Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dešimt įsakymų krikštatėviams
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės > Krikštynų metas
Pages: 1, 2, 3
Keit
Reikia įsakymų krikštatėviams, padėkit sugalvoti gražius ir prasmingus, štai mano ir ne tik variantai:
1, myleti ir branginti varge ir džiaugsme kaip savo vaiką
2, karta i savaite/menesi/metus praleisti nors diena kartu su vaiku veikiant ka nors linksmo/isradingo/naudingo
3, dalyvauti vaiko pirmoje komunijoje
4, padeti teveliams dorai uzauginti
Linuska
5. Jeigu reikia dalyvauti pirmoje komunijoje, tai tada ir barmavoti, kitaip tariant dalyvauti suteikiant sutvirtinimo sakramentą, o po to jau ir papiršliauti smile.gif
mazhulia
na kol kas nenoriu det savo pavyzdzio cia visiem, nes krikstamote paskaitineja si foruma. Bet parasysiu, kad parasiau isakymuose, jog kriksto tevai turi ismokyt vaika gerai sokti, nes jie labai daug skirtngu pramoginiu ir ispanisku sokiu moka 4u.gif parasiau, kad kriksto tevas privalo ismokyt vaika ispaniskai gerai kalbeti, nes jis yra ispanas. Parasiau, kad kriksto mama privalo vaika ismokyti ciuozineti ant ledo, nes ji ciuozimo instruktore tongue.gif ir daug kitu tokiu isakymu pas mus. daugiau nei 10 blush2.gif
Austre 123

Nepamiršti šventes švęsti kartu
Patarti vaikui kaip reikės suaugusio,bet nevien iš tėvų patarimo
smilciukas
10 VAIKO ISAKYMU KRIKSTATEVIAMS:

1.Myleti ir branginti kaip savo vaika.
2.Padeti teveliams dorai uzauginti.
3.Patarti,kai reikes suaugusio,bet ne vien is tevu patarimu.
4.Bent karta per puse metu praleisti kartu isradingai,naudingai,linksmai diena...
5.Nekalbet netiesos,nezadet tai,ko negalesit ivykdyti.
6.Moksleiviui padeti paruosti pamokas
7.Svesti kartu sventes.
8.Nepamirsti dovanoti dovanu.
9.Nelepinti saldumynais,kad dantukai sveiki butu.
10.Nemusti ir labai nepykti uz iskrestas isdaigas.

Issirinkit,gal ka pritaikysit mirksiukas.gif
Ema€
Na, to " nemusti" gal nereik ...blink.gif
Nerinkciau tokio krikstatevio, kuris galetu bent pagalvoti, jog gali MUSTI savo kriksto vaika beee.gif
Austre 123

galima pakeisti vietoi nemušti parašyti nebarti
smilciukas
QUOTE(pupa_uoga @ 2006 06 25, 16:15)
Na, to  " nemusti" gal nereik ...blink.gif
Nerinkciau tokio krikstatevio, kuris galetu bent pagalvoti, jog gali MUSTI  savo kriksto vaika  beee.gif
*

Taigi cia visi tie istatymai daugiau,ar maziau juoku forma hihihi.gif nemusti turejau galvoje juk ne prilupti iki melyniu blink.gif o net per uzpakali su pampersu nebandyt lengva ranka uzplot biggrin.gif
dia10
O kaip darete (ant kompo) tuos isakymus, as turiu omeny kaip puosete, kokius remelius dejote ar spalvota fona g.gif
As tai parasiau spalvotu graziu friftu, bet vis tiek kazko truksta, noreciau kazkokius remelius padaryti, tik nezinau is kur juos imti g.gif
smilciukas

As rasiau sava ranka graziom raidem,apklijavau mazais vaikiskais lipdukais ir susukus perrisau kaspineliu.

