Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: "Invalidai"
Supermamų klubas > Mūsų namai > Keturi ratai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Linokas
Paksas lotuliukas.gif su visa šeimyna prie Minsko IKI doh.gif reikės kokią dieną paskirt ir pafotkint biggrin.gif
Vėtrūnė
Taip didžiausi "invalidai" su pilnom piniginėm ir prabangiais ratais.
asoptimiste
QUOTE(Owly @ 2007 08 14, 16:14)
O jau prie Akropolio kokių invalidų šiandien mačiau, vien Mersai nauji gun_bandana.gif
Gaila, kad be fotiko...
Ir mano akyse viena tokia blondinė taikėsi į nesavo vietą, tai aš specialiai taip lėtai ėjau per tą vietą, kad protinė invalidė burbėdama nuvažiavo toliau  cool.gif
*

tai jie gal sielos invalidai? tongue.gif Ir tos negalios nesimato... biggrin.gif juokauju... tongue.gif
LOCKETS
aš kažkurią dieną pastebėjau, kad tose "ledinėse" mašinose, pastatytose neįgaliesiems skirtose vietose, būna paliktas kažkos tipo neįgaliojo pažymėjimas...
niu bet kad realiai tai turi būti tas mėlynas ženkliukas... ir negalioja tie pažymėjimai be jo g.gif unsure.gif

ai, bet ką padarysi... visokių žmonių yra irnesakyk.gif
p. Kikimora
girdėjau per radiją, kad tokias nuotraukas kažkas siunčia į VRM ir tie patenkinti išrašo baudas... . gal nusiųsti temos nuorodą? g.gif
Owly
QUOTE(p. Kikimora @ 2007 09 06, 14:12)
girdėjau per radiją, kad tokias nuotraukas kažkas siunčia į VRM ir tie patenkinti išrašo baudas... . gal nusiųsti temos nuorodą? g.gif
*

gali siusti biggrin.gif
Gitulia_Fai
QUOTE(LOCKETS @ 2007 09 06, 09:40)
aš kažkurią dieną pastebėjau, kad tose "ledinėse" mašinose, pastatytose neįgaliesiems skirtose vietose, būna paliktas kažkos tipo neįgaliojo pažymėjimas...
niu bet kad realiai tai turi būti tas mėlynas ženkliukas... ir negalioja tie pažymėjimai be jo  g.gif  unsure.gif

ai, bet ką padarysi... visokių žmonių yra irnesakyk.gif
*

Na negi ledinės mašinos negali vairuoti neįgalus žmogus. Taigi neįgalumą duoda dėl daugelio ligų.
Pvz. mano vyras turi laikiną neįgalumą dėl atliktos stuburo operacijos ir tikrai iš pažiūros jis neatrodo ligonis. Stato mašiną neįgaliojo vietoj ir taipogi ant ant priekinio lango palieka neįgaliojo pažymėjimą. Ir dar niekad dėl to ratų neblokavo.
Ir jo nefotkinkit mirksiukas.gif tongue.gif
LOCKETS
gal ir gali... bet buvo nufotkintų nemažai mašinyčių, kurios išvis be nieko pastatytos, ir tikrai žmonės ne po operacijų į jas sėdo...
na, nebent kokia smegenų šalinimo operacija... doh.gif

be to, manau, kad ledinės mašinos tarp tikrų neįgaliųjų nėra populiarios, ne tas vistik pragyvenimo lygis... sad.gif

aš jau senokai nefotkinau, kažkaip nepasiimu fotiko, be to, bijau ant kokio nesveiko užsiraut... blush2.gif
asoptimiste
QUOTE(p. Kikimora @ 2007 09 06, 12:12)
*

lotuliukas.gif
kiri111
nuotraukas galite siųsti šiuo adresu, būtinai nurodyti nuotraukų padarymo tikslias vietas, laiką, datas bei pažeidimo aplinkybes. cool.gif
mailto:lpept@vrm.lt
ugi
QUOTE(Gitulia_Fai @ 2007 09 07, 22:11)
Na negi ledinės mašinos negali vairuoti neįgalus žmogus. Taigi neįgalumą duoda dėl daugelio ligų.
Pvz. mano vyras turi laikiną neįgalumą dėl atliktos stuburo operacijos ir tikrai iš pažiūros jis neatrodo ligonis. Stato mašiną neįgaliojo vietoj ir taipogi ant ant priekinio lango palieka neįgaliojo pažymėjimą. Ir dar niekad dėl to ratų neblokavo.
Ir jo nefotkinkit  mirksiukas.gif  tongue.gif
*

masinos nr parasyk mirksiukas.gif
tarp kitko, o zenkliuko gale nereikia g.gif
zigmantas
user posted image

