Įkraunama...
Įkraunama...

"Invalidai"

Kurtiesiems ant automobiliu specialus zenklinimas, toks geltonas apvalus berods su trim dideliais juodais taskais, tai tiesiog nepypina (kas zino KET), kazkaip kitaip galima parodyt jei kokia beda.. ar ranka pamot, kad stotu jei kas negerai, ar posukiais..

O del tu "INVALIDU" tai aaaai, patys bedos prasos ir tiek. Kartais kai velai velai i maxima kokia vaziuojam, vis noris arciau duru pasistatyt, bet su vyru sakom, geriau paeisim.. neduokD kas nors, tai paskui glai nagus grauzt, kad nelaime prisisaukem.. o tie - lai statos, nemanau, kad ar shustrumo, ar proto jiems priduos. Tiesiog pikta, kad policija jokiu sankciju nesiima.
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2007 07 04, 19:14)
Kurtiesiems ant automobiliu specialus zenklinimas, toks geltonas apvalus berods su trim dideliais juodais taskais, tai tiesiog nepypina (kas zino KET), kazkaip kitaip galima parodyt jei kokia beda.. ar ranka pamot, kad stotu jei kas negerai, ar posukiais..

O del tu "INVALIDU" tai aaaai, patys bedos prasos ir tiek. Kartais kai velai velai i maxima kokia vaziuojam, vis noris arciau duru pasistatyt, bet su vyru sakom, geriau paeisim.. neduokD kas nors, tai paskui glai nagus grauzt, kad nelaime prisisaukem.. o tie - lai statos, nemanau, kad ar shustrumo, ar proto jiems priduos. Tiesiog pikta, kad policija jokiu sankciju nesiima.

Bet vistiek keistas čia požiūris, iš baimės ir atsargumo nestatyti, gi ne tame esmė, o tame, kad kažkam tos vietos labai naudingos ir reikalingos, o kiti pasistatę apsunkina ir taip nelengvą kai kurių gyvenimėlį. Nežinau nežinau, bet labai sveika būtų kiekvienam gyvenime pereiti etapą, pabūti neįgaliu ir žinoti, kad nebepasveiksi, po to pasveikus net nupurtytų nuo minčių pasistatyti mašiną tose vietose, jaustų džiugesį kaip lengvai pasišokinėjant savo kojomis gali pereiti, kad ir per pačią didžiausią aikštelę.
Atsakyti


klaipeda,akropolis 2007.07.22

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmergyte: 24 liepos 2007 - 13:59
QUOTE(mmergyte @ 2007 07 24, 15:47)
klaipeda,akropolis 2007.07.22

user posted image


doh.gif doh.gif doh.gif Geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2007 07 24, 15:47)
klaipeda,akropolis 2007.07.22

user posted image


Jooo.. gerai gyvena.. lotuliukas.gif
Atsakyti
Na ir aš turiu nuotraukėlių, tik kažkodėl neleidžia man čia jų įkelti, kai tik bus galimybė, iškart įkelsiu
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 06 01, 22:23)
Žinau, kad užsienyje šalia neįgaliųjų vietų, yra spec.vietos nėščioms ir žmonėms su vaikais. Specialūs ženklai sustatyti  thumbup.gif

Aha, mačiau bigsmile.gif thumbup.gif . Ir ten nestato mašinų bile kas rolleyes.gif
Atsakyti
niu aš irgi bjauri pasidariau...
kadangi pati mokausi vairuoti, tai tas taisyklių pažeidinėjimas, akivaizdus, labai nervina...
šiandien Kaune prie MOLO nufotkinom kelis "invalidukus" - vargšai, gaila jų man verysad.gif
~14val
user posted image
gaila, nesimato tos lentutės...
user posted image
golfukas jau gerai matosi doh.gif

o čia vakarinis "grobis"... buvo 5 automobiliai tose vietose, bet nufotkinau 3 smile.gif. vakare daugiau tokių tinginčių pasivaikščioti cool.gif
~21:15
user posted image
user posted image
user posted image
kam ten reikia siųsti - galiu ir originalaus dydžio persiųst unsure.gif
Atsakyti
O gera tema thumbup.gif
Airijoj žmonės į neįgaliųjų vietas nesistato, bet čia yra prie prekybos centrų vietos šeimoms su vaikais, tai ten jie mėgėjai pasistatyti. Kartą buvo taip kad važiavau ir žiūriu yra laisva vieta (ten kur su vaikais), ir prieš pat nosį užlindo moteriškaitė tokia pagyvenusi, aš iš lipau sakau: :čia mano vieta, jūs vaikų nelabai matau turite automobilyje" ta apsiputojo išvadino mane nežinia kuom ir aišku nepasitraukė gun_bandana.gif
Kitą kartą irgi tas pats, tik du jauni vyrukai prieš mane važiavo, o aš už jų, kaip tik mašina išvažiavo iš tos vietos ir žiūriu jie jau ruošiasi ten statyti...atsidariau langą ir sakau "Jūs čia kaip, ar patys dar vaikai, ar kaip?" Tai susigėdo atsiprašė ir išvažiavo thumbup.gif
Atsakyti
o man kartą toks nutikimas buvo: einu link parduotuvės, žiū - i invalido vietą kažkos bmw įvairuoja. Nu brač, galvoju, invalidas atsirado... Po minutės iš jo išlipa vyras su ramentais doh.gif Nejaukiai pati sau pasijaučiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2007 08 13, 00:30)
o man kartą toks nutikimas buvo: einu link parduotuvės, žiū - i invalido vietą kažkos bmw įvairuoja. Nu brač, galvoju, invalidas atsirado... Po minutės iš jo išlipa vyras su ramentais doh.gif Nejaukiai pati sau pasijaučiau blush2.gif

bet ženkliuko nebuvo...
mano vyro brolis irgi buvo susilaužęs koją, vaikščiojo su ramentais apie pusę metų, bet į invalidams skirtas vietas be ženkliuko savo mašiniuko nestatė...
o šitas bmw, kur aš įkėliau tikrai buvo vairuojamas ne žmogaus su ramentais... grįžo kaip tik tuomet, kai nufotkinau ... galvojau užmatys tai gausiu velnių, bet nieko ...
Atsakyti
O aš būna fotkinu, tai kartais sėdi kas nors viduje, pvz keleivis, bet istiek manau turiu teisę fotkinti nes vieša vieta ir dėl to, kad ne invalidas yra, tai buna pasižiūri, nors ir mato kad fotkinu būtent dėl to, bet dar phu tphu tphu niekas nieko nesake....

Kaip jum čia leidžia nuotraukas įkelti, na man neleidžia čia ir taškas sad.gif
Atsakyti