Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Graži krūtinė
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Sportas ir dietos > Pratimai atskiroms kūno dalims
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Gera mergaite
[COLOR=blue]Turiu tokia problemėlę  ax.gif esu gana liekna bet turiu nemazą krūtinę (dydis D) pradejau  lankyti aerobika bet va iškilo klausimas ar krūtinė sumazėjusi nenukars man nuo tos aerobikos  blush2.gif ir kaip galeciau ja išlaikyti kuio ilgiau stangrią?

Brangiosios, labai Jus gerbiu ir noreciau paklausti patarimo.
Man 21, vaikuciu neturiu, dar;) Pries pora metu krutine buvo grazi, vidutinio dydzio, stangroka. Per tuos du metus, net nzn kas nutiko, taciau krutys, labai isdidėjo, tapo net skirtingo dydzio.... viena ju daug labiau suglebus uz kita, tenka susivynioti ir įbrukti per jėgą į liemenėlę....
*Mari*
noreciau suzinoti pratimus krutinei.

ir dar vienas klausimas iskilo. kodel sportininkem ar daug sportuojanciom nutisus krutine ? nejau ten ne raumuo, o pieno liauka kabo ?
$

Krūtinei pratimus įmetu,bet įmetu visokius ,įmetu ir tokius kur atlikti galima tik su staklėm,ant suolelio.bet galima ir šiaip pratimais improvizuoti,kas neturi galimybės lankyti klubo.

o dėl antro klausimo tai kažko nesupratau. galbūt sutapimas,kad teko matyt sportuojančias vien tik su "nutysusiom"krutim?
šiaip,tai moters fiziologija,kuri nuo sporto nepriklauso.vienos turi vienokias kitos kitokias... bet sportas čia tikrai ne prie ko.

user posted imageuser posted image

$

$

Margoo
Oi, ACIU. As cia naujoke siame forume ir siame puslapyje apskritai - ne nemaniau, kad cia galima TIEK geru patarimu rasti. Oi, gaila, kad anksciau nezinojau sito puslapio!!!!!
Pagarbiai, Margoo.
dalyciukas
[COLOR=blue]sveiki.as tai zinau toki pratima krutinei ''pakelti" ir pagrazinti sako daznai darant padeda. yess.gif nu tai va reikia krutines lygyje suglausti delnus viena su kitu ir spausti viena i kita,ispuciant ora ,itraukiant pilva ir itampiant krutines raumenis ir taip be oro pabuti kiek iseina.nu ir daryti daznai.dar gerai krutims siltas -saltas dusas.nu kaitaliot vandeni tai siltas tai saltas .nu mn tai po tokio duso iskart atrodo kad krutys pagrazeja ax.gif nors ir neilgam biggrin.gif .gal ir jums pades ,nors sako ne visiems vienodai tinka visi metodai.nors si pratima tai mano ir mama darydavo.sekmes 4u.gif
Ašara
Yra toks treniruokliukas - krūtinės lygyje jį "suglaudinėji", tai labai smarkiai jaučiasi kaip raumenys dirba . Kainuoja apie 50lt .
Adile
QUOTE(traliabum @ 2004 03 27, 11:46)
yra ir avono kremas papams smile.gif pasak ju reklamos ziauriai padeda, nebandziau pati, taciau ten geriausiu atveju siek tiek odai stangrumo pridetu ne daugiau
*

nuuu... Avon kremas man tai schmoll.gif
Pati oda pagrazejo - pasidare svelnesne, gal kiek lygesne spalva, nes tepdavau kremu 2x i para po duso (taip konsultante ptare), bet tai ir viskas. Manau butu tas pats efektas, jei ir bet kokiu kitu kuno kremu buciau tepliojusis. g.gif
Na, gal kazkam jis ir pagelbejo...
Milduzhe
Gal yra begiojanciu krosiukus ir maitinanciu savo kinderius mamyciu? Gal galite siuo klausimu pasidalyti patirti,? blush2.gif biggrin.gif blink.gif
_Vikki_
tai visgi mamytes ir nemamytes... kokie ten tie pratimukai.. kad krutine sustangretu... pasikeltu..??? ax.gif
_Vikki_
klausymukas... kristinai...
mano gan platoki peciai.. ir krutines lasta.. mat dar brendimo laikotarpyje.. prisizaidziau darydama si user posted image pratima...
O dabar po vaiko maitinimo... krutine kaip pas spanieli... Labai bijau kad neisplateciau... bedarydama pratimus... ka patartum?
mama-vita
sveikutes 4u.gif turiu didele krutine ir labai ja noreciau sumazinti.kokius pratimus daryti kad ji stangretu ir mazetu o gal tai neimanoma cry.gif dar laikausi dietos planuoju atsikratyti 10 kg. kaip manot ar krutine sumazes g.gif prasau patarkit!!!
pokemonas
QUOTE(mari4 @ 2004 12 29, 14:56)
noreciau suzinoti pratimus krutinei.

