Įkraunama...
Įkraunama...

Orphan Black

Orphan Black is a Canadian science fiction television series starring Tatiana Maslany as several identical women who are revealed to be clones. The series focuses on Sarah Manning, a woman who assumes the identity of her clone, Elizabeth (Beth) Childs, after witnessing the latter's suicide. The series raises issues about the moral and ethical implications of human cloning and its impact on issues of personal identity.The show premiered at WonderCon in Anaheim, California on March 29, 2013.[2][3] The television premiere of the first 10-episode season was on March 30, 2013 on Space in Canada and on BBC America in the United States.On May 2, 2013, Orphan Black was renewed for a 10-episode second season to premiere April 19, 2014.

Yra tarp mūsų, kurios taip pat žiūri šį serialą? bigsmile.gif
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
as jau suziurejau
o nusimato antras sezonas? g.gif
Atsakyti
Kaip auksciau parasyta, balandzio 19 smile.gif

Kas man labiausiai seriale patiko, neitiketini Tatianos Maslany sugebejimai persikunyti i tiek skirtingu personazu. Ziuredama pamirstu, kad tai ta pati aktore bigsmile.gif
Atsakyti
GRĮŽO!!!

Ar jau matėt naujausią seriją? smile.gif))
Atsakyti
Maciau, buvo tokia labiau ivadine i tolesnius ivykius, manau. Kaip jusu ispudziai?
Atsakyti
Na, aš tai labai juo džiaugiuosi - iš šiuo metų žiūrimų serialų turbūt pats stipriausias. Tatiana'os vaidyba tiesiog nepaprasta, rodos, visai kitas žmogus.

O siužeto atžvilgiu, tai labai smalsu sužinoti Mrs S linijos tėkmę. Ji tikrai žino daug, tik klausimas, kiek ir kodėl. Taip pat Kiros svarba/potencialas įdomus... Žodžiu, klausimų daugėja, atsakymų ne.
Atsakyti
Aš jau irgi esu peržiūrėjus 2-ą seriją, bet ne viską supratau apie Mrs S ir tą šeimą pas kuriuos ji buvo. g.gif Reikės dar kartą seriją peržiūrėti, nes nebuvo laiko, paskubomis peržiūrėjau. biggrin.gif
Atsakyti
Kažkaip labai jau vangiai diskusijos vyksta, o gi toks serialas ax.gif

Na, tai kaip jums? Kokios teorijos? Ko tikitės? Ką galvojat?
Atsakyti
Dar nemaciau naujausios serijos, kol kas chaotisko veiksmo daug ir nelabai aisku, kas bus toliau. Tatiana kaip visada vaidina super, duociau jai visus imanous apdovanojimus uz tobula vaidyba 4u.gif
Atsakyti
dar yra žiūrinčių šį serialą? pradėjau žiūrėti 2 sezoną, ar geras jis? lygiu neatsilieka nuo 1 sezono?
Atsakyti
Perziurek ir susidarysi nuomone, man nebuvo prastesnis, dabar laukiu 3 sezono 4u.gif
Atsakyti
Na, bandysiu atgaivinti šitą temą. Naujasis sezonas pamažu įsibėgėja ir serialų rekomendacijų temoj OB gan dažnai paminimas, tad tikrai turėtų būti žiūrinčių. Kaip jums naujasis sezonas?

3 sezono promo #1
3 sezono promo #2

Kitos savaitės serijos (3x06) klipai:
Promo #1
Promo #2
Sneak peek 3x06
Atsakyti