Įkraunama...
Įkraunama...

Graži krūtinė

nezinau kas mano krutinei pasidare. pries pora metu buvo tokia grazi, pakankamai didele, o dabar lygtais susitrauke ir labai smarkiai pamazejo. net nezinau ka daryti, o taip norisi dideles. gal kas zino kodel taip atsitiko?
Atsakyti
sveikutes,
siame forume nemaciau tokios temos. gal jus zinote kokiu geru pratimu, kurie bent minimaliai padidintu krutine, nes nuo kitu pratimu formuojasi krutines raumeys ir ji automatiskai mazeja. SOS labai reikia
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2005 12 30, 18:45)
sveikutes,
siame forume nemaciau tokios temos. gal jus zinote kokiu geru pratimu, kurie bent minimaliai padidintu krutine, nes nuo kitu pratimu formuojasi krutines raumeys ir ji automatiskai mazeja. SOS labai reikia


Tai žinoma, kad darant fizinius pratimus raumenys formuosis, tačiau juk geriau raumeninda ir stangri krūtinė, nei suglebusi. blush2.gif Manau, kad jei Dievas nedavė "papų", tai Pati ir neprisilipdysi. Nebent, jei priaugtum svorio, automatiškai padidėtų ir krūtinė. Kitų patarimų neturiu. 4u.gif
Atsakyti
tai va, as irgi taip pat galvojau, bet visi mano priaugti kilogramai nuejo i slaunis, uzpakaliuka ir pilva.
Atsakyti
Mačiau per PRO7, trenerė patarė moterim, kurios 'nesididžiuoja'savo krutine, daryti tokį stūmimo-tempimo pratimą : delnai sudėti kaip meldžiantis krūtinės lygmenyje ploja.gif , stumiam iš visų jėgų ir palaikom kelias min. tokioje pozoje 4u.gif .Kartot pora kartų. Turėtų padėti!? Pati tai darau atsispaudimus showoff.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nairobi: 03 sausio 2006 - 17:03
QUOTE(nairobi @ 2006 01 03, 18:00)
Mačiau per PRO7, trenerė patarė moterim, kurios 'nesididžiuoja'savo krutine, daryti tokį stūmimo-tempimo pratimą : delnai sudėti kaip meldžiantis krūtinės lygmenyje ploja.gif , stumiam iš visų jėgų ir palaikom kelias min. tokioje pozoje 4u.gif .Kartot pora kartų. Turėtų padėti!? Pati  tai darau atsispaudimus  showoff.gif

aha..geras pratimas..padeda:rolleyes: ...kitu budu nelabaj ir yra verysad.gif
Atsakyti
nei vienas pratimas nepadidins krutines, nes jose paciose aumens tai nera, yra tik aplink..
Atsakyti
Po gimdymo man taip pat sumažėjo ir suglebo krūtinė. Kadangi pinigų cilikonams neturiu, tai nutariau pas privatininkus su specialia aparatūra darytis masažus. Vienas seancas kainuoja 85 Lt. ir dar reikalingas kremas už 110 Lt. (jo ilgam užtenka). Dariau 8 seancus, nors rekomenduoja 10-15, bet krūtinė man pakilo, tapo stangresnė ir gal būt truputį padidėjo. Kaip būna toliau po visų procedūrų niekas nežino, nes tai naujovė. Sakė gal po metų reikės kartoti masažus, o gal ir ne. Tačiau nusprendžiau daugiau ten neiti, nes tai tikrai labai brangus malonumas. Buvau Rusijoj ir sex parduotuvėj mačiau pirkti krūtų masažuoklį, kuris taip pat stangrina ir didina krūtis (bent taip parašyta), aparatas panašus į pientraukį su pompa. Kaina normali - apie 80 Lt. Tačiau nepatiko, kad jis kiniečių gamybos. Štai man įdomu ar Lietuvoj yra tokių masažuoklių ir gal yra ne tik kinų gamybos? Gal kas iš jūsų tai matė? Dar Nomedos programoj prieš metus mačiau cilikoninius įklotus į liemenuką arba prilimpančius prie krūtų. Gal kas iš jūsų juos matėt pirkti?
Atsakyti
QUOTE(nairobi @ 2006 01 03, 18:00)
Mačiau per PRO7, trenerė patarė moterim, kurios 'nesididžiuoja'savo krutine, daryti tokį stūmimo-tempimo pratimą : delnai sudėti kaip meldžiantis krūtinės lygmenyje ploja.gif , stumiam iš visų jėgų ir palaikom kelias min. tokioje pozoje 4u.gif .Kartot pora kartų. Turėtų padėti!? Pati  tai darau atsispaudimus  showoff.gif

Geras tuo, kad ir darbe gali daryt biggrin.gif
Atsakyti
Na, klausimas buvo, ar gali? Žinoma, kad gali bėgioti. Aš kaip pamėginau, per didelis tūris ant krūtinės .Palauksiu kol baigsiu maitinti. Man pavyktų bėgioti tik krūtinę apsikabinus, bet stadionas ant kiemo, ką kaimynai pagalvos? laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2005 01 31, 15:41)
Yra toks treniruokliukas - krūtinės lygyje jį "suglaudinėji", tai labai smarkiai jaučiasi kaip raumenys dirba . Kainuoja apie 50lt .




Gal galima daugiau informacijos? Kur galima rasti? 4u.gif
Atsakyti
begioti tai nieko, bet reikia LABAI gero sportinio liemenuko, nes begiojimas ir taip istampo krutines audinius, o maitinanciai mamai ir taip tie audiniai apkrauti.
Atsakyti