Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Anykščių apylinkėse

QUOTE(Karusia @ 2010 05 08, 13:11)
ar yra kur nors prie kokio ežero poilsiavietė, kad būtų galima stattytis palapines?

prie Šventosios upės tai žinau kelias poilsiavietes, bet prie didžiųjų ežerų deja nežinau gerų schmoll.gif Aš mieliau statyčiaus palapinę prie Šventosios, nes vietų tikrai labai gražių yra, su smėlėtom pakrantėm wub.gif o ežerų, ypač Rubikių, krantas tai maurynas, akmenys, tai jei planuojat su vaikais, nepatarčiau schmoll.gif Tik pagrindinis pležas smėliuku užpiltas, kitur nieko gero tikrai schmoll.gif Tas pats ir prie Nevežio ežero, pagrindinis pležas smėlėtas, kitur bruzgynai arba privačios valdos.
Yra puikus ežeriukas Anykščių rajone Šimonių girioj, vadinasi Priegodo ežeras, labai labai graži vieta poilsiui. Kartą ten stovyklavom su palapinėm, pasaka wub.gif gal dar foto paieškojus rasčiau rolleyes.gif Manęs tai nei Rubikių nei Nevėžio ežerai netraukia, aš mieliau rinkčiausi mažesnius ežeriukus, kiek žinau yra mūsų rajone jų ir ne vienas, reikėtų labiau pasidomėti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 08 gegužės 2010 - 22:43
Gal turite atsiliepimu apie KARALIŠKIO sodyba? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2010 05 09, 11:35)
Gal turite atsiliepimu apie KARALIŠKIO sodyba? 4u.gif

aš tai ne, nesu ten buvus.
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 05 09, 16:31)
aš tai ne, nesu ten buvus.


O gal turite kokiu patarimu, kur vietiniai dazniausiai svencia vestuves? bigsmile.gif Gal teko sudalyvauti kokioje sventeje kaimo turizmo sodyboje? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2010 05 09, 17:09)
O gal turite kokiu patarimu, kur vietiniai dazniausiai svencia vestuves? bigsmile.gif Gal teko sudalyvauti kokioje sventeje kaimo turizmo sodyboje? ax.gif

Iš čia minėtų tai dalyvavau gimtadienyje Esinoje prieš kokius šešis-septynis metus, nelabai ką atsimenu, nes šiaip net nelikom ten nakvoti, taip pat šventėm draugo gimtadienį Krikštaponio sodyboje irgi gan seniai, man ten tada kažkaip niekas neužkliuvo, tiksliau net neatkreipiau dėmesio kas negerai, kai ne pačių gimtadienis ten organizuotas rolleyes.gif prieš porą metų draugų vestuvėse buvom Janinos klėtyje, vieta pokyliui nebloga, antrą dieną ėjom į pirtį, tai paskui teko maudytis prūde, kuriame nėra normalaus išlipimo, tad teko lipti per dumblą, o iki ežero tolokai bėgti ir beja, dugnas tai kojom žaloti ir maurynas tikras, nei paplaukiosi nei nusimaudysi schmoll.gif Esu buvus dar keliose sodybose, bet nei pavadinimų nežinau nieko, jeigu dar veikia, tai viena iš jų tik randasi netoli Andrioniškio miestelio, buvo ten ir pirtis ir baseinėlis viduj su lediniu vandeniu, nes iki upės jau tolokai eiti gaunasi. Bet šiaip miško apsupty, vieta kiek pamenu nebloga smile.gif O kitos nei pavadinimo nei kaip ta vieta vadinasi nežinau, bet irgi prie Šventosios upės, vieta labai rami, ten draugai vestuves šventė, tai prisiminimai labai geri cool.gif jei būtų aktulau, galėčiau paklausti būtent tų draugų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 05 08, 22:39)
prie Šventosios upės tai žinau kelias poilsiavietes, bet prie didžiųjų ežerų deja nežinau gerų schmoll.gif Aš mieliau statyčiaus palapinę prie Šventosios, nes vietų tikrai labai gražių yra, su smėlėtom pakrantėm wub.gif o ežerų, ypač Rubikių, krantas tai maurynas, akmenys, tai jei planuojat su vaikais, nepatarčiau schmoll.gif Tik pagrindinis pležas smėliuku užpiltas, kitur nieko gero tikrai schmoll.gif Tas pats ir prie Nevežio ežero, pagrindinis pležas smėlėtas, kitur bruzgynai arba privačios valdos.
Yra puikus ežeriukas Anykščių rajone Šimonių girioj, vadinasi Priegodo ežeras, labai labai graži vieta poilsiui. Kartą ten stovyklavom su palapinėm, pasaka wub.gif gal dar foto paieškojus rasčiau rolleyes.gif Manęs tai nei Rubikių nei Nevėžio ežerai netraukia, aš mieliau rinkčiausi mažesnius ežeriukus, kiek žinau yra mūsų rajone jų ir ne vienas, reikėtų labiau pasidomėti smile.gif