Klaipeda,akropolis,2007-10-11

nr nesimato doh.gif doh.gif
muminukas
ne "invalidas", bet irgi puikiai pasistatė mad.gif

user posted image

druskininkų maksima.
aš nesuprantu, kodėl policija tokių fruktų nebaudžia user posted image
Owly
QUOTE(muminukas @ 2007 10 17, 17:10)
aš nesuprantu, kodėl policija tokių fruktų nebaudžia user posted image
*

A todėl, kad paprastas eilinis pilietis taip nestato, nes jį nubaus. Žinau ką šneku. Panosėj kaimynėliai policininkai taip stato, stato ir ant šaligatvio visą mašiną nepalikdami praėjimo, stato ir ant žolės, stato ir prie PC invalidų vietose, stato ir ten kur ženklas sustoti/stovėti draudžiama, stato kur tik užsimano!
muminukas
QUOTE(Owly @ 2007 10 17, 19:19)
A todėl, kad paprastas eilinis pilietis taip nestato, nes jį nubaus. Žinau ką šneku. Panosėj kaimynėliai policininkai taip stato, stato ir ant šaligatvio visą mašiną nepalikdami praėjimo, stato ir ant žolės, stato ir prie PC invalidų vietose, stato ir ten kur ženklas sustoti/stovėti draudžiama, stato kur tik užsimano!
*

schmoll.gif tikrai nemanau, kad čia policininko mašina schmoll.gif jų skonis kitoks, jei pinigų turi cool.gif
Eclair
Va aš kokį invalidą prie Mindaugo Maximos Vilniuje pagavau lotuliukas.gif
Kad įsitikinti apėjau mašiną apžiūrėjau, o gal yra invalido ženklas g.gif , bet ne schmoll.gif

[URL=user posted image]My Webpage[/URL]
Palemonas
QUOTE(Kilbukas @ 2007 04 03, 20:36)
vat butent uztenka turet invalido pazymejima pasirodo, ir deje jei pirsto neturi policija net neprieina patikrint pazymejimo. deje girdejau toki dalyka, kai uzteko pirsta parodyt ir mentai net nepriejo prie masinos patikrint, o invalido pazymejimo uztenka kad statytum masina..

Neįgaliojo ženklu pažymėto automobilio techniniame pase yra atžyma "Rankinis valdymas", tokį įrašą padaro REGITRA, kai automobilio savininkas registracijos metu pateikia pažymą MSEK'o apie jam priklausančią lengvatą, o jinai suteikiama tik judėjimo negalią turintiems(deja ir aš turiu lengvatą su lipdukais verysad.gif ). Šiaip labai gera tema, negalvojau, kad kažkam tai rūpi smile.gif .
kiri111
QUOTE(kiri111 @ 2007 09 13, 21:50)
nuotraukas galite siųsti šiuo adresu, būtinai nurodyti nuotraukų padarymo tikslias vietas, laiką, datas bei pažeidimo aplinkybes.  cool.gif
[email=mailto:lpept@vrm.lt]mailto:lpept@vrm.lt[/email]
*

Tokias "invalidu" nuotraukas ir reikia siusti, mninetu mano mailu doh.gif
Palemonas
QUOTE(kiri111 @ 2007 10 19, 12:40)
Tokias "invalidu" nuotraukas ir reikia siusti, mninetu mano mailu doh.gif
*