user posted image

user posted image
dia10
Taip matau labai graziai tau gavosi thumbup.gif , bet kadangi as noriu ireminti tai noriu ant kompo padaryti g.gif
Emperatriz
gal dar kokių įdomių įsakymų kam į galvą ateis bigsmile.gif
Keit
Aš tai spauzdinsiu ant spalvoto popieriaus, susuksiu ir surišiu gražiu raišteliu (panašiai kaip sminciuko nuotraukoj).
Dar kitoj temoj kažkas siūlė įdėti po vieną fainą krikštatėvių ir vaiko nuotrauką.
gytulka
as dariau kompu, ikeliau dukrytes nuotrauka, parinkau srifta grazu, ikeliau keleta paveiksliuku.... tik neapsisprendziu ar remint, ar suvyniot ir kaspinu perrist g.gif
Emperatriz

aš tai rėminčiau smile.gif
Lolija
QUOTE(gytulka @ 2006 06 29, 15:25)
as dariau kompu, ikeliau dukrytes nuotrauka, parinkau srifta grazu, ikeliau keleta paveiksliuku.... tik neapsisprendziu ar remint, ar suvyniot ir kaspinu perrist  g.gif
*

o tai kur paskui nesi atspausdint, kad gautusi ir spalvota ir dar su foto?
gytulka
QUOTE(Lolija @ 2006 07 01, 00:28)
o tai kur paskui nesi atspausdint, kad gautusi ir spalvota ir dar su foto?
*

yra gi vietu kur spausdina spalvotai, tu matau is Kauno... prie VDU universiteto (netoli fontano) tikrai yra vietike kur spausdina spalvotai, o as tai pas tevuka i darba nueisiu man atspausdins veltui tongue.gif
dela27
O as tai parasiau 10 isakymu jumoro forma: lotuliukas.gif

1.Mylėkite ir branginkite krikštadukrą, kad jau įsivėlėte į šį reikalą.
2.Padėkite tėveliams... dorai užauginkite
3.Patarkite, iškilus problemoms dėl meilės reikaliukų (kai paūgės truputį).
4.Kartą per pusę metų praleiskite kartu dieną: išradingai, naudingai, linksmai... (vaikui irgi turėtų būti linksma).
5.Nesišvaistykite pažadais, nes juos reikės ištesėti.
6.Moksleivei padėkite paruošti pamokas ir pasidaryti „šperų“.
7.Švęskite kartu šventes, net ir po 50 metų.
8.Nepamirškite dovanoti dovanų
9.Nelepinkite saldumynais,nes gausite sąskaitą už dantų gydymą.
10. Labai nepykite už iškrėstas iždaigas, nes nervinimasis kenkia grožiui ir sveikatai.

burbuole
QUOTE(dela27 @ 2006 07 02, 00:07)
O as tai parasiau 10 isakymu jumoro forma:  lotuliukas.gif

1.Mylėkite ir branginkite krikštadukrą, kad jau įsivėlėte į šį reikalą.
2.Padėkite tėveliams... dorai užauginkite
3.Patarkite, iškilus problemoms dėl meilės reikaliukų (kai paūgės truputį).
4.Kartą per pusę metų praleiskite kartu dieną: išradingai, naudingai, linksmai... (vaikui irgi turėtų būti linksma).
5.Nesišvaistykite pažadais, nes juos reikės ištesėti.
6.Moksleivei padėkite paruošti pamokas ir pasidaryti „šperų“.
7.Švęskite kartu šventes, net ir po 50 metų.
8.Nepamirškite dovanoti dovanų
9.Nelepinkite saldumynais,nes gausite sąskaitą už dantų gydymą.
10. Labai nepykite už iškrėstas iždaigas, nes nervinimasis kenkia grožiui ir sveikatai.
*

