Įkraunama...
Įkraunama...

Naujos statybos butas Vilniuje( Patarimai )

Laba diena, esu jau anksciau rases, taciau iki sios dienos vis dar nieko nerandu.

Situacija tokia, jog ieskau dvieju kambariu buto.
Suma: 250 000lt
Kambariai: 2
Parkingas: Pozemenis ar garazas(Tinka ir galimybe nusipirkti uz papildoma kaina)
Irengimas: Irengtas

Realiai ziurint tinka visi rajonai apart naujininku, naujosios vilnios, grigiskiu.

Kasdien po kelis kartus vartau skelbimus, kainos zveriskos, o jei kaina iki 250tukst. dazniausiai buna beskonybes virsune.
Teko rasti viena gera buta uz 230tukst fabijoniskese, taciau ta pacia diena jau uzstatas buvo duotas.

Ka galetumete pasiulyti? Kaip dar ieskoti?

Daznai paskambinu, taciau brokeriai kaina tenuleidzia 2-3tukst ir taip nenoriai, kas man juokinga, nes perkant automobili didesne suma nuderet galima.
Pasilaiciai tinkamas rajonas del kainos, taciau visu kvadraturos dideles( 60kv~ ) tad ir suma susidaro nemaza.

Noreciau isgirsti patarimus ir pasiulymus.
Gal reiktu ieskotis neirengto ir laikui begant pataupius savaip isirengt?
Atsakyti
QUOTE(Larmen @ 2014 03 07, 18:38)
Gal reiktu ieskotis neirengto ir laikui begant pataupius savaip isirengt?


Jei perkat butą už savus - idėja nebloga, ypač, jei artimiausiu metu negresia vestuvės, šeimos pagausėjimas, darbo krūvio (ir algos) sumažėjimas, stambesni pirkiniai, kelionės, gydymasis ir pan. T.y., jei nenusimato kokios didesnės išlaidos.

Jei perkat su paskola - pagalvokit, ar apskritai bus iš ko pataupyt. Kad nenutiktų taip, jog mokat paskolą, o gyvent naujame bute negalit ir net jo išnuomot kažkam negalit, nes - neįrengtas.

Ir dar, įdomu, kodėl ieškote būtent naujos statybos? Kodėl nepaieškojus normaliam rajone, senesnės statybos, bet su renovuota šildymo sistema ar autonominiu šildymu? O jei dar mažaaukštė statyba, ar ne daugiau 5 aukštai ? Manau, tai būtų daug geresnis variantas, negu inkilas naujam neaišku kokios kokybės gargare miesto pakrašty, devintam aukšte iš trylikos, kuris nuvertės jums nė nespėjus jo įsirengti...
O garažas/ požeminė aikštelė - ar tikrai būtina? Galima paieškoti su nuosava parkavimo vieta kieme, ar to nepakaktų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 09 kovo 2014 - 17:44
Nauja statyba traukia del:
Jokiu asocialiu seimu aplinkui
Jauna publika
Dazniausiai tvarkingi ir patogus privaziavimai
Aplinka sutavrkyta
Sildymo kainos

Ir gana svarbus aspektas del automobilio, nesinori be prieziuros palikt kieme, kur bet kas pasitaikus progai ismontuos ratus ar veidrodelius.
Daznai atvejis, kai senos statybos kiemose isdauzia langa, nuleidzia ratus ar tiesiog pabraizo.
Tokios priezastys dairantys naujos statybos.

Gal yra kokie sarasai, kurios Pasilaiciuose ar Piliatei esanciose gatvese kokybiski ir nekokybiski namai?
Ka pats patartumet del mano situacijos? Problema per mazai pinigu ar prasta pasiula?
Atsakyti
QUOTE(Larmen @ 2014 03 10, 17:27)
Ka pats patartumet del mano situacijos? Problema per mazai pinigu ar prasta pasiula?

2 kambariai tai cia kiek kvadratu? labai nekonkreciai suformulavot. O rasti graziai irengta - vilciu netureciau blush2.gif Bent jau man sunkiai kas itiktu.

As jums siulau Jeruzales Braskiu ir pan. gatves, kur ~1995-1998 metu, rami aplinka, geras susisiekimas, privaziavimas. I kaina itilpsite ir dar gal litas liks remontui.
Ne visuose ir naujuose namuose tas sildymas uz dyka. Nezinau, nesivaziu as jokiais pasilaiciais ir fabijonskem. Nauji namai, bet ten irgi visokio plauko pilna, kur uz paskolas is paskutiniuju, arba labai jau issilavine emigrantai grize tongue.gif Aisku, zmona gal lengviau susirast ten butu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Larmen @ 2014 03 10, 17:27)
Nauja statyba traukia del:
Jokiu asocialiu seimu aplinkui
Jauna publika
Dazniausiai tvarkingi ir patogus privaziavimai
Aplinka sutavrkyta
Sildymo kainos



O jūs įsivaizduokit, kiek gyventojų septynaukščiame ar daugiau aukštų, kelis korpusus turinčiame skruzdėlyne. Kuo daugiau butų, kuo daugiau kaimynų - tuo daugiau galimų problemų.
Publika, spėju, didžiąja dalimi turėtų būti jaunos šeimos su mažais vaikais. Bet jokių garantijų, kad nebus problematiškų, konfliktiškų žmonių.