Nu va, dabar tai tikrai fotiką vežiosiuos.
lempute-
Ogo, kokia puiki tema.. Labai puikiai zinau, ka reiskia atvaziavus i parduotuve nerasti sau vietos (mano vyras vezymelyje). Dazniausiai paprasius parduotuviu apsaugos pagalbos, ji buna atsakoma, kad jiems tai nepriklauso.. Tai dazniausiai uzstatom tas "invalidu" "Kuklias" masinytes ir specialiai letai trinames pardej.. ax.gif
Emerencija
O is kur jus atpažįstate "invalidus"?
Pvz. mano masina nepazymėta invalido zenkliuku tongue.gif
lempute-
QUOTE(išprotėjus @ 2008 02 11, 22:33)
Pvz. mano masina nepazymėta invalido zenkliuku    tongue.gif
*

"invalidai" yra tie, kurie neteisetai automobilius statosi neigaliesiems skirtose vietose ax.gif
tasha
QUOTE(Noa @ 2007 04 03, 22:29)
Tik nereikia čia lia lia. Tu ne manyk, o išsiaiškink. Bet manau, kad negausi, o kodėl - jau aiškinau. Nes ne tavo mama tą mašiną vairuoja, o tu laisvai gali ją paleist iš viso prie įėjimo. Gali? Ar negali?
Užsienio šalyse lygiai taip pat invalidas turi teisę į invalido vietą tik su lipduku pažymėta mašina. Kitaip net nepasistatysi - aplinkiniai užpypsins. Tipo, ožy, kur važiuoji. O jei vairuotojas sveias - tai jis gali turėt 4 invalidus įsisodinęs...
*

Atsakysiu apie "uzsienio salis" Gyvenu UK ir mano uosvis turi invaliduma, gavo specialu zenkla. Kai as ar mano vyras ar kiti giminaiciai,ar kaimynai mano uosvi kur nors veza , uzsidedam ta melyna zenkla ir galim statyti neigaliesiems leistinose vietose. Mano uosvis pats nebepajegtu vairuoti o ir vaiksto labai sunkiai.
Labai dziugu, kad UK tokiu "invalidu" nelabai pamatysi, dazniausiai visos invalidams skirtos vietos buna laisvos arba uzstatytos neigaliuju autombiliais. Taip pat labai smagu, kad bevek visur yra suzymetos ir vietos seimoms su vaikais.
Tikiuosi viena diena taip bus ir Lietuvoje ax.gif
Bekasė
QUOTE(lempute- @ 2008 02 11, 16:53)
Ogo, kokia puiki tema.. Labai puikiai zinau, ka reiskia atvaziavus i parduotuve nerasti sau vietos (mano vyras vezymelyje). Dazniausiai paprasius parduotuviu apsaugos pagalbos, ji buna atsakoma, kad jiems tai nepriklauso.. Tai dazniausiai uzstatom tas "invalidu" "Kuklias" masinytes ir specialiai letai trinames pardej..  ax.gif
*

o uz tai pati bauda gali labai lengvai uzsidirbti
Palemonas
QUOTE(lempute- @ 2008 02 11, 16:53)
... Tai dazniausiai uzstatom tas "invalidu" "Kuklias" masinytes ir specialiai letai trinames pardej..  ax.gif
*

Ir aš esu ne kartą taip daręs. Negaliu, nervai nelaiko kai pamatau tuos naglus, apsiryjusius snukius su kiaulės akimis, bet jie vis tiktai rausta.
Papildyta:
QUOTE(išprotėjus @ 2008 02 11, 22:33)
Pvz. mano masina nepazymėta invalido zenkliuku    tongue.gif
*

Tai negerai, galiu netyčia ir tave užsipulti unsure.gif .
lempute-
QUOTE(Silvute @ 2008 02 12, 09:17)
o uz tai pati bauda gali labai lengvai uzsidirbti
*

prie ko cia bauda mums? g.gif
Palemonas
QUOTE(lempute- @ 2008 02 12, 13:07)
*

Matyt nesuprato esmės biggrin.gif .
lempute-
QUOTE(Palemonas @ 2008 02 12, 13:12)
Matyt nesuprato esmės  biggrin.gif .
*