ir dar vienas klausimas iskilo. kodel sportininkem ar daug sportuojanciom nutisus krutine ? nejau ten ne raumuo, o pieno liauka kabo ?
*

Mėginsiu aprašyti: suglaudi delnus kaip maldai - pirštai turi būti į viršų, pakeli alkūnes ir stipriai spaudi delnus. Tikiuosi suvokiamai parašiau.
another
QUOTE(mama-vita @ 2005 02 19, 00:37)
sveikutes 4u.gif turiu didele krutine ir labai ja noreciau sumazinti.kokius pratimus daryti kad ji stangretu ir mazetu o gal tai neimanoma cry.gif  dar laikausi dietos planuoju atsikratyti 10 kg. kaip manot ar krutine sumazes g.gif prasau patarkit!!!
*

As turejau grazia, gan didele krutine tongue.gif Pradejau sportuoti ir... ji subliusko cry.gif Deja, kol kas dar neradau pratimu, kurie stangrintu krutine cry.gif Gal $kristina$ cia padet galetu? 4u.gif
$
QUOTE(LTukra @ 2005 02 11, 05:44)
klausymukas... kristinai...
mano gan platoki peciai.. ir krutines lasta.. mat dar brendimo laikotarpyje.. prisizaidziau darydama si pratimą  user posted image

darant tokį pratimą,dirba ne tik krūtinės bet nugaros bei pečių juostos raumenys. na aš per daug nedrįčiau sakyti,kad jei jį atlikinėsi labai išplatėsi,nes taip patgi nemanau,kad dirbadma šiuo treniruokliu sieksi sportinių aukštumų. jei atlikinėsi pratimą saikingai "nepersiplėšdama" tikrai neišplatėsi,bet krūtinės raumenis sustangrinsi.
$
QUOTE(mama-vita @ 2005 02 19, 00:37)
sveikutes 4u.gif turiu didele krutine ir labai ja noreciau sumazinti.kokius pratimus daryti kad ji stangretu ir mazetu o gal tai neimanoma cry.gif  dar laikausi dietos planuoju atsikratyti 10 kg. kaip manot ar krutine sumazes g.gif prasau patarkit!!!

jei planuoji atsikratyti 10 kg (ir jei tikrai jais atsikratysi) tai krūtinė šiek tiek irgi sumažės.
o tinka visi tie patys pratimai,kuriuos jau išdesčiau pirmosiose postuose. jei juos nuosekliai ir taisyklingai atlikinėsi,krūtinę tikrai sustangrinsi.

p.s. vis tik džiaukis savo privalumais,tai nėra trūkumas ax.gif
$
QUOTE(Will @ 2005 03 02, 19:39)
  Deja, kol kas dar neradau pratimu, kurie stangrintu krutine  cry.gif  Gal  $kristina$ cia padet galetu?  4u.gif

blink.gif kaip neradai? bicycle.gif gi sudėjau aukščiau lens.gif

http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...ndpost&p=830841

visi šie pratimai būtent ir skirti krūtinės raumenims,bet tinka ir stiprinti nugara.
another
QUOTE($kristina$ @ 2005 03 05, 17:13)
blink.gif  kaip neradai?  bicycle.gif  gi sudėjau aukščiau  lens.gif 

http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...ndpost&p=830841

visi šie pratimai būtent ir skirti krūtinės raumenims,bet tinka ir stiprinti nugara.

