Įkraunama...
Įkraunama...

"Invalidai"

QUOTE(comep @ 2008 09 03, 18:12)
atsiprasau nu bet pzdc sitaip rasyti
neatrodo kad jau tas zmogus visam gyvenimui 'pasventintas' oi oi oi kokia negalia
kur kai kuriems net nedaeina kad ne is mandrumo jie ta zenkliuka turi
patinka man jusu nuomone-'vai vai vai,ateina toks su inkstu nepakankamumu...'
gink dieve jums tokio dalyko



Kaip ir rasete - invalidumas invalidumui nelygus. Zmogus turedamas inkstu nepakankamuma gauna invalidumo pazymejima, o tuomet gali prisiklijuoti ir lipduka. Viskas logiska ir teisinga pagal istatymus.
Bet tas zmogus fiziskai yra sveikas - ta prasme neturi judejimo sutrikimu. Kodel tuomet jis negali pasistatyti automobilio kaip ir visi ir nupedinti iki parduotuves? Gal jau geriau koks senuciukas ten automobili pasistatytu, kuriam tikrai sunkiau paeiti?
Mano nuomone reiketu atskirti invalidus kurie turi judejimo negalia, nes kiek as suprantu butent jiems ir yra skirtos vietos arciausiai iejimo i parduotuve.
Na bet cia tik mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(swimmer @ 2008 09 04, 12:43)
Kaip ir rasete - invalidumas invalidumui nelygus. Zmogus turedamas inkstu nepakankamuma gauna invalidumo pazymejima, o tuomet gali prisiklijuoti ir lipduka. Viskas logiska ir teisinga pagal istatymus.
Bet tas zmogus fiziskai yra sveikas - ta prasme neturi judejimo sutrikimu. Kodel tuomet jis negali pasistatyti automobilio kaip ir visi ir nupedinti iki parduotuves? Gal jau geriau koks senuciukas ten automobili pasistatytu, kuriam tikrai sunkiau paeiti?
Mano nuomone reiketu atskirti invalidus kurie turi judejimo negalia, nes kiek as suprantu butent jiems ir yra skirtos vietos arciausiai iejimo i parduotuve.
Na bet cia tik mano nuomone.


taip
zmogiskas faktorius turetu egzistuoti ir siame reikale
ty judejimo sutrikimu turintis zmogus automobiliu aiksteleje nelygu fiziskai nematomai negaliai
cia net nesiginciju
man tik pikta del tu kalbu-'buvo galima pasventinti toki ramentu'
nu atsiprasau,gera tam zmogui kalbeti kuris bent jau savo aplinkoje neturi tokio neigalaus zmogaus,i kuri pazvelgus nepasakysi kad jam taip yra,nors gyventi sunku,turi ribotas galimybes,yra 'priristas' prie dializiu ir panasiai
keista kaip suaugusiam zmogui apsivercia liezuvis taip sakyti
pasikartosiu kad lipduka ne is mandrumo klijavo,jie turi tokia teise,o ar suveiks sazine uzleisti zmogu su ramentais-cia jau kiekvieno zmogaus mandagumo 'lygis'
Atsakyti
QUOTE(comep @ 2008 09 04, 12:58)

man tik pikta del tu kalbu-'buvo galima pasventinti toki ramentu'

keista kaip suaugusiam zmogui apsivercia liezuvis taip sakyti
pasikartosiu kad lipduka ne is mandrumo klijavo,...........


Nu ir ką gi čia tokio mano liežuvis apsivertė pasakyt?????
Dar kartą perskaičiau SWIMMER tekstą. Atidžiai.
Cituoju:
Issoka is masinos (greiciausiai invalidumas koks nors inkstu nepakankamumas ar pan) ir visaip iskoneveikia, kad "ar matai kam cia ta vieta skirta". Dar ir pradejo rekti kad policija iskvies, nes jam invalidui vietos neliko