Nu taip iseina lotuliukas.gif
cavalli
QUOTE(lempute- @ 2008 02 12, 14:07)
*

Papildyta:
QUOTE(lempute- @ 2008 02 11, 17:53)
Ogo, kokia puiki tema.. Labai puikiai zinau, ka reiskia atvaziavus i parduotuve nerasti sau vietos (mano vyras vezymelyje). Dazniausiai paprasius parduotuviu apsaugos pagalbos, ji buna atsakoma, kad jiems tai nepriklauso.. Tai dazniausiai uzstatom tas "invalidu" "Kuklias" masinytes ir specialiai letai trinames pardej..  ax.gif
*

Patys galit gaut bauda uz tai, kad uzstatet kita masina 4u.gif
Oxen
blia nervai nelaiko...6tadienį prie akropolio turbšt šešis garbės ratus apie aikštelę apsukau kok radau vietikę sustot...kelis kart pravažiavau pro vienintelę invalido laisvą vietą....Toookia pagunda buvo ten sustot,...bet nestojau, ...paskui einu pro šalį - o į ten tiesiu taikymu blondinė su Lexusu pyst ir sustojo...Blia, taip pakilo noras ją invalide padaryt,...vos susilaikiau.
lempute-
QUOTE(cavalli @ 2008 02 12, 15:16)
Papildyta:

Patys galit gaut bauda uz tai, kad uzstatet kita masina 4u.gif
*

Kokia dar bauda, jei mano vyras nevaiksto, jis gi pats vairuoja.. tai kur jam statyti jei neigaliuju vietos uzstatytos? Tai statom kur arciausia.. Nieko nepazeisdami..
cavalli
QUOTE(lempute- @ 2008 02 12, 16:52)
Kokia dar bauda, jei mano vyras nevaiksto, jis gi pats vairuoja.. tai kur jam statyti jei neigaliuju vietos uzstatytos? Tai statom kur arciausia.. Nieko nepazeisdami..
*

As supratau taip, kad jus nerade tuscios vietos neigaliuju vietose, uzstatot kokia masina (pasistatot savo masina uz galo tos masinos, kuri uzemus neigaliojo vieta) ir iseinat i parduotuve ax.gif
lempute-
Taip, mes uzstatom kita masina, stovincia ne jai skirtoje vietoje vien del to, kad mums tos vietos priklauso, bet jos uzimtos.. smile.gif
Bekasė
QUOTE(lempute- @ 2008 02 12, 13:07)
*

prie to, kad ir jus ket pazeidziate.

QUOTE(lempute- @ 2008 02 12, 16:13)
Taip, mes uzstatom kita masina, stovincia ne jai skirtoje vietoje vien del to, kad mums tos vietos priklauso, bet jos uzimtos.. smile.gif
*

tai nesuteikia tau teises pazeisti ket.
principingas zmogus gali ir pats bauda susimoketi ir pasiekti, kad ir tu ta pati padarytumei.
P.S Jeigu kas nors elgiasi nederamai, tai tikrai nera priezastis ir paciam taip elgtis
cavalli
QUOTE(lempute- @ 2008 02 12, 17:13)
*

Tai tada, as viska teisingai supratau smile.gif Suprantu, kad yra skaudu, kai kazkoks ponas uzstato neigaliuju vieta, bet uz toki uzstatyma jus taip pat galit gaut bauda. Jis tures susimoket, uz tai, kad neleistinoj jam vietoj pasistate masina, o jus uz tai, kad uzstatet jo masina ax.gif
kiri111
QUOTE(Oxen @ 2008 02 12, 15:33)
blia nervai nelaiko...6tadienį prie akropolio turbšt šešis garbės ratus apie aikštelę apsukau kok radau vietikę sustot...kelis kart pravažiavau pro vienintelę invalido laisvą vietą....Toookia pagunda buvo ten sustot,...bet nestojau, ...paskui einu pro šalį - o į ten tiesiu taikymu blondinė su Lexusu pyst ir sustojo...Blia, taip pakilo noras ją invalide padaryt,...vos susilaikiau.
*