Jūsų vietoje pasidairyčiau šiuos variantus:

http://www.skelbiu.l...s-18689332.html

http://www.skelbiu.l...s-18689735.html


Mažai kaimynų - labai, labai rimtas privalumas..
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 03 11, 15:59)
O jūs įsivaizduokit, kiek gyventojų septynaukščiame ar daugiau aukštų, kelis korpusus turinčiame skruzdėlyne.  Kuo daugiau butų, kuo daugiau kaimynų - tuo daugiau galimų problemų.
Publika, spėju, didžiąja dalimi turėtų būti jaunos šeimos su mažais vaikais. Bet jokių garantijų, kad nebus problematiškų, konfliktiškų žmonių.

Jūsų vietoje pasidairyčiau šiuos variantus:

http://www.skelbiu.l...s-18689332.html

http://www.skelbiu.l...s-18689735.html
Mažai kaimynų - labai, labai rimtas privalumas..

Paziurejau, pirmasis, kad ir kaip atstumas man nekeltu problemu yra per toli, o antrasis pirmam aukste ir reikalaujantis investiciju nemazu.
Atsakyti
QUOTE(Larmen @ 2014 03 12, 15:32)
o antrasis pirmam aukste ir reikalaujantis investiciju nemazu.


"ĮRENGIMAS. Butas naujai įrengtas. Išklota nauja laminuota grindų danga, sienos dažytos, nauja elektros instaliacija bei kanalizacija. Sumontuoti plastikiniai langai bei šarvo durys. Įrengtas dvejopas šildymas: radiatorinis ir grindinis. Taip pat butą galima pasišildyti ir kietu kuru, nes svetainėje yra krosnelė.
Butas parduodamas su virtuvės komplektu ir įmontuota buitine technika."

Kokios dar investicijos? g.gif Man langeliai tik mažoki atrodo, nemačius gyvai, sunku pasakyt kaip ten kas, bet čia tik pvz, pieškojus manau, galima daugiau variantų atrasti.

Žinoma, skonio reikalas, bet už tą sumą, kurią nurodėt, nelabai ką geresnio naujos statybos gausi. Arba tada kelti kainos kartelę.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 03 12, 15:55)
Man langeliai tik mažoki atrodo, nemačius gyvai, sunku pasakyt kaip ten kas


Dėl langų man kyla įtarimas, kad tai - cokolinis aukštas. Prie tokio apšvietimo ir išprotėti galima.smile.gif

Naujos statybos butą rasti už tokią sumą galima. Aišku, tai jau sėkmės reikalas. Ir ne centre. Kitas klausimas yra ir pačios statybos kokybė (o ji įv. mikrorajonuose varijuoja nuo-iki), kuri gali kelti nemažų problemų.

Ir 2 kambariai - standartiškai tai yra 1 pereinamas (sujungtas su virtuve) ir 1 uždaras. Ar tokio ir norite? Nes rasti 2 izoliuotų kambarių butą naujos statybos name pakankamai sudėtinga, tokiu atveju jau tektų rinktis 3 kambarių butą (2 uždari ir 1 pereinamas su virtuve).
Atsakyti
Man irgi regis, kad tas Čiurlionio gatvėj - cokoliniam aukšte, antraip kaina būtų kita.
Kaip šitas? http://www.remax.lt/objektas/161846. Nors irgi langai kaip ambrazūros smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 12 kovo 2014 - 22:08
Taip, ieskomas vienas pereinamas kambarys sujungtas su virtuve ir svetaine.
Paskutinis nurodytas butas jau kazkas panasiau i normalu, aisku cia skonio reikalas.

Centre ir neieskau, bet tokiose rajonuose kaip fabijoniskes ar pasilaiciiai sudetinga rasti net ir uz 250 000lt.
Atsakyti
O šis kuo netinka?

http://www.skelbiu.l...a-18709686.html
Atsakyti
Si rytoj vaziuoju apziureti, patiko, todel nenoriu tempt gumos. Tik vakar antroje dienos puseje idetas.
Is tiesu panasaus ir ieskojau, taciau retai pasitaiko tinkami variantai uz tinkama kaina.

Kaip ir minejau kasdien perziuriu skelbimus, todel jau susiskambinta su pardaveju.
Atsakyti