Įkraunama...
Įkraunama...

"Invalidai"

QUOTE(milabra @ 2006 06 30, 22:02)
Šiandien pavakary išėjau iš Molo - NEI VIENO invalido  blink.gif Jų vietos buvo tuštutėlės  schmoll.gif Kažkas vistik daroma, veikiama  thumbup.gif


O aš šian vos neapsiverkiau, kad fotiko neturiu - nu tokios mašinytės invalidų vietose prie Mandarino stovėjo doh.gif - mersas, audi ir Bmw, nežinau kokio senumo, bet pagal mano suvokimą, tai visai naujos schmoll.gif
Atsakyti
Mane irgi labai biesina visi siti "invalidai" gun_bandana.gif Niekada neesu taip palikusi masinos, todel kai pamatau, kad kiti nemastantys taip palieka, taip ir norisi policija iskviesti. Ir tik viena syki esu maciusi, kaip patruliai baudavo tokius "invalidus" thumbup.gif Girdejau, kad buvo kazkokia akcija, kur "invalidams" palikdavo ant langa skrajuke su zodziais "Uzemei mano vieta- pasiimk ir mano negalia" thumbup.gif Labai pritariu tokioms akcijoms. Galetu kas nors tokiu skrajuku ir siaip padalinti zmonems, kuriems tas rupi....su malonumu pati padeliociau ant langu, pamaciusi toki "invalida" g.gif
Atsakyti
Nu vakar tai prisijuokem biggrin.gif Prie akropolio pasistatem masiniuke ir eidamos, su sese, matom kad i invalido vieta tokia blandynka peroksidine pasistato dzipa, mano sese tai taip garsiai ir uzreke "Kokia invalide, paziurekit!!!!", ta susigedo maciau labai, paziurejo piktai ir vistiek, nepatraukus masiniuko, nudume...Poto maximoj pries mus eilej stovejo,tai mes vel pradejom biggrin.gif "O, invalide, jo... su klausos negalia, vargsele":D ta kaip uzsiputojo, kad mes kekses ir tt...prisijuokem biggrin.gif bet gerai ir ja pajuokem, gal nebestatys jau i invalidu vietas daugiau smile.gif
Atsakyti
Milde, šaunuolė!!

taigi, manau daug kas priklauso ir nuo visuomenės netoleravimo tokių "neįgaliųjų".
Atsakyti
QUOTE(Milde @ 2006 07 03, 09:06)
Nu vakar tai prisijuokem biggrin.gif Prie akropolio pasistatem masiniuke ir eidamos, su sese, matom kad i invalido vieta tokia blandynka peroksidine pasistato dzipa, mano sese tai taip garsiai ir uzreke "Kokia invalide, paziurekit!!!!", ta susigedo maciau labai, paziurejo piktai ir vistiek, nepatraukus masiniuko, nudume...Poto maximoj pries mus eilej stovejo,tai mes vel pradejom biggrin.gif "O, invalide, jo... su klausos negalia, vargsele":D ta kaip uzsiputojo, kad mes kekses ir tt...prisijuokem biggrin.gif bet gerai ir ja pajuokem, gal nebestatys jau i invalidu vietas daugiau smile.gif


Nu Jūs šaunuolės thumbup.gif
Atsakyti
Milde, saunuoles thumbup.gif As tai tik palydziu piktu zvilgsniu unsure.gif Nes viena eidama tikrai neisdrisciau taip uzrekti biggrin.gif Nors siandien Senamiescio IKI maciau 2 tokius "invalidus": prabangu BMW ir kazkoki kiuzena opeli, kurio vairuotojas - is kurio galvos plikumo ir veido nusprendziau- irgi prie "proto invalidu" biggrin.gif
Atsakyti
vakar važiavome su savo neįgaliuku į Mindaugo Maximą.
vietos buvo laisvos, puikiai prisiparkavome.
Poto atvažiavo dar vienas neįgalus su vėžimėliu.
Puikiai paplepėjome.


Gyvenimas gražus )))
Atsakyti
Ech, gaila penktadieni fotiko neturejau verysad.gif
Prie stotyje esancios IKI kazkoks "invalidas' ne tik kad ne savo vieta uzeme, bet dar ir per dvi pasistate blink.gif Nors siaip turiu pastebet kad bent jau prie tos IKI neigaliuju vietos dazniausiai buna laisvos thumbup.gif
Atsakyti
Mamytes,
nufotkinau vakar Pramones Maximoj 'invalida",tik deja nemoku nuotrauku idet.Gal kuri mokat parasytumet savo emeila,tai persiusciau.Nufotkinau,kad net ir numeriukai neblogai matosi mirksiukas.gif
Papildyta:
Tik pas mane nesimato ant nuotraukos nei datos,nei laiko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(chriss @ 2006 07 07, 16:16)
Mamytes,
nufotkinau vakar Pramones Maximoj 'invalida",tik deja nemoku nuotrauku idet.Gal kuri mokat parasytumet savo emeila,tai persiusciau.Nufotkinau,kad net ir numeriukai neblogai matosi mirksiukas.gif
Papildyta:
Tik  pas mane nesimato ant nuotraukos nei datos,nei laiko verysad.gif


gali man siųsti mmaniute@gmail.com
Atsakyti
user posted image
2007-06-29, apie 15 val. Žirmūnų Rimi, Vilnius

user posted image
user posted image
2007-09-09, apie 20 val, Maxima Bazė, Vilnius
Atsakyti
Nu mano vyrui tai kada nors jo replikos "invalidams" liūdnai baigsis - kai tik pamato kokį žaliūką statant mašiną invalido vietoje vis paklausia "Gal be kiaušų esi, kad čia statai". Žinau, kad neinteligentiška, wub.gif bet su tokiais kalbėti galima tik jiems suprantama kalba ir jų lygiu....
Atsakyti