Įkraunama...
Įkraunama...

Graži krūtinė

QUOTE(borjomi @ 2012 03 02, 15:21)
gal jau visos ir perskaite, bet informuoju  4u.gif

Aciu uz informacija.Ijungsiu ir siuos pratimus i savo repertuara.
p.s. . Siandie nulekiau i Maxima ieskoti hanteliuku,bet neradau.Net pas pardaveja paklausiau,sake kad nera sporto prekiu pas juos verysad.gif .Gal reik didesniuose prekybos centruose pasiziureti.
Atsakyti
QUOTE(rittusia @ 2012 03 02, 20:37)
Aciu uz informacija.Ijungsiu ir siuos pratimus i savo repertuara.
p.s. . Siandie nulekiau i Maxima ieskoti hanteliuku,bet neradau.Net pas pardaveja paklausiau,sake kad nera sporto prekiu pas juos verysad.gif .Gal reik  didesniuose prekybos centruose pasiziureti.

Pas mus miestuke 2x maximoj yra mazas toks skyrelis, kurio anksciau nepastebedavau hihihi.gif pabandyk didesnej maxej paieskoti, tikrai rasi rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2012 03 02, 22:45)
Pas mus miestuke 2x maximoj yra mazas toks skyrelis, kurio anksciau nepastebedavau  hihihi.gif pabandyk didesnej maxej paieskoti, tikrai rasi  rolleyes.gif  4u.gif

Nu jo,reiks varyti i kita Maxsimke,nors kurioje buvau tai 2xx g.gif .Eisiu i 3xxx smile.gif
Atsakyti
Keista, bet as kaip tik siandien vieno x maximoj radau hanteliukus po 1 kg, kaina 9 Lt smile.gif
Ir tiesa, noriu paklausti po kiek atsispaudim darote??? Na, kad ir pamacyti, ir nepersistengti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Artasaulyte: 03 kovo 2012 - 17:08
QUOTE(Artasaulyte @ 2012 03 03, 18:03)
Keista, bet as kaip tik siandien vieno x maximoj radau hanteliukus po 1 kg, kaina 9 Lt smile.gif
Ir tiesa, noriu paklausti po kiek atsispaudim darote??? Na, kad ir pamacyti, ir nepersistengti smile.gif

Nu va,o man su hanteliukais nesiseka,toje Maximoje kur buvau nera,o iki kitos dar nedaejau verysad.gif .Dukra man ir sake kad i butelius vandens prisipilk ir sportuok,bet ir buteliu kaip tycia siuo metu neber namie.Turiu tik 5L.buteli,ale gi su tokiu nepasportuosi verysad.gif .
As tai atsistoju prie sienos ir nuo sienos atsispaudineju 25 kartus smile.gif .Gulint negaliu,nes buvo ranka per alkune pragrezta,o kai uzgijo pilnai neissitiese dabar verysad.gif .Tai atsispaudimus nuo zemes man sunkiau daryti,nes ne vienoda apkrova gaunasi ant ranku smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rittusia: 03 kovo 2012 - 18:32
Vaje, na, su pragrezta ranka, tai aisku, gerai, kad isvis gali sportuoti-smagu smile.gif As kazkaip nuo keliu du kartus po 30 padarau g.gif But vasara, sakyc i butelius smelio prisipilt, jis gi sunkesnis uz vandeni, bet kur cia dabar to smelio rasi, susalusi nebent kapot kur kieme lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Artasaulyte @ 2012 03 03, 20:35)
Vaje, na, su pragrezta ranka, tai aisku, gerai, kad isvis gali sportuoti-smagu smile.gif

Ranka jau senai sugijo,nes buvo tai pries 22 metus,bet pasekmes liko,nors ir i specialias mankstas vaiksciojau tais laikais.Matyt kazka uzkabino,ir liko dovanele visam gyvenimui unsure.gif .
p.s. Jeeee as jau haneliuota assa.gif
Atsakyti
QUOTE(Artasaulyte @ 2012 03 03, 20:35)
As kazkaip nuo keliu du kartus po 30 padarau  g.gif
ohoho blink.gif aš nuo kelių 15 padarau pradžioj treniruotės ir 15 gale treniruotės, daugiau nesigauna! 'slabakė' žiūriu aš lotuliukas.gif
Atsakyti
As apie 10 pilnukas dien ir man uztenka. Darkabu prisitrukus ir kaip cia kazkas minejo darau tuos prtimus kur priesais delnus suglaudi sulenkus y sonus rankas sulaikai kvepavima ir ploji delnais,sitas ziauriai padeda,cia is BodyFlex 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulai2 @ 2012 03 04, 08:49)
As apie 10 pilnukas dien ir man uztenka. Darkabu prisitrukus ir kaip cia kazkas minejo darau tuos prtimus kur priesais delnus suglaudi sulenkus y sonus rankas sulaikai kvepavima ir ploji delnais,sitas ziauriai padeda,cia is BodyFlex 4u.gif

Nelabai supratau kaip si pratima atlikt g.gif .Cia gal panasiai,kai pakeli rankas krutines aukstyje,alkunes i sona,suglaudi delnus ir spaudai smile.gif ?Tik cia dar reikia sulaikyti kvepavima ir ploti rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(burbulai2 @ 2012 03 04, 07:49)
As apie 10 pilnukas dien ir man uztenka. Darkabu prisitrukus ir kaip cia kazkas minejo darau tuos prtimus kur priesais delnus suglaudi sulenkus y sonus rankas sulaikai kvepavima ir ploji delnais,sitas ziauriai padeda,cia is BodyFlex 4u.gif


Aga, ir as nelabai supratau, kaip cia reiktu smile.gif ???
O del tu 2X30 tai as mat esu baigus policijos akademija blush2.gif Uztai teko per gyvenima pasportuot daugiau ar maziau, gal tai turi itakos smile.gif Bet va po vakar pratimeliu rankoms, tai jauciu jauciu raumenukus smile.gif
Atsakyti
Kazkada dar studiju laikais moke mus bodyflex, reikes jauciu atgaminti keleta pratimuku, nes pamenu, kad labai veiksminga buvo rolleyes.gif
Atsakyti