Įkraunama...
Įkraunama...

Nauji daugiabuciai Sugiharos g.

Sveikos, gal planuojate pirkti ar pirkote buta Sugiharos g. statomuose daugiabuciuose? Kokia nuomone apie si projekta?
Atsakyti
QUOTE(safyre @ 2014 03 08, 12:01)
Sveikos, gal planuojate pirkti ar pirkote buta Sugiharos g. statomuose daugiabuciuose? Kokia nuomone apie si projekta?


Kokybe lyg ir nebloga, bet bent jau mane atbaide vieta: uz keliuko kapines unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(veversi @ 2014 03 20, 23:15)
Kokybe lyg ir nebloga, bet bent jau mane atbaide vieta: uz keliuko kapines  unsure.gif

salia salia tos kapines. nenoreciau butp su langais i ju puse. bet jei langai i kita puse, tai ir nesimato ju. ir jos neaktyvios. retai ten laidoja.
o kur kitur nusiziurejote?
Atsakyti
QUOTE(safyre @ 2014 03 21, 10:43)
salia salia tos kapines. nenoreciau butp su langais i ju puse. bet jei langai i kita puse, tai ir nesimato ju. ir jos neaktyvios. retai ten laidoja.
o kur kitur nusiziurejote?


Sveiki, mane taip pat domintu sie namai Sugiharos gatveje. Gal kas jau pirkote ar planuojate pirkti ir pasidalintumete ispudziais? Kokie pliusai/minusai? Ar pavyko nusidereti kazkiek? smile.gif
Atsakyti
Mes ten irgi dairėmės, bet "užmušė" kaina - už nebaigtą statyti/įrengti namą tiek mokėti, kai Vilniuje laisvų butų perteklius, - beprotybė. Prie esamos kainos iškart pridėkit dar 40 tūkst. Patiems išsivedžioti elektrą, susidėti gyvatukus, nėra staktų, nepamenu dėl vidinių pertvarų... Klausiau, ar įmanoma užsakyti apdailą, sakė, artimiausiu metu nelabai. Iš išorės tikrai labai gražūs namai, kapinės manęs asmeniškai negąsdina, tų kapų nelabai ir matosi. Parkas, ir tiek. Bet namų viduj praktiškai nieko nėra. Atsiprašau, tarybiniais laikais ir vonia, ir viryklė naujam bute būdavo pastatyta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2014 11 06, 15:21)
Mes ten irgi dairėmės, bet "užmušė" kaina - už nebaigtą statyti/įrengti namą tiek mokėti, kai Vilniuje laisvų butų perteklius, - beprotybė. Prie esamos kainos iškart pridėkit dar 40 tūkst. Patiems išsivedžioti elektrą, susidėti gyvatukus, nėra staktų, nepamenu dėl vidinių pertvarų...  Klausiau, ar įmanoma užsakyti apdailą, sakė, artimiausiu metu nelabai. Iš išorės tikrai labai gražūs namai, kapinės manęs asmeniškai negąsdina, tų kapų nelabai ir matosi. Parkas, ir tiek. Bet namų viduj praktiškai nieko nėra. Atsiprašau, tarybiniais laikais ir vonia, ir viryklė naujam bute būdavo pastatyta blush2.gif

staktu ir gyvatuku turbut visuose naujos statybos namuose nera. o vidines pertvaros tikrai yra.
Atsakyti
buvome ten atviru duru dienose. Kokybe tikrai gera pasirode, grindinis sildymas, geras isplanavimas butu, gali buti ramus, kad po metu kitas daugiabutis salia neisdygs, bet.. kainaaaaa!! unsure.gif ne pagal musu kisene, deja.
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 11 06, 20:36)
buvome ten atviru duru dienose. Kokybe tikrai gera pasirode, grindinis sildymas, geras isplanavimas butu, gali buti ramus, kad po metu kitas daugiabutis salia neisdygs, bet.. kainaaaaa!! unsure.gif  ne pagal musu kisene, deja.

na 3 k. butu isplanavimas man nelabai pasirode. vien tik koridorius virs 10 kvadratu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(safyre @ 2014 11 07, 19:21)
na 3 k. butu isplanavimas man nelabai pasirode. vien tik koridorius virs 10 kvadratu  doh.gif

gal nuo buto priklauso g.gif man ziauriai patiko vienas 6 aukste su didziuuuliais langais wub.gif ir kad visur, vos ne prasosi atskiriama virtuve, visos salygos yra biggrin.gif
Atsakyti
Labukas, gal yra nusipirkusiu ar ruošiasi pirkti, pasidalinkite informacija,
internetiniame puslapyje kainu nerašo, labai keista g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 11 07, 19:52)
gal nuo buto priklauso  g.gif  man ziauriai patiko vienas 6 aukste su didziuuuliais langais  wub.gif  ir kad visur, vos ne prasosi atskiriama virtuve, visos salygos yra  biggrin.gif

As gyvenu bute su langai nuo virsaus iki zemes per visa buta, 9 aukste. Siaip lb nevykes variantas, faina, bet vasara karsta, o ziema salta smile.gif
Atsakyti
Kiek tenka pro tuos namus pravažiuot, tai palei kapines Viršuliškių gatvėje nuo Mados pusės yra amžini kamščiai dažnai besitęsiantys ir iki Sugiharos g., nesvarbu ar piko metas ar ne. Taip, kad atkreipkit dėmesį į tai, jei aktualu. smile.gif
Atsakyti