lotuliukas.gif thumbup.gif 10 balu!!! Dela27, jei nesupyksi, kai kuriais isakymais pasinaudosiu ax.gif O gal ir visais, ne visi jie suuuper drinks_cheers.gif Va, kazko tokio as ir ieskojau bigsmile.gif
nuotaka
thumbup.gif ir man labai patiko tie 10 isakymu jumoro forma thumbup.gif
as tai pakvieciau svecius i krikstynas zodziu, nes per ilgai miglinejau. bet padarem su brangiuoju vyreliu padekas visiems atejusiams i krikstynas. kiekvienam is popieriaus padarem mazas atvirutes ir ant virsaus uzstampavom kojytes su lupu dazais isteptas, ant virsaus uzpurksiu plauku laka kad geriau laikytusi lupu dazai, nu atrodo tai zinokit tikrai ispudingai thumbup.gif
Emperatriz
aš ant kompo atspauzdinsiu tuos įsakymus, šalimais prikabinsiu nuotrauką ir įrėminsiu smile.gif
gvidaa
kas galit padėti sugalvoti šiuos įsakymus,bet jumori forma,nes manau jie truputi per ilgi ir rimti kai kurie,pvz yra 10 įsakymu krikštatėviams fainai sugalvota jumoro forma,noreciau ir teveliams kazka panasaus ,,,gal kas padėtų bigsmile.gif ax.gif

Dešimt vaiko įsakymų tėvams

1. Mano rankos dar mažos: būkit geri, nelaukite, kad aš gerai pasikločiau lovą, nupieščiau piešinį . Mano kojos dar trumpos: eikit lėčiau, kad aš suspėčiau.
2. Mano akys dar nematė tiek pasaulio, kiek jūsų: būkit geri, leiskite man pamažu jį ištirti; neverskite manęs, kai tai nebūtina.
3. Namų ruoša niekur nedings; būkit geri, skirkit man laiko paaiškinti apie šį nuostabų pasaulį ir darykit tai su noru.
4. Aš esu jautri! Būkite atidūs mano poreikiams; nesikabinėkite prie manęs visą dieną. Elkitės su manimi taip, kaip norėtumėte, kad su jumis būtų elgiamasi.
5. Aš esu ypatinga dovana! Saugokite mane, reikalaukite iš manęs atsakomybės už savo veiksmus, duokite nurodymų, kaip reikia gyventi, ir drauskite mane su ypatinga meile.
6. Man reikia paramos, kad galėčiau augti. Būkit geri, neskubėkite kritikuoti. Jūs galite kritikuoti veiksmus, kuriuos aš darau ne taip, bet ne mane.
7. Duokite man laisvę pačiam spręsti. Leiskite man suklysti, kad galėčiau pasimokyti iš savo klaidų. Taip aš išmoksiu apsispręsti, kai iš manęs pareikalaus gyvenimas.
8. Būkite geri, neatlikite už mane to, ką aš turiu padaryti pati. Tai priverčia mane jausti, kad mano pastangos neatitinka jūsų lūkesčių.
9. Nebijokite išvykti savaitgaliui abu kartu. Vaikams taip reikia “atostogų” be tėvų. Be to, tai yra puikiausias būdas įrodyti, kad jūsų santuoka yra nuostabi.
10. Būkite man dvasinis vadovas. Išmokykite mane tikrų vertybių namuose ir rodykite man gerą pavyzdį, kuriuo galėčiau sekti.
kregzde
Gal tokie tiktų?

Kai duosite pinigų savoms išlaidoms, tai geriau popieriniais, nei metaliniais, metalinius lengviau pamesti (idėja, kad popieriniai tai stambesni)

Kai mušite, tai muškite liežuviu nei botagu.

Taupykite man pinigėlius nuo krikštynų, nes man augant jų reiks vis daugiau ir daugiau.

