Pagal savo ūgį aškinausi kūno mase,tai net 5 kg truksta.Ir taip iš metų į metus,juokinga dažniausiai visos nori numesti o visalaiką noriu kieknors prisiauginti svorio.Atrodo valgau normaliai.Norėčiau trupučiuką buti putlesne,o ne tokia liekna. smile.gif Ir krutine gal būtų putlesnė biggrin.gif


Nesuprantu problemos g.gif Aš tokia pati kaip tu biggrin.gif Anksčiau kompleksuodavau, kad esu kūda, bet dabar.... thumbup.gif Valgau daug ir tai ko noriu, kg taip trūksta šiek tiek, kaip ir tu aš lengviau numetu nei priaugu, esu straini, graži ir žinau, kad daug moterų man dėl to pavydi, nes nereik man jokių dietų tongue.gif O štai krūtinė....norėčiau didesnės verysad.gif Nėra ji tokia maža, vidutinė, bet....Jei tam reikia priaugti daug svorio, tai aš jau geriau vaikštau su vidutine krūtine. Juk manekenių jos visiškai mažos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Poli1: 21 lapkričio 2009 - 18:53
QUOTE(maza_maza @ 2009 11 13, 12:40)
a vuo, likimo drauge  4u.gif  jo, butent tokios smulkios rauksleles.
tik beda tame, kad as net vaikucio neturiu ir aisku nemaitinus. o jau tokie dalykai  doh.gif
as planuoju isbandyt kazka is body shopo, nes drauge dirba, tai sake paziures kai gaus ir pan.
tik manau cia mes pacios bandysim save apgaut. pamozosim ir ziuresim ar "veikia"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
man irgi sakydavo, kad turiu arbuzinius papus  thumbup.gif
tik kazkaip arbuzas i meliona virsta  doh.gif  doh.gif


kazkodel atrodo kad pas us vos kelios raukslytes:) nes jeigu negimdet tai-smulkmena!! o pas mane tai kaip traukiniu krutine pervaziuota lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kol kas naudoju bodyoil. poveikio jokio:)))) naudoju jau kokius 7men. nusipirkau colistar priemone lieknejimo, kartu ir stangrinancia:) sarmoje nuolaidos blush2.gif bandysiu:)) bet tikriausiai reiktu antra leliuka kuo greiciau susiweikti ir tada belstis y chirurgu duris g.gif blush2.gif

QUOTE(maza_maza @ 2009 11 19, 11:28)
nu pasijauciau ziauriai stora  lotuliukas.gif
tavo atveju belieka visad but  nestuke.gif  hihihi.gif  hihihi.gif


merginos geriau swerti 48 negu 60:)) kol kas as 57sweriu:) tikiuosi dar kokius4numest blush2.gif bet kaip noretusi man tu 48:)kaip mokykloj
o va mano sesuo, jau taip pat turi leliuka 3metu, pati sweria 38kg!!!!!! aisku ir ugis jos 1,57:) bet va cia tai smulkumas:) moteriskei 27metai bet net cigareciu neparduoda jei vyro nera salia lotuliukas.gif



tad kuri ten mergaite sielojosi del sworio?! buna ir blogiau:)
Atsakyti
Sveikos mielosios 4u.gif
mano krutines dydis 75 C , atrodo neblogai,nes nesu stambi.
na bet jau atsistojus shonu ji tokia nukarusi atrodo doh.gif
net su liemenele (kokia pigia) nepakeliu ash jos iki reikiamo aukshcio lotuliukas.gif
piestukas dar nesilaiko po krutine,bet jauciu kad mazai liko iki to, vaiku neturiu dar, taj kas bus kai turesiu g.gif unsure.gif patarkit paneles, kaip man ja padaryt stangria ? sad.gif ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(TheDark @ 2009 12 06, 23:59)
Sveikos mielosios  4u.gif
mano krutines dydis 75 C , atrodo neblogai,nes nesu stambi.
na bet jau atsistojus shonu ji tokia nukarusi atrodo doh.gif
net su liemenele (kokia pigia) nepakeliu ash jos iki reikiamo aukshcio  lotuliukas.gif
piestukas dar nesilaiko po krutine,bet jauciu kad mazai liko iki to, vaiku neturiu dar, taj kas bus kai turesiu  g.gif  unsure.gif  patarkit paneles, kaip man ja padaryt stangria ?  sad.gif  ohmy.gif

pasakyk man-as pasakysiu tau ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 12 07, 12:26)
pasakyk man-as pasakysiu tau  ax.gif  ax.gif

jei zinociau pasakyciau biggrin.gif
Atsakyti
paneles taigi daug info google, tik reikia paieskoti ir sau pasirinkti tinkama ir svarbiausia visa tai daryti ir nenuleisti ranku mirksiukas.gif
keleta nuorodu imetu: ax.gif

http://www_sos03_lt/...r_jos_prieziura

http://www.imunitetas.lt/?aid=5196
http://www.sveikaszm...r...&subtema=84

gal ka atrasit kas jums tiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2009 12 07, 16:42)
paneles taigi daug info google, tik reikia paieskoti ir sau pasirinkti tinkama ir svarbiausia visa tai daryti ir nenuleisti ranku  mirksiukas.gif
keleta nuorodu imetu: ax.gif

http://www_sos03_lt/...r_jos_prieziura

http://www.imunitetas.lt/?aid=5196
http://www.sveikaszm...r...&subtema=84

gal ka atrasit kas jums tiks 4u.gif

aciu 4u.gif
vsio, prasysiu Kaledu senelio, kad kitais metais mane ismokytu plaukti blush2.gif biggrin.gif
viskas vardan grozio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 12 07, 18:09)
aciu  4u.gif
vsio, prasysiu Kaledu senelio, kad kitais metais mane ismokytu plaukti  blush2.gif  biggrin.gif 
viskas vardan grozio  mirksiukas.gif

taip plaukimas super krutinei manksa, bet gali ir imituoti kad plauki ax.gif
Atsakyti
nu viskas, prisiskaičiau patarimų, tai dabar varysiu fitness4.gif laugh.gif
Atsakyti