Man tai iš teksto aišku kad jo inkstų nepakankamumas - spėjamas. Gali būti daug variantų....Vienas jų - kad mašina su visu lipduku visai ne jo...
O jei zdarovas baryga mane , lipantį iš auto su ramentais, dar aprėktų....Matydamas kad tikrai sunkiai judu ir trūksta tik lipduko...nematau nieko smerktino, kad jis būtų perp!stas tuo ramentu.
Ir nereikia čia manim piktintis.
peace.
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2008 09 04, 13:21)
Nu ir ką gi čia tokio mano liežuvis apsivertė pasakyt?????
Dar kartą perskaičiau SWIMMER tekstą. Atidžiai.
Cituoju:
Issoka is masinos (greiciausiai invalidumas koks nors inkstu nepakankamumas ar pan) ir visaip iskoneveikia, kad "ar matai kam cia ta vieta skirta". Dar ir pradejo rekti kad policija iskvies, nes jam invalidui vietos neliko


Man tai iš teksto aišku kad jo inkstų nepakankamumas - spėjamas. Gali būti daug variantų....Vienas jų - kad mašina su visu lipduku visai ne jo...
O jei zdarovas baryga mane , lipantį iš auto su ramentais, dar aprėktų....Matydamas kad tikrai sunkiai judu ir trūksta tik lipduko...nematau nieko smerktino, kad jis būtų perp!stas tuo ramentu.
Ir nereikia čia manim piktintis.
peace.


g.gif
nera net ka pridurti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2008 09 04, 13:21)
Nu ir ką gi čia tokio mano liežuvis apsivertė pasakyt?????
Dar kartą perskaičiau SWIMMER tekstą. Atidžiai.
Cituoju:
Issoka is masinos (greiciausiai invalidumas koks nors inkstu nepakankamumas ar pan) ir visaip iskoneveikia, kad "ar matai kam cia ta vieta skirta". Dar ir pradejo rekti kad policija iskvies, nes jam invalidui vietos neliko


Man tai iš teksto aišku kad jo inkstų nepakankamumas - spėjamas. Gali būti daug variantų....Vienas jų - kad mašina su visu lipduku visai ne jo...
O jei zdarovas baryga mane , lipantį iš auto su ramentais, dar aprėktų....Matydamas kad tikrai sunkiai judu ir trūksta tik lipduko...nematau nieko smerktino, kad jis būtų perp!stas tuo ramentu.
Ir nereikia čia manim piktintis.
peace.

Jeigu jau citatomis vadovaujamės, tai prašau - parodykit citatą, kurioje būtų parašyta, kad tas žmogus su spėjamu inkstų nepakankamumu, matė, jog mašinoje sėdintis žmogus su ramentais. Aš tai skaičiau skaičiau ir niekaip neradau tokio dalyko. Juk nesėdi už vairo su ramentais? Tai jeigu sėdėjo mašinoj, tai natūralu, kad priėjo pasipiktinęs žmogus ir apšaukė. Juk gal ne ekstrasensas, iš kur žinoti? Sorry, bet jeigu aš pamatyčiau, kad neįgaliųjų vietoje statosi kažkas mašiną nepažįmėtą neįgaliųjų ženklu aš tikrai nepulčiau šokinėt aplink mašiną ir joje ieškot kažko kas galėtų parodyti, jog tas žmogus gal būt gali ten mašiną statytis.
Atsakyti
Tie visi puldinėjimai ir "apšaukinėjimai" vieni kitų dėl bet kokio niekniekio tik rodo žmogaus kultūros lygį arba jokios kultūros nebuvimą (greičiausiai g.gif ). Tai irgi tam tikros rūšies negalia umn.gif lotuliukas.gif ir todėl jam galima užsiklijuoti ant mašinos specialų lipduką bigsmile.gif ir statyti savo automobilį tam tikrose vietose blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(swimmer @ 2008 09 03, 16:35)
Idomiai cia su tais kur turi teise i zenkliuka buna.
Viena istorija buvo man.
Isoperavo koja. Vaiksciojau tik su ramentais. Vairuoti automobili galejau, nors ir sunkokai. Ir buvo toks ivykis - sustoju prie Maximos invalido vietoje (kad arciau eiti butu, nes nelabai norejosi po aikstele begioti). Ir atvaziuoja vienas "turintis teise i zenkliuka". Issoka is masinos (greiciausiai invalidumas koks nors inkstu nepakankamumas ar pan) ir visaip iskoneveikia, kad "ar matai kam cia ta vieta skirta". Dar ir pradejo rekti kad policija iskvies, nes jam invalidui vietos neliko (kitos vietos buvo uzstatytos). Kagi, patraukiau as savo automoblili, jis pasistate i ta vieta ir laimingas nubego i parduotuve. As vieta radau tolokai nuo iejimo. Masinu buvo daug, pastaciau i siaura tarpa, islipti praktiskai nelenkiant kojos buvo labai sunku ir skausminga. Siaip netaip islipau ir kol nuejau iki duru jis jau iseidinejo is parduotuves laimingas ir visiskai nepanasus i invalida. Kadangi viska pats patyriau, tai skirstau vairuotojus i tikrus invalidus ir tiesiog turincius teise i zenkliuka, kurie daugiau naudojasi zenkliuku nei jiems to reikia.
Kartais vairuotojui, neturinciam lipduko ar pazymejimo, invalido vietos gali prireikti zymiai labiau nei turinciam teise i zenkliuka.