Nu nežinau... gal užvedžiau ant kelio? blush2.gif

*CACA*
QUOTE(gvidaa @ 2006 07 12, 14:59)
kas galit padėti sugalvoti šiuos įsakymus,bet jumori forma,nes manau jie truputi per ilgi ir rimti kai kurie,pvz yra 10 įsakymu krikštatėviams fainai sugalvota jumoro forma,noreciau ir teveliams kazka panasaus ,,,gal kas padėtų  bigsmile.gif  ax.gif
Dešimt vaiko  įsakymų tėvams

1. Mano rankos dar mažos: būkit geri, nelaukite, kad aš gerai pasikločiau lovą, nupieščiau piešinį . Mano kojos dar trumpos: eikit lėčiau, kad aš suspėčiau.
2. Mano akys dar nematė tiek pasaulio, kiek jūsų: būkit geri, leiskite man pamažu jį ištirti; neverskite manęs, kai tai nebūtina.
3. Namų ruoša niekur nedings; būkit geri, skirkit man laiko paaiškinti apie šį nuostabų pasaulį ir darykit tai su noru.
4. Aš esu jautri! Būkite atidūs mano poreikiams; nesikabinėkite prie manęs visą dieną. Elkitės su manimi taip, kaip norėtumėte, kad su jumis būtų elgiamasi.
5. Aš esu ypatinga dovana! Saugokite mane, reikalaukite iš manęs atsakomybės už savo veiksmus, duokite nurodymų, kaip reikia gyventi, ir drauskite mane su ypatinga meile.
6. Man reikia paramos, kad galėčiau augti. Būkit geri, neskubėkite kritikuoti. Jūs galite kritikuoti veiksmus, kuriuos aš darau ne taip, bet ne mane.
7. Duokite man laisvę pačiam spręsti. Leiskite man suklysti, kad galėčiau pasimokyti iš savo klaidų. Taip aš išmoksiu apsispręsti, kai iš manęs pareikalaus gyvenimas.
8. Būkite geri, neatlikite už mane to, ką aš turiu padaryti pati. Tai priverčia mane jausti, kad mano pastangos neatitinka jūsų lūkesčių.
9. Nebijokite išvykti savaitgaliui abu kartu. Vaikams taip reikia “atostogų” be tėvų. Be to, tai yra puikiausias būdas įrodyti, kad jūsų santuoka yra nuostabi.
10. Būkite man dvasinis vadovas. Išmokykite mane tikrų vertybių namuose ir rodykite man gerą pavyzdį, kuriuo galėčiau sekti.
*

Man asmeniškai ir šiti labai gražūs. Bet čia aš kaip iš mamaos pusės žiūriu. Ir puikiai suprantu, kad tu kaip būsima krikšto mama nori kažko šmaižtaus. Aš manau jei reikėtų krikštinti vaikiuką irgi norėčiau kažką šmaikštesnio sugalvoti.
bet šiaip tai tikrai labai gražūs ir šiti pasisakymai, jei norėtum rimtai parašyti, o ne jumoruoti.

Papildyta:
Na o ką nors šmaikštaus tai kolkas net nelabai sugalvoju. Na gal pvz "aš esu ypatinga dovana, kuriai reikia taip pat daug daug dovanų"
"Nebijokite išvykti savaitgaliui abu kartu. Vaikams taip reikia “atostogų” be tėvų." o šati šie žodžiai manau ir taip jau būtų šmaikštoki.
Sėkmės.
reida
Mes po keliu savaiciu ruosemes buti krykstotevais.
Man labai patiko 10 isakymu tevams. Noriu ir as kazka panasaus sugalvoti, bet tokia problemele iskyla, vaikas turi tik mama. Gal tada geriau parasyti- isakymas mamai g.gif
ka jus galetumet patart.
*CACA*
QUOTE(reida @ 2006 07 14, 13:09)
Mes po keliu savaiciu ruosemes buti krykstotevais.
Man labai patiko 10 isakymu tevams. Noriu ir as kazka panasaus sugalvoti, bet tokia problemele iskyla, vaikas turi tik mama. Gal tada geriau parasyti- isakymas mamai g.gif
ka jus galetumet patart.
*