as tokiu pazeidejus fotkinu ir siunciu, tam reikalui veziojuosi fotika. thumbup.gif
Riuriu
ech ax.gif ir man buna pagunda numest auto neigaliesiems skirtoje vietoje, nes ji didele ir vos telpa tarp sausakimsu eiliu..... bet kazkaip sazine neleidzia, vis pagalvoju ir taip mazai vietos neigaliesiems skirta, o jei tikrai zmogui sunkiau paeiti toliau...jau geriau numetu neleistinoje vietoje tuomet smile.gif
Jadziūnė
Tema gera, kas mėgsta "invalidu" būti, gali savo auto foto paieškoti lotuliukas.gif
Klausykitės, Paparacai, labai gražu čia viskas, kad fotografuojate, bet į dūdą dar niekas nepasiūlė nei vienam už fotografavimą? g.gif Na šiaip dėl sportinio intereso, nes įtariu, kad savininkai įtūžta, ima "marškinius plėšytis", neva, kokią teisę turit mano auto fiksuot? g.gif

O sakot lipduko užtenka su invalido ženklu? g.gif Neįgaliojo pažymėjimo nereik? Tai čia vieni juokai atsispausdint ar gaut lipduką bigsmile.gif

Ir dar. Man pikta buvo, būdama nestuke.gif paskutinėmis dienomis jaučiausi tikrai baisiau nei neįgalus žmogus pvz be kojos ar rankos rolleyes.gif , o šen bei ten reikėjo nuvažiuoti, galėtų gi nėščioms paskutinėm dienom bent išduot leidimą statytis invalidų vietose, a? Kitas, žiū, invalidas skuodžia kur kas greičiau negu "užapvalėjusi" moterėlė... rolleyes.gif

P.S. Tiesa, kai kuriose p/c aikštelėse tiek pridaryta invalidų vietų, kad norisi paklausti, ar LT apskritai tiek jų yra? rolleyes.gif Galima pagalvoti, jog visi jie ims ir vienu metu sulėks būtent į tą p/c biggrin.gif
Riuriu
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 12, 17:42)
Ir dar. Man pikta buvo, būdama  nestuke.gif  paskutinėmis dienomis jaučiausi tikrai baisiau nei neįgalus žmogus pvz be kojos ar rankos  rolleyes.gif , o šen bei ten reikėjo nuvažiuoti, galėtų gi nėščioms paskutinėm dienom bent išduot leidimą statytis invalidų vietose, a? Kitas, žiū, invalidas skuodžia kur kas greičiau negu "užapvalėjusi" moterėlė...  rolleyes.gif

*

O ar neprieme neseniai istatimo (o gal tik ketino), jog nescios, nuo tam tikro men., gali statyti neigaliem skirtoje vietoje?
Emerencija
QUOTE(lempute- @ 2008 02 11, 22:08)
"invalidai" yra tie, kurie neteisetai automobilius statosi neigaliesiems skirtose vietose ax.gif
*

O kaip jus juos atskiriat? g.gif Mano masina nepazymeta, pasistatysiu invalidu vietoje, is kur jus zinosit teisetai ar neteisetai as pasistaciau? g.gif
lempute-
QUOTE(Silvute @ 2008 02 12, 16:15)
prie to, kad ir jus ket pazeidziate.
tai nesuteikia tau teises pazeisti ket.
principingas zmogus gali ir pats bauda susimoketi ir pasiekti, kad ir tu ta pati padarytumei.
P.S Jeigu kas nors elgiasi nederamai, tai tikrai nera priezastis ir paciam taip elgtis
*

lengva kazkam kalbeti, kai tik pajudi is namu ir prie kiekvienos institucijos susiduri su sia problema..

QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 12, 17:42)
Tema gera, kas mėgsta "invalidu" būti, gali savo auto foto paieškoti  lotuliukas.gif
Klausykitės, Paparacai, labai gražu čia viskas, kad fotografuojate, bet į dūdą dar niekas nepasiūlė nei vienam už fotografavimą?  g.gif Na šiaip dėl sportinio intereso, nes įtariu, kad savininkai įtūžta, ima "marškinius plėšytis", neva, kokią teisę turit mano auto fiksuot?  g.gif

O sakot lipduko užtenka su invalido ženklu?  g.gif Neįgaliojo pažymėjimo nereik? Tai čia vieni juokai atsispausdint ar gaut lipduką  bigsmile.gif

Ir dar. Man pikta buvo, būdama  nestuke.gif  paskutinėmis dienomis jaučiausi tikrai baisiau nei neįgalus žmogus pvz be kojos ar rankos  rolleyes.gif , o šen bei ten reikėjo nuvažiuoti, galėtų gi nėščioms paskutinėm dienom bent išduot leidimą statytis invalidų vietose, a? Kitas, žiū, invalidas skuodžia kur kas greičiau negu "užapvalėjusi" moterėlė...  rolleyes.gif

P.S. Tiesa, kai kuriose p/c aikštelėse tiek pridaryta invalidų vietų, kad norisi paklausti, ar LT apskritai tiek jų yra?  rolleyes.gif Galima pagalvoti, jog visi jie ims ir vienu metu sulėks būtent į tą p/c  biggrin.gif
*

o tu zinai ka reiskia buti be rankos ar kojos? g.gif nukalbejai.. tu pagimdei ir viskas, o tas zmogus taip nugyvena visa gyvenima..
QUOTE(išprotėjus @ 2008 02 12, 18:09)
O kaip jus juos atskiriat?  g.gif  Mano masina nepazymeta, pasistatysiu invalidu vietoje, is kur jus zinosit teisetai ar neteisetai as pasistaciau?  g.gif
*

O tu supranti, ko pati klausi ar nesuvoki, kas yra neigaliuju vietos?! doh.gif
Papildyta:
Beje, siaip terminas "invalidas" jau yra nebevartojamas.. Dabar tai yra neigalieji/ neigalus/ zmones su negalia..
Medinis
QUOTE(išprotėjus @ 2008 02 12, 17:09)
O kaip jus juos atskiriat?  g.gif  Mano masina nepazymeta, pasistatysiu invalidu vietoje, is kur jus zinosit teisetai ar neteisetai as pasistaciau?  g.gif

O kam juos atskirti? Ateis policija ir užblokuos ratus. Vėliau susimokėsite baudą. Kelių eismo taisyklėse parašyta, kad tokiose vietose gali stovėti automobiliai, pažymėti specialiu lipduku. Ir nesvarbu kas juos vairuoja.
Jadziūnė
QUOTE(Riuriu @ 2008 02 12, 19:05)
O ar neprieme neseniai istatimo (o gal tik ketino), jog nescios, nuo tam tikro men., gali statyti neigaliem skirtoje vietoje?
*

Nežinau tokio įstatymo g.gif

QUOTE(lempute- @ 2008 02 12, 19:17)
1. o tu zinai ka reiskia buti be rankos ar kojos?  g.gif  nukalbejai.. tu pagimdei ir viskas, o tas zmogus taip nugyvena visa gyvenima..

2. Beje, siaip terminas "invalidas" jau yra nebevartojamas.. Dabar tai yra neigalieji/ neigalus/ zmones su negalia..
*

1. Patikėk, įsivaizduoju rolleyes.gif , tik nesuprantu, prie ko čia toks palyginimas "tu pagimdei ir viskas, o tas zmogus taip nugyvena visa gyvenima.. ", regis, niekas nekalbėjo, kad nestuke.gif tai neįgaliojo būsena, tik sunku būna kartais lygiai taip, kaip neįgaliam unsure.gif , o jei Tamsta to nepatyrėte, Jums pasisekė.
2. Terminas "invalidas" lygiai vartojamas tiek, kiek bus vartojamas liaudyje, čia ne į įstatymo projektus mamkos SM rengia lotuliukas.gif
Riuriu
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 12, 18:27)
Nežinau tokio įstatymo  g.gif
*

Na as neteisi, tai tik nuogirdos. Bet va ka radau:

http://www.ve.lt/?rub=1065924810&data=...p;id=1196705737
Jadziūnė
QUOTE(Riuriu @ 2008 02 12, 19:46)
Na as neteisi, tai tik nuogirdos. Bet va ka radau:

http://www.ve.lt/?rub=1065924810&data=...p;id=1196705737
*

Ojei, dar 100 metų svarstys irnesakyk.gif , paskui atsiras nėščių moterų, kurios įsižeis neįgaliųjų vieton statyti nukreipiamos biggrin.gif
lempute-
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 12, 18:27)
Nežinau tokio įstatymo  g.gif
1. Patikėk, įsivaizduoju  rolleyes.gif , tik nesuprantu, prie ko čia toks palyginimas "tu pagimdei ir viskas, o tas zmogus taip nugyvena visa gyvenima.. ", regis, niekas nekalbėjo, kad  nestuke.gif tai neįgaliojo būsena, tik sunku būna kartais lygiai taip, kaip neįgaliam  unsure.gif , o jei Tamsta to nepatyrėte, Jums pasisekė.
2. Terminas "invalidas" lygiai vartojamas tiek, kiek bus vartojamas liaudyje, čia ne į įstatymo projektus mamkos SM rengia  lotuliukas.gif
*

apie kokia dar neigaliuju integracija gali buti kalba, kai pati visuomene nesuvokia, jog neigaliesiems kelia iv. sunkumus..
Sutinku, kad turetu buti nestukems atskiros parkavimosi vietos, bet kai kalbama vos nesusigretinant, jog joms lygiai taip pat sunku kaip neigaliesiems.. tai belieka patyleti.. schmoll.gif
Jadziūnė
QUOTE(lempute- @ 2008 02 12, 22:11)
{...}  bet kai kalbama vos nesusigretinant, jog joms lygiai taip pat sunku kaip neigaliesiems.. tai belieka patyleti..  schmoll.gif
*

Tai gal ir patylėk tada arba pagimdyk pradžiai keleta vaikų 4u.gif , nelinkiu niekam komplikuoto nėštumo, bet matau, jog kai kam tai galėtų išeiti į naudą vardan pažinimo, kad nekalbėtų netiesos. Dar kartą kartoju, kad nėščiosioms būna kartais (LAIKINAI ne amžinai gi doh.gif ) sunku kaip ir neįgaliesiems ir jos bent porai mėnesiukų nusipelno parkuotis arčiau reikiamo objekto. dry.gif
lempute-
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 12, 21:20)
Tai gal ir patylėk tada arba pagimdyk pradžiai keleta vaikų  4u.gif , nelinkiu niekam komplikuoto nėštumo, bet matau, jog kai kam tai galėtų išeiti į naudą vardan pažinimo, kad nekalbėtų netiesos. Dar kartą kartoju, kad nėščiosioms būna kartais (LAIKINAI ne amžinai gi  doh.gif ) sunku kaip ir neįgaliesiems  ir jos bent porai mėnesiukų nusipelno parkuotis arčiau reikiamo objekto. dry.gif
*

ko cia rekauji?
Skaityt is pykcio nemoki? Juk parasiau, kad pritariu minciai, jog nestukems reikia spec. parkavimosi.. ir nedaryk cia is manes siaubo baubo..
Dasha
QUOTE(išprotėjus @ 2008 02 12, 17:09)
*

as kiek zinau turi buti lipdukas plius pazymejimas.. nemanau, kad dauguma neigaliu Lietuvoms zmoniu su naujais graziais blizganciais gan apynaujais bmw, mersais ir kitais geriais vazineja.. be sazines zmones

o del nestukiu parkavimo - tai tikrai galetu priimt istatyma leidzianti parkuotis neigaliu vietose, nors man drauge sake kad seniai priimtas, tik parkuojant ant palanges nescios kortele reik palikti mastau.gif
Papooga
O aš čia taip pafantazavau:

galėtų neįgaliuosius įdarbinti aikštelėse ir pan. vietose tuos "inavalidus" gaudyti, budėti ir fotografuoti, o už darbą kokia 10% nuo baudų gautų, būtų didelė nauda visiems, neįgaliesiems kurie ir skanesniam kąsneliui užsidirbtų labai greita lotuliukas.gif ir "inavalidam" kuriuos pagaliau "pagydytų" biggrin.gif Beliko tik, kad kas įgyvendintų bigsmile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.