*

Del stiprinimo tai sutinku 4u.gif Bet man bestiprinant krutine subliusko cry.gif , todel ieskau ko nors kas sustangrintu... As nei gimdzius, nei maitinus, o krutine sukrito cry.gif
Vike
tikrai gal kas patartų kokie pratimai buvo veiksmingi krūtinės pakėlimui. Kremai tai tik odą gražina, bet jos nepakelia sad.gif
nakutyte
QUOTE(Ašara @ 2005 01 31, 14:41)
Yra toks treniruokliukas - krūtinės lygyje jį "suglaudinėji", tai labai smarkiai jaučiasi kaip raumenys dirba . Kainuoja apie 50lt .
*

Sveika, gal zinai kur toki pagalbininka nusipirkti? rolleyes.gif
bantukas
[COLOR=blue]Turiu tokia problemėlę ax.gif esu gana liekna bet turiu nemazą krūtinę (dydis D) pradejau lankyti aerobika bet va iškilo klausimas ar krūtinė sumazėjusi nenukars man nuo tos aerobikos blush2.gif ir kaip galeciau ja išlaikyti kuio ilgiau stangrią?
Brazile
Viena tikimybė, kad gali nukarti, jei aerobiką praktikuosi be liemenėlės.
meškutė_Nida
Kai nereikia labai strikinėti, deduosi sportinę liemenėlę, o jei daugiau- dar ir "normalią". Žinau, ką darau- mano dydis E-F.
bantukas
o kiek sportinė liemenėlė kainuoja? blush2.gif
meškutė_Nida
QUOTE(winter @ 2005 05 25, 21:27)
o kiek sportinė liemenėlė kainuoja?    blush2.gif
*

Gariūnuose pirkau "Audimo" liemenėlę už 10 litų. Sportuoju jau 4 mėnesius- ir nieko, laiko... ax.gif
Mader
mamytės sportininkės, ir ne tik biggrin.gif pasidalinkit patirtimi kaip sustangrinti krūtis. Dar butu gerai jei kas žinot kaip jas pamažinti , bet kad nenuglebtų wink.gif
Britvute
Vieni is paprastesniu priemoniu butu: baigus maudytis salto vandens srove nukreipti krutines link. Jokiu budu ne is virsaus, o tiesiai arba is apacios. Prie saltesnio vandens reiketu priprasti palaipsniui tongue.gif Nuogai atsistoti pries veidrodi(pirmiem kartam, kad matytum kas darosi biggrin.gif ) suglausti delnus krutines aukstyje ir juos spausti. Pradzioje uztektu 2kartus po 15 paspaudimu. Daryti letai mirksiukas.gif Ir dar vienas pratimukas tongue.gif atsipalaidavus pries veidrodi tari Yyyyx patikek veikia. Butu neblogai jas kaskart po maudyniu padrekint standinamuoju kremuku. Nepirk brangaus, teoriskai jie vieni nuo kitu beveik nesiskiria.Ir kremuka tepk apvaliais judesiai(su meile mirksiukas.gif )
Britvute
Nedaskaiciau, kad ir pamazinti noretum blink.gif Pades tik treniruotes, arba namuose svarelius isigytum. Taktika papukams mazinti butu tokia tongue.gif Daugiau priejimu(pasikartojantis pratimu atlikimo sk) ir mazesnis svoris thumbup.gif
anille
svarbiausia deveti tvirta liemenele.na,kad viskas butu savo vietoj ir per daug "nespiruokliuotu"
as tai turiu kita beda.kai pradedu sportuot,mano krutine sumazeja...nors esu liekna,o krutine nedidele,bet butent ant jos matau didziausius pokycius sad.gif
bantukas
tai jau tikrai mano taip pat vienu dydžiu sumažėjo bet aš nesigailiu nebent maniškis sako kad baigiu išnykt biggrin.gif nrs kai susipažinome buvau pilnesnė mirksiukas.gif
Norina
Norint gražinti krūtinę reiktų stiprinti visą viršutinę kūno dalį, nes grynai papukų raumenų nėra smile.gif .

Keletas neblogų pratimėlių: atsigulus ant nugaros hantelius iškelti į viršų ir iškvėpiant tiesti rankas į šalis. Kitas- iškvėpiant rankas tiesti virš galvos. Iki galo žemės neliesti!
Bajm
QUOTE(Bettina @ 2005 12 06, 11:30)
nes grynai papukų raumenų nėra smile.gif .
*

