Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

Siūlau pratęsti pokalbius apie Kauno kirpėjus biggrin.gif
Tema vėl prigeso, labai prašau dalinkitės džiaugsmais ar nuoskaudomis 4u.gif
Kirpausi pas Rasą Grožio galerijoje g.gif Žiūrėsiu kaip atrodysiu vėliau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiKu: 15 kovo 2014 - 18:01
Labukas, patarkit mergaites pas ką geriau eiti Eglę iš Plaukų galerijos, ar Gražiną iš Grožio galerijos?. smile.gif Šviesinti, pakirpti.
Atsakyti
QUOTE(**Gin** @ 2014 03 18, 14:16)
Labukas, patarkit mergaites pas ką geriau eiti Eglę iš Plaukų galerijos, ar Gražiną iš Grožio galerijos?. smile.gif Šviesinti, pakirpti.

Aš eičiau pas Eglę , Gražina neeee mirksiukas.gif Kokio ilgio jūsų plaukai? Plaukų galerijoje pigiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiKu: 18 kovo 2014 - 19:38
QUOTE(DiKu @ 2014 03 18, 20:34)
Aš eičiau pas Eglę , Gražina neeee mirksiukas.gif  Kokio ilgio jūsų plaukai? Plaukų galerijoje pigiau.

Visą dieną bandau Eglei į saloną priskambinti,nekelia, ryt bandysiu. Plaukai mano žemiau pečių, kaip avatare. Norisi kažko naujo, kaip sakant "suksiu į kairę" nuo savo kirpėjos biggrin.gif
Atsakyti
Oi, merginos, šiandien ramiausiai užsukau užsirašyti pas Ritą (prie Saulėtekio) šiai savaitei, ogi nėra vietų unsure.gif Nepagalvojau, kad nebus nė vieno laisvo tarpelio doh.gif
Kur dabar man staigiai rasti gerą kirpėją už mažesnę kainą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jasminn @ 2014 03 18, 21:30)
Oi, merginos, šiandien ramiausiai užsukau užsirašyti pas Ritą (prie Saulėtekio) šiai savaitei, ogi nėra vietų  unsure.gif  Nepagalvojau, kad nebus nė vieno laisvo tarpelio doh.gif 
Kur dabar man staigiai rasti gerą kirpėją už mažesnę kainą  doh.gif

Jei norite greitai tai ką tik skambinau Laimai Grožio artelė turi vietos 861142597 skambinkite labai ją moterys gyrė. Nebrangu ir Taikos pr.
Papildyta:
QUOTE(**Gin** @ 2014 03 18, 20:59)
Visą dieną bandau Eglei į saloną priskambinti,nekelia, ryt bandysiu. Plaukai mano žemiau pečių, kaip avatare. Norisi kažko naujo, kaip sakant "suksiu į kairę" nuo savo kirpėjos  biggrin.gif

O kur kirpotės ir pas ką jei ne paslaptis ax.gif Abejoju ar Gražina pasiūlys naują kirpimą g.gif eikite tada pas Laurą Bielskuvienę į GG, tik kainos didesnės gali būti nei pas Eglę.
Eglės mobilus +37065139378
Gyrė ir Sigutę +37067931013 (aš pati nesikirpau Plaukų galerijoje)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiKu: 18 kovo 2014 - 21:54
QUOTE(DiKu @ 2014 03 18, 21:47)
Jei norite greitai tai ką tik skambinau Laimai Grožio artelė turi vietos 861142597 skambinkite labai ją moterys gyrė. Nebrangu ir Taikos pr.

Dėkui, ekstra prisirinkau numerių, iš ryto reiks praskambinti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jasminn: 18 kovo 2014 - 23:07
Laukiu atsiliepimo kur kirpsitės ir pas ką Jasminn 4u.gif
Aš skambinau dar man negirdėtam kirpėjui Ričardui doh.gif Jis dirba suknelių nuomos salone Regnum, labai laukiu atsiliepimų kas kirpotės, nes pas jį reikia registruotis prieš tris savaites, kainos žvėriškos, brangiau už Grožio Galerijos Rasos kainas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiKu: 19 kovo 2014 - 09:06
Matyt rimtai visos kaunietės pas Eglę kerpasi biggrin.gif , vietų nėra,tik po Velykų. verysad.gif
Atsakyti
Gal kas lanketes Blic salone?, parekomenduokit kirpėją 4u.gif

Užsirašiau pas Livija iš Anžero, na tikiuos patiks, parašysiu ryt kaip sekesi.smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **Gin**: 19 kovo 2014 - 12:48
QUOTE(**Gin** @ 2014 03 19, 12:29)
Gal kas lanketes Blic salone?, parekomenduokit kirpėją  4u.gif

Užsirašiau pas Livija iš Anžero, na tikiuos patiks, parašysiu ryt kaip sekesi.smile.gif


Tikėkimės gerai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, ar kuri lankotes/buvot pas Andriu?
Andrius Valaitis
Kolege pas ji lankosi, plaukai isties atrodo graziai, bet ji vienintele, idomu ir kitu nuomones.
Kadangi nerandu to/s Savo kirpejo/s tai planuoju pas ji eit kita men...
Atsakyti