Įkraunama...
Įkraunama...

"Invalidai"

Dažnai pravažiuojant, tenka pamatyti "invalidus".
Fotografuojame ir renkame pačius didžiausius iš jų? ax.gif

Mano pirmi du "invalidai" 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Numerių nesimato, identifikuot neina smile.gif
Atsakyti
Fotografuot turbūt neišeis (reik fotoaparatą nešiotis..iš telefono nemoku į kompą perkelt), bet džiaugiausi pamačiusi kelių policijos reidus, kai blokavo auto ratus prie "Akropolio" ir "Rimi" parduotuvės Kalvarijų g. Dažniau to reiktų.
Man koktu žiūrėt, kai negali kelių metrų paeit. Invalidai. Dvasios. Galima tik užjausti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 06 21, 08:13)
Numerių nesimato, identifikuot neina smile.gif

Specialiai uždengiau. Po to dar kniaukti pradės (ni daj božė kokios nors mamkos iš SM mašiną pagausiu "taikyklyje"), kad pažeidžiu asmens privatumo teises lotuliukas.gif
Atsakyti
Kai tik fotiką pasitaisysiu būtinai pafotkinsiu. Užknisa jie mane irgi mad.gif
Atsakyti
Nu va, dabar dar labiau užsimaniau fotiko...
Šaunuolė Nakviša, taip jiems ir reikia... tik gal ir numerių nereikia dengti? O jei kas ir paklius iš mamkų, tai tegul joms pačioms gėda būna.
O tiesa, gal mamoms su kūdikiais ten galima statyti? Juk turėtų būti galima.
Atsakyti
QUOTE
O tiesa, gal mamoms su kūdikiais ten galima statyti? Juk turėtų būti galima.

Negalima schmoll.gif Tai galioja tik žmonėms su judėjimo negalia.
O numerių, manau, slėpt nereikia- juk viešoj vieto mašinos stovi. O fotografuoti ir filmuoti viešose vietose nedraudžiama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hestija @ 2006 06 21, 14:09)
Negalima  schmoll.gif  Tai galioja tik žmonėms su judėjimo negalia.
O numerių, manau, slėpt nereikia- juk viešoj vieto mašinos stovi. O fotografuoti ir filmuoti viešose vietose nedraudžiama  mirksiukas.gif


g.gif , nu bet 8-9 mėn nestuke.gif irgi šiokią tokią judėjimo negalią turi mirksiukas.gif , ai bet tai nesvarbu. Svarbu, kad invalidai pas mus patys turtingiausi žmonės dažniausiai, jeigu spręsti pagal automobilius, stovinčius jiems skirtose vietose lotuliukas.gif
Aš dabar taip pagalvojau - o ką jei kaip nors susiorganizavus lipdukus. Pvz. "Turiu proto negalią" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hestija @ 2006 06 21, 13:09)
Negalima  schmoll.gif  Tai galioja tik žmonėms su judėjimo negalia.
O numerių, manau, slėpt nereikia- juk viešoj vieto mašinos stovi. O fotografuoti ir filmuoti viešose vietose nedraudžiama  mirksiukas.gif

Pasakėt ir šventa, numerių nebedengsiu.
O fotografuoju aš su telefonu, fotoaparato neprisinešiosi gi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nakviša: 21 birželio 2006 - 13:21
QUOTE(Maniūtė @ 2006 06 21, 15:18)
: Svarbu, kad invalidai pas mus patys turtingiausi žmonės dažniausiai, jeigu spręsti pagal automobilius, stovinčius jiems skirtose vietose  lotuliukas.gif
Aš dabar taip pagalvojau - o ką jei kaip nors susiorganizavus lipdukus. Pvz. "Turiu proto negalią"  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
kai paziuri, tai tose vietose prabangus lexusai-dzipai-mersai ir t.t.
mes irgi visad pakomentuojam- proto invalidai
siaip kazkur skaiciau, kad neatsimenu kokioj valstybei taip buvo darona, kad ant priekinio stiklo taip pasistaciusiems masina, uzvarydavo kazkoki specialu, dideli ir labai sunkiai nulupama lipduka.
labai gerai sakyciau, taip ir reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexy @ 2006 06 21, 14:50)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
kai paziuri, tai tose vietose prabangus lexusai-dzipai-mersai ir t.t.
mes irgi visad pakomentuojam- proto invalidai
siaip kazkur skaiciau, kad neatsimenu kokioj valstybei taip buvo darona, kad ant priekinio stiklo taip pasistaciusiems masina, uzvarydavo kazkoki specialu, dideli ir labai sunkiai nulupama lipduka.
labai gerai sakyciau, taip ir reikia mirksiukas.gif


dar prideciau su dideliu intelekto defektu thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, jeigu bus kokybiškos nuotraukos, kuriose matysis valstybinis numeris, neįgaliojo vieta ( ženklas ar ženklinimas) - taip pat nuotraukos padarymo tikslus laikas ir vieta,
galima imtis priemonių.
Tokias nuotraukas galite siųsti man elektroniniu.
Atsakyti