tai kaip laikosi krūtinė, jei nėra raumenų? g.gif

be rezultatų nebua bigsmile.gif
ir stebuklų nebūna bigsmile.gif
Norina
Būtent kad krūtinę laiko ne koks nors vienas raumuo, o visas kompleksas:). Turėjau omeny, kad pati krūtinė nėra raumuo kurią gali 'pripumpuot', tad reikia stiprinti visą pečių juostą, krūtinės ląstą.
Nerytė
QUOTE(Britvute @ 2005 07 15, 15:40)
Vieni is paprastesniu priemoniu butu: baigus maudytis salto vandens srove nukreipti krutines link. Jokiu budu ne is virsaus, o tiesiai arba is apacios. Prie saltesnio vandens reiketu priprasti palaipsniui tongue.gif  Nuogai atsistoti pries veidrodi(pirmiem kartam, kad matytum kas darosi biggrin.gif ) suglausti delnus krutines aukstyje ir juos spausti. Pradzioje uztektu 2kartus po 15 paspaudimu. Daryti letai mirksiukas.gif Ir dar vienas pratimukas tongue.gif  atsipalaidavus pries veidrodi tari Yyyyx patikek veikia. Butu neblogai jas kaskart po maudyniu padrekint standinamuoju kremuku. Nepirk brangaus, teoriskai jie vieni nuo kitu beveik nesiskiria.Ir kremuka tepk apvaliais judesiai(su meile mirksiukas.gif )
*

kontrastinis dušas yra thumbup.gif krūtinei
Nerytė
krūtinei stangrinti taip pat padeda plaukimas. tad visos į baseiną biggrin.gif
hemetra
nezinau kas mano krutinei pasidare. pries pora metu buvo tokia grazi, pakankamai didele, o dabar lygtais susitrauke ir labai smarkiai pamazejo. net nezinau ka daryti, o taip norisi dideles. gal kas zino kodel taip atsitiko?
hemetra
sveikutes,
siame forume nemaciau tokios temos. gal jus zinote kokiu geru pratimu, kurie bent minimaliai padidintu krutine, nes nuo kitu pratimu formuojasi krutines raumeys ir ji automatiskai mazeja. SOS labai reikia
Kerrol
QUOTE(hemetra @ 2005 12 30, 18:45)
sveikutes,
siame forume nemaciau tokios temos. gal jus zinote kokiu geru pratimu, kurie bent minimaliai padidintu krutine, nes nuo kitu pratimu formuojasi krutines raumeys ir ji automatiskai mazeja. SOS labai reikia
*

Tai žinoma, kad darant fizinius pratimus raumenys formuosis, tačiau juk geriau raumeninda ir stangri krūtinė, nei suglebusi. blush2.gif Manau, kad jei Dievas nedavė "papų", tai Pati ir neprisilipdysi. Nebent, jei priaugtum svorio, automatiškai padidėtų ir krūtinė. Kitų patarimų neturiu. 4u.gif
hemetra
tai va, as irgi taip pat galvojau, bet visi mano priaugti kilogramai nuejo i slaunis, uzpakaliuka ir pilva.
nairobi
Mačiau per PRO7, trenerė patarė moterim, kurios 'nesididžiuoja'savo krutine, daryti tokį stūmimo-tempimo pratimą : delnai sudėti kaip meldžiantis krūtinės lygmenyje ploja.gif , stumiam iš visų jėgų ir palaikom kelias min. tokioje pozoje 4u.gif .Kartot pora kartų. Turėtų padėti!? Pati tai darau atsispaudimus showoff.gif
_gustija_
QUOTE(nairobi @ 2006 01 03, 18:00)
Mačiau per PRO7, trenerė patarė moterim, kurios 'nesididžiuoja'savo krutine, daryti tokį stūmimo-tempimo pratimą : delnai sudėti kaip meldžiantis krūtinės lygmenyje ploja.gif , stumiam iš visų jėgų ir palaikom kelias min. tokioje pozoje 4u.gif .Kartot pora kartų. Turėtų padėti!? Pati  tai darau atsispaudimus  showoff.gif
*