doh.gif nu ir zmoniu buna blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 09 04, 18:25)
Jeigu jau citatomis vadovaujamės, tai prašau - parodykit citatą, kurioje būtų parašyta, kad tas žmogus su spėjamu inkstų nepakankamumu, matė, jog mašinoje sėdintis žmogus su ramentais. Aš tai skaičiau skaičiau ir niekaip neradau tokio dalyko.
.................................................


Na nežinau,...aš irgi neradau....Bet ramentus esu matęs, ir kažkaip sunkiai įsivaizduoju, kad jų galima nepastebėti priėjus artyn ...Negi jis bliovė iš tolo....
Atsakyti
QUOTE(swimmer @ 2008 09 04, 12:43)
Kaip ir rasete - invalidumas invalidumui nelygus. Zmogus turedamas inkstu nepakankamuma gauna invalidumo pazymejima, o tuomet gali prisiklijuoti ir lipduka. Viskas logiska ir teisinga pagal istatymus.
Bet tas zmogus fiziskai yra sveikas - ta prasme neturi judejimo sutrikimu. Kodel tuomet jis negali pasistatyti automobilio kaip ir visi ir nupedinti iki parduotuves? Gal jau geriau koks senuciukas ten automobili pasistatytu, kuriam tikrai sunkiau paeiti?
Mano nuomone reiketu atskirti invalidus kurie turi judejimo negalia, nes kiek as suprantu butent jiems ir yra skirtos vietos arciausiai iejimo i parduotuve.
Na bet cia tik mano nuomone.


O ar zinai,kaip jauciasi zmogus su inkstu nepakankamumu,pvz? Kita karta tam su ramentais buna lengviau iki masinos nueiti nei tokiam ligoniui,nepamirsk,kad tie zmones vien tik dializes ir vaistu pagalba gyvena ir labai abejoju ar nusipirkus kokio maistelio jam jau taip lengva butu i kita aiksteles gala nuropoti.Nors jiems tai ir neparasyta ant kaktos.
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2008 09 08, 16:45)
Na nežinau,...aš irgi neradau....Bet ramentus esu matęs, ir kažkaip sunkiai įsivaizduoju, kad jų galima nepastebėti priėjus artyn ...Negi jis bliovė iš tolo....

Matęs...*****, aš ne mačiau, o pati su jais kurį laiką tipenau. Ir patikėk manim - oi kaip žmonės jų nemato. Kai nenori matyt...
Atsakyti

Va čia į temą:
http://www.ve.lt/?da...p;id=1221154164
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 09 12, 07:29)

Jo, čia malačiai bachūriukai. Aš irgi išsisevinau tą paveiksliuką - atsiprintinsiu ir klijuoti pradėsiu.
Atsakyti