Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios garbanės

Sveikos, nusprendžiau sukurti man labai aktualią temą 4u.gif Esu nuo vaikystės garbanė, esu išbandžiusi įvairiausius būdus: nuo šampūnų ir putų iki tiesiog ėjimo miegoti šlapiais plaukais, bet niekas nepadėdavo verysad.gif Net nežinau ką čia daryti su tais plaukais, tikras vargas doh.gif Jie mėgėjai pūstis, ypač kai būnu išsiplovus galvą doh.gif
Taigi dalinamės padėjusiomis ir nelabai priemonėmis mūsų garbanoms mirksiukas.gif
Atsakyti
As isplaunu su paprastu sampunu ir balzamu harbanotiems plaukams. Niekada nedziovinu su fenu, isdziuna naturaliai. Daugiau nieko nedarau, jokiu chemikalu.
Atsakyti
Sveika 4u.gif
Mano plaukai taip pat kaip ir Jūsų, kai išsiplauni labai pūsti buvo, atrodė labai netvarkingai, buvo išbandyta visokių brangesnių priemonių, tačiau visai neseniai atradau tokį mielą šampūną(naudoju kartu tos pačios linijos balzamą) ir pasidarė plaukai visai švelnūs, minkšti, nesivelia, lengvai išsišukuoja. O paanalizavus sudėtį pamačiau, kad ten nėra nieko bereikalingo. ir kainuoja labai nebrangiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miauksintiskatinas @ 2014 04 17, 15:03)
Sveika  4u.gif
Mano plaukai taip pat kaip ir Jūsų, kai išsiplauni labai pūsti buvo, atrodė labai netvarkingai, buvo išbandyta visokių brangesnių priemonių, tačiau visai neseniai atradau tokį mielą šampūną(naudoju kartu tos pačios linijos balzamą) ir pasidarė plaukai visai švelnūs, minkšti, nesivelia, lengvai išsišukuoja. O paanalizavus sudėtį pamačiau, kad ten nėra nieko bereikalingo. ir kainuoja labai nebrangiai smile.gif

Aš irgi pagaliau atradau sau tinkantį ir patinkantį šampūną- Keune care line su keratinu, plaukai būna labai švelnūs ir taip pat gerai išsišukuodavo, bet dabar man tai nėra labai aktualu, nes išplautų plaukų nešukuoju, tada jie ir tokie išsipūtę nebūna, ir garbanos gražiai susisuka ax.gif O kokį šampūną dabar naudojate? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos! smile.gif Mano plaukai irgi beeeegalo garbanoti , ilgi ir stori. Taciau jie labai man slenka, kasa suplonejo, greiciau susiriebaluoja ir siaip glezni tokie paliko, nezinau ka daryt. Gal patartumet ka? smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(FėejaB @ 2014 04 19, 16:19)
Sveikos! smile.gif Mano plaukai irgi beeeegalo garbanoti , ilgi ir stori. Taciau jie labai man slenka, kasa suplonejo, greiciau susiriebaluoja ir siaip glezni tokie paliko, nezinau ka daryt. Gal patartumet ka? smile.gif  ax.gif

Aš patarčiau pasidomėti Keune plaukų priežiūros priemonėmis mirksiukas.gif esu girdėjusi daug gerų atsiliepimų, gal atrastumėte sau tinkančią priemonę, tik tiek, kad Keune produkcija nėra ypatingai pigi mirksiukas.gif Be to supermamoje yra tema apie Keune mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 04 19, 20:36)
Aš patarčiau pasidomėti Keune plaukų priežiūros priemonėmis mirksiukas.gif esu girdėjusi daug gerų atsiliepimų, gal atrastumėte sau tinkančią priemonę, tik tiek, kad Keune produkcija nėra ypatingai pigi mirksiukas.gif Be to supermamoje yra tema apie Keune mirksiukas.gif


Ačiū labai smile.gif
Atsakyti
Sveiki. ir as viena is garbaniu. turiu ilgus storus garbanotus plaukus, bet jie man visada pasisiausę, ant virsugalvio netvarkingi buna. sakau, gal kokiu priemoniu zinot, naudojat, kad tos garbanos butu glotnios, virsugalvis nepasisiausęs? g.gif
vis paziuriu nuotrauku su garbanem, tai taip graziai buna sutvarkytos tos garbanos. o as tai net paleistus bijau nesioti, nes vejas papus ir busiu kaip is krumu islindusi verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, o aš tai net nežinau prie kokių plaukų savuosius priskirti.... negaliu sakyti, kad garbanoti, banguoti jie. Bet yra nelabai daug jų, jie pučiasi ir tokia tragedija ant galvos gaunasi, kad nėra žodžių. Gal sakau rasiu čia kokių patarimų smile.gif norėčiau, kad labiau tos bangos išryškėtų pas mane, ir kad nesipūstų, o formą kokią įgautų doh.gif
Atsakyti
Aš šiuo metu naudoju tokį kremą garbanom http://www.marcantho...ls-hair/stretch ir žinokit visai patinka jis man. Yra pirkti eurokos parduotuvei, kaina maždaug 7-8 eurai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2015 02 07, 21:39)
Aš šiuo metu naudoju tokį kremą garbanom http://www.marcantho...ls-hair/stretch  ir  žinokit visai patinka jis man. Yra pirkti eurokos parduotuvei, kaina maždaug 7-8 eurai  ax.gif


Ar Eurokose yra kitų šios firmos ir serijos priemonių? Kažkaip niekada nesu mačiusi šitų produktų... Pažiūrėjau, kad garbanėms daug priemonių turi, būtų įdomu ką nors išbandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ixora @ 2015 02 08, 14:06)
Ar Eurokose yra kitų šios firmos ir serijos priemonių? Kažkaip niekada nesu mačiusi šitų produktų... Pažiūrėjau, kad garbanėms daug priemonių turi, būtų įdomu ką nors išbandyti smile.gif

Yra yra mirksiukas.gif šios serijos yra šampūnas su kondicionierium, želė ir dar kažkokia lyg tai glotninanti priemonė. Dar yra toks purškalas, kuris neva sulaiko tas garbanas 3 dienom, bet jo eurokoj nemačiau. O gal tiesiog už akies neužkliuvo
Atsakyti