aha..geras pratimas..padeda:rolleyes: ...kitu budu nelabaj ir yra verysad.gif
Shindila
nei vienas pratimas nepadidins krutines, nes jose paciose aumens tai nera, yra tik aplink..
Poli1
Po gimdymo man taip pat sumažėjo ir suglebo krūtinė. Kadangi pinigų cilikonams neturiu, tai nutariau pas privatininkus su specialia aparatūra darytis masažus. Vienas seancas kainuoja 85 Lt. ir dar reikalingas kremas už 110 Lt. (jo ilgam užtenka). Dariau 8 seancus, nors rekomenduoja 10-15, bet krūtinė man pakilo, tapo stangresnė ir gal būt truputį padidėjo. Kaip būna toliau po visų procedūrų niekas nežino, nes tai naujovė. Sakė gal po metų reikės kartoti masažus, o gal ir ne. Tačiau nusprendžiau daugiau ten neiti, nes tai tikrai labai brangus malonumas. Buvau Rusijoj ir sex parduotuvėj mačiau pirkti krūtų masažuoklį, kuris taip pat stangrina ir didina krūtis (bent taip parašyta), aparatas panašus į pientraukį su pompa. Kaina normali - apie 80 Lt. Tačiau nepatiko, kad jis kiniečių gamybos. Štai man įdomu ar Lietuvoj yra tokių masažuoklių ir gal yra ne tik kinų gamybos? Gal kas iš jūsų tai matė? Dar Nomedos programoj prieš metus mačiau cilikoninius įklotus į liemenuką arba prilimpančius prie krūtų. Gal kas iš jūsų juos matėt pirkti?
Zarazza
QUOTE(nairobi @ 2006 01 03, 18:00)
Mačiau per PRO7, trenerė patarė moterim, kurios 'nesididžiuoja'savo krutine, daryti tokį stūmimo-tempimo pratimą : delnai sudėti kaip meldžiantis krūtinės lygmenyje ploja.gif , stumiam iš visų jėgų ir palaikom kelias min. tokioje pozoje 4u.gif .Kartot pora kartų. Turėtų padėti!? Pati  tai darau atsispaudimus  showoff.gif
*

Geras tuo, kad ir darbe gali daryt biggrin.gif
medasta
Na, klausimas buvo, ar gali? Žinoma, kad gali bėgioti. Aš kaip pamėginau, per didelis tūris ant krūtinės .Palauksiu kol baigsiu maitinti. Man pavyktų bėgioti tik krūtinę apsikabinus, bet stadionas ant kiemo, ką kaimynai pagalvos? laugh.gif
*Mege*
QUOTE(Ašara @ 2005 01 31, 15:41)
*

Gal galima daugiau informacijos? Kur galima rasti? 4u.gif
alinute_m
begioti tai nieko, bet reikia LABAI gero sportinio liemenuko, nes begiojimas ir taip istampo krutines audinius, o maitinanciai mamai ir taip tie audiniai apkrauti.
Nerytė
QUOTE(Poli1 @ 2006 01 12, 19:54)
Po gimdymo man taip pat sumažėjo ir suglebo krūtinė. Kadangi pinigų cilikonams neturiu, tai nutariau pas privatininkus su specialia aparatūra darytis masažus. Vienas seancas kainuoja 85 Lt. ir dar reikalingas kremas už 110 Lt. (jo ilgam užtenka). Dariau 8 seancus, nors rekomenduoja 10-15, bet krūtinė man pakilo, tapo stangresnė ir gal būt truputį padidėjo. Kaip būna toliau po visų procedūrų niekas nežino, nes tai naujovė. Sakė gal po metų reikės kartoti masažus, o gal ir ne. Tačiau nusprendžiau daugiau ten neiti, nes tai tikrai labai brangus malonumas. Buvau Rusijoj ir sex parduotuvėj mačiau pirkti krūtų masažuoklį, kuris taip pat stangrina ir didina krūtis (bent taip parašyta), aparatas panašus į pientraukį su pompa. Kaina normali - apie 80 Lt. Tačiau nepatiko, kad jis kiniečių gamybos. Štai man įdomu ar Lietuvoj yra tokių masažuoklių ir gal yra ne tik kinų gamybos? Gal kas iš jūsų tai matė? Dar Nomedos programoj prieš metus mačiau cilikoninius įklotus į liemenuką arba prilimpančius prie krūtų. Gal kas iš jūsų juos matėt pirkti?
*

Pati tų silikoninių įklotų nebandžiau, bet girdėjau atsiliepimus, kad jie niekam tikę, nes normaliai nesilaiko (neprilimpa, nes judi ir jie atšoksta), o dėl įklotų į liemenuką tai turėjau ne silikoninius, bet tokius kaip celofanas oro pripūstas, tai krūtinę pakeldavo, bet kas iš to, kad kai nusiimi liemenuką - rezultatas tas pats.... tik prieš kokį menesį pastebėjau, kad pradėjo glebti krūtinė, tiksliau pasidarė ne tokia stangri, nors forma išliko tokia pati, reikia imtis priemonių, kad ją sustangrinti rolleyes.gif
Bajm
sportas daro jei ne stebuklus, tai beveik stebuklus

svarbu rasti bendrą kalbą su treneriu ir daug valios sportuojant

savo kailiu įsitikinau

natūralu ir sveika

santykinai pigu
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.