Įkraunama...
Įkraunama...

"Invalidai"

QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 26, 18:53)
Na kažkaip už dūšios užsikabino šitas variantas, mano patirtis kitokia, grįždavau jaunystėj iš darbo vėlai, mašinos nebūdavo kur pasistatyti, užstatydavau vis kaimyną, vieną, antrą kartą, palikdavau mob.tel .nr., maniau, prireiks, paskambins, nepaskambino ir taip daugybę kartų, tik 4 kartus gal vis po 1 arba dvi padangas pasikeisdavau subadytas  biggrin.gif , nors gyvenom toj pačioj laiptinėj  rolleyes.gif , skambučio nebūdavo nei į duris, nei į mobilų ir niekur nevažiuodavo, tik kai vakare pasistatydavau suradusi vietą, rasdavau kiaurus ratus  biggrin.gif , anas beveik to nesigynė, tik šypsojosi, neva, įrodyk  biggrin.gif

blink.gif blink.gif blink.gif
Nežinau, gal tai nuo žmonių priklauso? Maksimum tai buvo užblūdiję baltos butelkos (tai vyras vežė naktį į parduotuvę) ar cigarečių pasivaišinti. unsure.gif
Po 24 val biški balsą pakelsi - policija kaip mat į duris pasibels.
Atsakyti
QUOTE(Riuriu @ 2008 02 26, 18:43)
O ka tuomet darote tuo atveju jei kieme nera vietos automobiliui?  ax.gif Kur ji "kisate"?

jeigu kieme nebuna vietos, tai gatveje jos visada atsiranda. Bet pasitaiko "invalidu", kuriems kelis simtus metru paeiti per daug sudetinga
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2008 02 26, 23:16)
jeigu kieme nebuna vietos, tai gatveje jos visada atsiranda. Bet pasitaiko "invalidu", kuriems kelis simtus metru paeiti per daug sudetinga

Na taip, jei yra netoli gatve galima statyti ten. Bet jei namas nuo gatves puse km. ka tuomet daryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Riuriu @ 2008 02 27, 11:11)
Na taip, jei yra netoli gatve galima statyti ten. Bet jei namas nuo gatves puse km. ka tuomet daryt smile.gif

o cia kur mieste yra taip, kad gyvenant daugiabutyje namas uz gatves yra apie puse km?
Atsakyti
QUOTE(Riuriu @ 2008 02 27, 10:11)
Na taip, jei yra netoli gatve galima statyti ten. Bet jei namas nuo gatves puse km. ka tuomet daryt smile.gif

Kol nepardavėm garažo (nes du kartus apvoginėjo) kiekvieną mielą dieną po 1 km pirmyn (pasiimti auto) ir atgal (pastačius auto) mindavau iki namų. Ir nieko, pasivaikščiojimai net į naudą buvo. Kojos irgi nenudžiuvo, nenukrito g.gif
Atsakyti
...kažkaip kryptelėjom nuo temos.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2008 02 27, 17:23)
...kažkaip kryptelėjom nuo temos.... ax.gif

Atsiprašau ... blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2008 02 27, 18:31)
Kol nepardavėm garažo (nes du kartus apvoginėjo) kiekvieną mielą dieną po 1 km pirmyn (pasiimti auto) ir atgal (pastačius auto) mindavau iki namų. Ir nieko, pasivaikščiojimai net į naudą buvo. Kojos irgi nenudžiuvo, nenukrito  g.gif


nesaugu smile.gif man patinka kai galiu savo auto matyt per langa
Atsakyti
QUOTE(Feelme @ 2008 02 27, 20:18)
nesaugu smile.gif man patinka kai galiu savo auto matyt per langa

Vyro pirmą auto nuvarė nuo pat virtuvės langų. Buvo palikta 3 valandoms, kol susikrausime lagaminus kelionei. ax.gif Mano pirmą auto apšvarino irgi stovėjusią po langais, po to jau antrą mašiną apšvarino stovėjusią po draugų buto langais.

Ir t.t. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2008 02 27, 22:37)
Vyro pirmą auto nuvarė nuo pat virtuvės langų. Buvo palikta 3 valandoms, kol susikrausime lagaminus kelionei.  ax.gif Mano pirmą auto apšvarino irgi stovėjusią po langais, po to jau antrą mašiną apšvarino stovėjusią po draugų buto langais.

Ir t.t.  cool.gif

Hmm g.gif , kažkokie keisti sutapimai, vis iš po langų, matyt, blogi biolaukai ten biggrin.gif , o tai automobilių markės nebuvo vien "Audi", "VW" ir pan., na "varomiausios", mėgiamiausios ir lengviausiai laužiamos? Laužtis į automobilį nėra ko, jei ilgapiršiams nebus pagrindo, gal magnetolas ar krepšius palikdavote, neva, ai, juk po langais irnesakyk.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2008 02 27, 22:37)
Vyro pirmą auto nuvarė nuo pat virtuvės langų. Buvo palikta 3 valandoms, kol susikrausime lagaminus kelionei.  ax.gif Mano pirmą auto apšvarino irgi stovėjusią po langais, po to jau antrą mašiną apšvarino stovėjusią po draugų buto langais.

Ir t.t.  cool.gif

o tai jei paliksi už puskilometrio, gatvėje, tai bus saugiau? bigsmile.gif nematau ir galvos neskauda g.gif man atrodo ne dėl saugumo norim statyti arčiau durų automobilį, o iš tingumo. ar lietus , ar vėjas, kaip gera iš kart įšokti į auto, o ne kulniuoti dar kelis šimtus metrų. rolleyes.gif

o dėl "invalidų" prie prekybos centrų ir įstaigų, tai nemanau, kad kas greitu laiku pasikeistų. kas nestatė, tas ir nestatys, o kitiems jokios baudos nepagelbės. o gal reiktų nutempinėti mašinytes, kaip Rusijoj? kažkaip man tai linksmai atrodo vaizdelis, kai grįžta mergina "prabangi" su vyruku ir šaukia ant jo "kur mašina, kur klausiu mašina? kur tu ją palikai?" nei raštelių, kaip pas mus, nei kitokių ženklų, ar pavogė, ar pastatė į kitą vietą....
Atsakyti
QUOTE(Feelme @ 2008 02 27, 21:18)
nesaugu smile.gif man patinka kai galiu savo auto matyt per langa


Nesaugu,bet buna kad ner kas daryt.As kai is darbo griztu velai nakti tai net i kiema nevaziuoju,nes ryte vietoj miego teks keltis kaimynus isleisti.O i darba man dazniausiai reikia 3.00h isvaziuot,kartais ir anksciau ir jei kas uzstatys mane tai kazin ar apsidziaugs pazadintas gudzia nakti,tipo isleisk man cia i darba reikia lotuliukas.gif Taigi statau prie gatves ir kulniuoju ta puskilometri nakti:rolleyes: Po langais masina tik per iseigines ir kai per pertrauka diena griztu pamiegot,vat taip... ax.gif
Atsakyti