MANO NUOMONE JEI VAIKELIS TURI TIK MAMA. tAI TURBŪ IR REIKĖTŲ RAŠYTI ĮSAKYMUS MAMAI.
NA BENT JAU AŠ TAI TAIP DARYČIAU.
rienka
Aš biški su kvailoku klausimu, bet kada tą priesaiką jie turi duoti??? blush2.gif
Vitolda
QUOTE(rienka @ 2007 04 05, 21:02)
Aš biški su kvailoku klausimu, bet kada tą priesaiką jie turi duoti???  blush2.gif
*

Manau, kad pries pradedant II krikstynu dali. Tai yra po baznycios, prie stalo.
zivile21
wau, akip cia viskas idomiai blink.gif niekada nebuciau pagalvojus kad taip galima paivairinti krikstynas..gal galit placiau papasakoti, kam tie laikrastukai skirti kur juos dedat?ir t.t ir pan....iskas labai domina, nes atsilus oram krikstysim savo lelytia.taigi pasakokit viska ka ir kaip arysit ir kaip pavyko, jei jau praejo si svente.laikrastuku, kveitimu ir visa kita jei nesunku mestelkit man i emaila busiu begalp bekrasto dekinga yahoo.gif nes pas mus dar niekas taip nekrikstyjo taip idomaiai.va emailas zivilegav@one.lt labai laukiu
emaliuke
Sveikutės, na situs isakimus as jau kaskur tikrai maciau parasytus sitam forume tik kitoj temoj.bet parasysiu ir cia.
1.Mylėkite ir branginkite krikštadukrą, kad jau įsivėlėt į šį reikalą.
2Padėkite tėveliams dorai užauginti (>>>>>>>>)
3.Iškilus problemoms, patarkite dėl meilės reikalų(kai paūgės truputį)
4.Kartą per pusę metų praleiskite kartu dieną:išradingai,naudingai,linksmai(Petriukui irgi turėtų patikti).
5Nesišvaistykite pažadais,nes juos reikės ištesėti.
6 Kai duosite pinigų smulkioms išlaidoms, tai geriau popieriniais, nei metaliniais, nes metalinius lengviau pamesti.
7Švęskite kartu šventes, net ir po 50 metų.
8.Nepamirškite dovanoti dovanų.
9.Nelepinkite saldumynais, nes gausite saskaitą už dantų gydymą.
10. Labai nepykite už iškrėstas išdaigas, nes nervinimasis kenkia grožiui ir sveikatai.
Tai tiek. drinks_cheers.gif
ausre9999
as su akvarele gelsvai nuspalvinau dideli balta lapa, apdeginau krastus, ir surasiau isakymus. Tai buvo suzaveti 4u.gif
pamaiva-22
as tai laikrastukyje uzrasiau "krikstateviu pazadai",nes isakymai bus tevams blush2.gif
vitaliux
Ir aš parodysiu įsakymų pavyzdėlių(daryta ant lininio audinio):
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
sobieska
Mūsų įsakymai buvo tokiame apipavidalinime, nu labai krikštatėviai liko patenkinti, laikys garbingiausioje vietoje biggrin.gif Čia dar matosi specialiai šiai progai užsakytos šampano etiketės
user posted image
mantaniuke25
laba dienele .kokie groziai bigsmile.gif
gal as biskuti ne i tema bet nezinau kur galima butu rasti ideju 10 isakymu teveliams blush2.gif
baltė
QUOTE(mantaniuke25 @ 2008 07 12, 18:22)
gal as biskuti ne i tema bet  nezinau kur galima butu rasti ideju 10 isakymu teveliams blush2.gif
*