Labai ačiū už atsakymą. klausimas - o tie mažesnieji ežerukai nebus apriboti privačių valdų?
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2010 05 21, 15:37)
Labai ačiū už atsakymą. klausimas - o tie mažesnieji ežerukai nebus apriboti privačių valdų?

net nežinu g.gif kur mes stovyklavom, tai ten buvo ir pavėsinės pastatytos, lieptas, tikrai neprivati valda, nes niekas nei vijo, nei mokėti reikėjo schmoll.gif MB minėjo, kad toj pačioj Šimonių girioj yra ir kitas ežeriukas prie kurio greičiausiai važiuosim, bet ten vienas žmogus sutvarkęs dalį pakrantės ir ima mokestį už palapinės pasistatymą, nes ten jau privati valda. Bet MB sako galima gi ir susimokėti, gražioj vietoj pasibūti ramiai kodėl gi ne rolleyes.gif
Atsakyti
gal žinai šitų ežeriukų pavadinimus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 05 08, 22:39)
prie Šventosios upės tai žinau kelias poilsiavietes, bet prie didžiųjų ežerų deja nežinau gerų schmoll.gif Aš mieliau statyčiaus palapinę prie Šventosios, nes vietų tikrai labai gražių yra, su smėlėtom pakrantėm wub.gif o ežerų, ypač Rubikių, krantas tai maurynas, akmenys, tai jei planuojat su vaikais, nepatarčiau schmoll.gif Tik pagrindinis pležas smėliuku užpiltas, kitur nieko gero tikrai schmoll.gif Tas pats ir prie Nevežio ežero, pagrindinis pležas smėlėtas, kitur bruzgynai arba privačios valdos.
Yra puikus ežeriukas Anykščių rajone Šimonių girioj, vadinasi Priegodo ežeras, labai labai graži vieta poilsiui. Kartą ten stovyklavom su palapinėm, pasaka wub.gif gal dar foto paieškojus rasčiau rolleyes.gif Manęs tai nei Rubikių nei Nevėžio ežerai netraukia, aš mieliau rinkčiausi mažesnius ežeriukus, kiek žinau yra mūsų rajone jų ir ne vienas, reikėtų labiau pasidomėti smile.gif



Nu kaip gerai, kad perskaičiau temukę ir suradau va tokį man aktualų atsakymą 4u.gif liuks.
Mūsų kompanija planuoja, va irgi lėkti į šį kraštą paaotosgauti, tik va nebuvę, nežinom vietelių... Labai rūpėjo kaip ten kas blush2.gif Žodžiu Rubikių ežeriuką geriau pamiršti ir pasirinkti Priegodo ežeriuką rolleyes.gif arba Šventosios upė smile.gif
Galėtum foto paieškot, kaip minėjai? smile.gif
Atsakyti
Na negi nieks daugiau nenori pasakoti daugiau apie tuos ezeriukus? 4u.gif labai aktualu, ir rupi.. norim vaziuot su palapinem, tai kogero poilsiavietes mokamos, ir pan.. g.gif
Atsakyti
o kaip Viešintų(os) ežeras? Dėliojuosi maršrutą turbūt bus Arklio muziejus ir į mūsų pusę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VyŠnĖ @ 2010 06 03, 18:48)

Galėtum foto paieškot, kaip minėjai?  smile.gif

pora Priegodo ežeriuko foto, nes poilsiavietės neturiu, bet bent jau kur mes buvom, tai tarp pušų palapinę statėmės, žodžiu nepievoj kokioj, bet mums tai patiko rolleyes.gif Prie pležiuko tekdavo nusileisti, nes pati palapinė kiek ant kalniuko buvo, bet tai nedaug, kokia dvidešimt metrų takučiu, o jei tiesiai, tai iš vis gal 10 metrų, bet maudytis geriau pačiam pležiuke ax.gif

čia beveik keturių metų senumo foto, nuo to laiko nebebuvom ten, bet mielai važiuočiau smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti