Įkraunama...
Įkraunama...

"Invalidai"

QUOTE(cavalli @ 2008 02 12, 15:16)
Papildyta:

Patys galit gaut bauda uz tai, kad uzstatet kita masina 4u.gif


Kokia dar bauda, jei mano vyras nevaiksto, jis gi pats vairuoja.. tai kur jam statyti jei neigaliuju vietos uzstatytos? Tai statom kur arciausia.. Nieko nepazeisdami..
Atsakyti
QUOTE(lempute- @ 2008 02 12, 16:52)
Kokia dar bauda, jei mano vyras nevaiksto, jis gi pats vairuoja.. tai kur jam statyti jei neigaliuju vietos uzstatytos? Tai statom kur arciausia.. Nieko nepazeisdami..

As supratau taip, kad jus nerade tuscios vietos neigaliuju vietose, uzstatot kokia masina (pasistatot savo masina uz galo tos masinos, kuri uzemus neigaliojo vieta) ir iseinat i parduotuve ax.gif
Atsakyti
Taip, mes uzstatom kita masina, stovincia ne jai skirtoje vietoje vien del to, kad mums tos vietos priklauso, bet jos uzimtos.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lempute- @ 2008 02 12, 13:07)
prie ko cia bauda mums? g.gif

prie to, kad ir jus ket pazeidziate.

QUOTE(lempute- @ 2008 02 12, 16:13)
Taip, mes uzstatom kita masina, stovincia ne jai skirtoje vietoje vien del to, kad mums tos vietos priklauso, bet jos uzimtos.. smile.gif

tai nesuteikia tau teises pazeisti ket.
principingas zmogus gali ir pats bauda susimoketi ir pasiekti, kad ir tu ta pati padarytumei.
P.S Jeigu kas nors elgiasi nederamai, tai tikrai nera priezastis ir paciam taip elgtis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silvute: 12 vasario 2008 - 15:15
QUOTE(lempute- @ 2008 02 12, 17:13)
Taip, mes uzstatom kita masina, stovincia ne jai skirtoje vietoje vien del to, kad mums tos vietos priklauso, bet jos uzimtos.. smile.gif

Tai tada, as viska teisingai supratau smile.gif Suprantu, kad yra skaudu, kai kazkoks ponas uzstato neigaliuju vieta, bet uz toki uzstatyma jus taip pat galit gaut bauda. Jis tures susimoket, uz tai, kad neleistinoj jam vietoj pasistate masina, o jus uz tai, kad uzstatet jo masina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2008 02 12, 15:33)
**** nervai nelaiko...6tadienį prie akropolio turbšt šešis garbės ratus apie aikštelę apsukau kok radau vietikę sustot...kelis kart pravažiavau pro vienintelę invalido laisvą vietą....Toookia pagunda buvo ten sustot,...bet nestojau, ...paskui einu pro šalį - o į ten tiesiu taikymu blondinė su Lexusu pyst ir sustojo...****, taip pakilo noras ją invalide padaryt,...vos susilaikiau.

as tokiu pazeidejus fotkinu ir siunciu, tam reikalui veziojuosi fotika. thumbup.gif
Atsakyti
ech ax.gif ir man buna pagunda numest auto neigaliesiems skirtoje vietoje, nes ji didele ir vos telpa tarp sausakimsu eiliu..... bet kazkaip sazine neleidzia, vis pagalvoju ir taip mazai vietos neigaliesiems skirta, o jei tikrai zmogui sunkiau paeiti toliau...jau geriau numetu neleistinoje vietoje tuomet smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riuriu: 12 vasario 2008 - 16:41
Tema gera, kas mėgsta "invalidu" būti, gali savo auto foto paieškoti lotuliukas.gif
Klausykitės, Paparacai, labai gražu čia viskas, kad fotografuojate, bet į dūdą dar niekas nepasiūlė nei vienam už fotografavimą? g.gif Na šiaip dėl sportinio intereso, nes įtariu, kad savininkai įtūžta, ima "marškinius plėšytis", neva, kokią teisę turit mano auto fiksuot? g.gif

O sakot lipduko užtenka su invalido ženklu? g.gif Neįgaliojo pažymėjimo nereik? Tai čia vieni juokai atsispausdint ar gaut lipduką bigsmile.gif

Ir dar. Man pikta buvo, būdama nestuke.gif paskutinėmis dienomis jaučiausi tikrai baisiau nei neįgalus žmogus pvz be kojos ar rankos rolleyes.gif , o šen bei ten reikėjo nuvažiuoti, galėtų gi nėščioms paskutinėm dienom bent išduot leidimą statytis invalidų vietose, a? Kitas, žiū, invalidas skuodžia kur kas greičiau negu "užapvalėjusi" moterėlė... rolleyes.gif

P.S. Tiesa, kai kuriose p/c aikštelėse tiek pridaryta invalidų vietų, kad norisi paklausti, ar LT apskritai tiek jų yra? rolleyes.gif Galima pagalvoti, jog visi jie ims ir vienu metu sulėks būtent į tą p/c biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jadziūnė: 12 vasario 2008 - 16:45
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 12, 17:42)
Ir dar. Man pikta buvo, būdama  nestuke.gif  paskutinėmis dienomis jaučiausi tikrai baisiau nei neįgalus žmogus pvz be kojos ar rankos  rolleyes.gif , o šen bei ten reikėjo nuvažiuoti, galėtų gi nėščioms paskutinėm dienom bent išduot leidimą statytis invalidų vietose, a? Kitas, žiū, invalidas skuodžia kur kas greičiau negu "užapvalėjusi" moterėlė...  rolleyes.gif




O ar neprieme neseniai istatimo (o gal tik ketino), jog nescios, nuo tam tikro men., gali statyti neigaliem skirtoje vietoje?
Atsakyti
QUOTE(lempute- @ 2008 02 11, 22:08)
"invalidai" yra tie, kurie neteisetai automobilius statosi neigaliesiems skirtose vietose ax.gif


O kaip jus juos atskiriat? g.gif Mano masina nepazymeta, pasistatysiu invalidu vietoje, is kur jus zinosit teisetai ar neteisetai as pasistaciau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2008 02 12, 16:15)
prie to, kad ir jus ket pazeidziate.
tai nesuteikia tau teises pazeisti ket.
principingas zmogus gali ir pats bauda susimoketi ir pasiekti, kad ir tu ta pati padarytumei.
P.S Jeigu kas nors elgiasi nederamai, tai tikrai nera priezastis ir paciam taip elgtis


lengva kazkam kalbeti, kai tik pajudi is namu ir prie kiekvienos institucijos susiduri su sia problema..

QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 12, 17:42)
Tema gera, kas mėgsta "invalidu" būti, gali savo auto foto paieškoti  lotuliukas.gif
Klausykitės, Paparacai, labai gražu čia viskas, kad fotografuojate, bet į dūdą dar niekas nepasiūlė nei vienam už fotografavimą?  g.gif Na šiaip dėl sportinio intereso, nes įtariu, kad savininkai įtūžta, ima "marškinius plėšytis", neva, kokią teisę turit mano auto fiksuot?  g.gif

O sakot lipduko užtenka su invalido ženklu?  g.gif Neįgaliojo pažymėjimo nereik? Tai čia vieni juokai atsispausdint ar gaut lipduką  bigsmile.gif

Ir dar. Man pikta buvo, būdama  nestuke.gif  paskutinėmis dienomis jaučiausi tikrai baisiau nei neįgalus žmogus pvz be kojos ar rankos  rolleyes.gif , o šen bei ten reikėjo nuvažiuoti, galėtų gi nėščioms paskutinėm dienom bent išduot leidimą statytis invalidų vietose, a? Kitas, žiū, invalidas skuodžia kur kas greičiau negu "užapvalėjusi" moterėlė...  rolleyes.gif

P.S. Tiesa, kai kuriose p/c aikštelėse tiek pridaryta invalidų vietų, kad norisi paklausti, ar LT apskritai tiek jų yra?  rolleyes.gif Galima pagalvoti, jog visi jie ims ir vienu metu sulėks būtent į tą p/c  biggrin.gif


o tu zinai ka reiskia buti be rankos ar kojos? g.gif nukalbejai.. tu pagimdei ir viskas, o tas zmogus taip nugyvena visa gyvenima..
QUOTE(išprotėjus @ 2008 02 12, 18:09)
O kaip jus juos atskiriat?  g.gif  Mano masina nepazymeta, pasistatysiu invalidu vietoje, is kur jus zinosit teisetai ar neteisetai as pasistaciau?  g.gif

O tu supranti, ko pati klausi ar nesuvoki, kas yra neigaliuju vietos?! doh.gif
Papildyta:
Beje, siaip terminas "invalidas" jau yra nebevartojamas.. Dabar tai yra neigalieji/ neigalus/ zmones su negalia..
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2008 02 12, 17:09)
O kaip jus juos atskiriat?  g.gif  Mano masina nepazymeta, pasistatysiu invalidu vietoje, is kur jus zinosit teisetai ar neteisetai as pasistaciau?  g.gif

O kam juos atskirti? Ateis policija ir užblokuos ratus. Vėliau susimokėsite baudą. Kelių eismo taisyklėse parašyta, kad tokiose vietose gali stovėti automobiliai, pažymėti specialiu lipduku. Ir nesvarbu kas juos vairuoja.
Atsakyti