O tėveliai juk ir be paraginimo visa tai daro kiekvieną dienelę, kažin ar yra tokių priesaikų, kurių jie ir taip nevykdo... Tai kaip ir nėra tokių įsakymų tėveliams, nebent tai būtų susiję ne su vaikias. smile.gif
katcia
o cia musu 10 isakymu kriksto tevams smile.gif

http://public.fotki.com/katcia/krikstynu-a.../10isakymu.html
odette
QUOTE(mantaniuke25 @ 2008 07 12, 19:22)
gal as biskuti ne i tema bet  nezinau kur galima butu rasti ideju 10 isakymu teveliams blush2.gif
*

paieskok krikstynu scenarijus tikrai rasi
baltė
Norėčiau padaryti tuos įsakymus ant tokio popieriaus, kuris gali būti susukamas į ritinėlį, nes nenoriu nei laminuoti, nei rėminti, o susukti, kaip senovinį laišką... Gal rekomenduosit tinkamą popierių, kur tokio įsigyti? smile.gif
*Zavinga*
Vaikelio isakymus krikstateviams ir teveliams galima rasti CIA
dani84
QUOTE(mantaniuke25 @ 2008 07 12, 19:22)
*

as dariau drauges berniuko krikstynom isakymus teveliams ax.gif stai cia keli pavyzdziai mano darbeliai blush2.gif
"Donatela"
Galima ir čia rasti įsakymų
http://public.fotki.com/SventineAtributika
Inga-vilnius
Laba diena,noreciau paprasyti pagalbos,niekur nerandu isakymu parasytu lenkiskai,kazkada buvau radusi bet dabar jau neberandu nors perziurejau temas.Mat kriksto mama bus lenke,tai nezinau kaip parasyti teisingai kriksto mamos pasizadejimus kriksto sunui,jei galetu mamyte zinanti kalba isversti ir parasyti zodzius lenku kalba,buciau dekinga,be to gal ir kitom mamytem kada praverstu.Aciu uz pagalba... 4u.gif
Jolantele88
labukas visom mamytem mirksiukas.gif gal kuri nors turit isakymus krikstateviams rusu kalba? pagelbekit
Donata87
QUOTE(Jolantele88 @ 2009 04 29, 23:40)
labukas visom mamytem mirksiukas.gif  gal kuri nors turit isakymus krikstateviams rusu kalba? pagelbekit
*

man irgi reiketu isakymu rusu kalba... ax.gif
sigute2
Sveikos mamytes. As isakymus pasidariau labai vaikiskus ir gavosi thumbup.gif prie kiekvieno isakymo po atitinkama paveiksliuka ikeliau ir dukrytes nuotraukyciu ikeliau. labai zaismingai gavosi. bigsmile.gif
Papildyta:
Galesiu atsius kuriai pasiziuret, gal irgi patiks.
Diax
QUOTE(sigute2 @ 2009 05 20, 13:26)
http://public.fotki.com/zavadzkiene/isakym...0090519020.html
Zodziu stai cia patalpinau as savo nuotraukyte su isakymais. Dar neiremintas, nes nesugalvojau koki remeli det.  doh.gif
Papildyta:
cia pirminis variantas, bet gal kuriai tiks tokia mintis  smile.gif
*

Įdedu čia į temą, kad knistis nereikėtų ax.gif

user posted image

Labai gražu bigsmile.gif thumbup.gif
sigute2
Pati dariau, maketavau, ieskojau. Zodziu darbo idejau, tik vat dar cia ne visai pilnas variantas. Reikia padaryti ant popieriaus su tokiais blankiais balionais ir ireminti graziai. blush2.gif turetu buti liuks thumbup.gif . Siaip naturoj labai graziai atrodo.
Ir kvietimukus tokia tema dariau smile.gif . fainiai visai gavos
Papildyta:
Aciu kad idejot, mamytes geriau matysit 4u.gif
satyrra
Kuriai reikia isakymu krikstateviams, ireminto su vaiko nuotraukele parasykit i az. Internete radau nuostabu dalyka, bet cia negaliu ikelti, nekelia.
satyrra
Ikeliu zadeta isakyma krikstoteveliams, gal kam patiks, ten virsuj galima ikelti vaikiuko nuotrauka, jei kam reikes ireminti, o pacios nemokesit, parasykit man.

http://public.fotki.com/juraciukaslt/isaky...kstotev/13.html
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.