Įkraunama...
Įkraunama...

Kokios galimybės šiuo metu gauti būsto paskolą?

PRAEJUSI TEMA.
Papildyta:
QUOTE(ptashka @ 2014 03 27, 15:27)
Tokiu atveju, jei pora menesiu kazka issprestu, gal dar iseitis butu duoti rankpinigius pardavejui ir susitarti, kad palauks? Velgi, yra rizika, ar bankas po tu poros menesiu TIKRAI duos tiek, kiek reikia.



Nordea, kazkaip nekoordinuotai dirba. Sulaukiau kito skambucio is banko, Si karta vadybininke nemate jokiu problemu suteikti busto kredita tame mieste, kuriame nera ju padalinio. BET kadangi turejau SEB'e pradelsta skola. Sake "tikriausia, nes nesvarstys prasymo"

Is Swedbank"o - nuvaziavau su visais popieriais kaip priklauso, bet svarbiausia pamirsau namie Asmens tapatybes kortele..... Uzsipildem kiek tik imanoma buvo ir be korteles. Jie ima paskutinius 6men algas, Tas tik i mano nauda del vidurkio.

Del darbdavio laidavimo, pasake taip. Jei mano algos uztenka kreditui, tada darbdavio laidavimas jokiso itakos neturi. O jei maza, tada jie tures ziureti imones finansus, o tai belenkaip daug darbo butu..

Mano pajamu 1900lt uztenka 30m paimti 155000lt. plius ikeisiu nama kurio verte 190000lt ir automobilis kuriuo domejosi smile.gif Rytoj vel vaziuosiu tik su trukstamais doc. Ziuresim ka sakys del mano pradelsimo....................
Atsakyti
QUOTE(locato @ 2014 03 27, 21:25)
Mano pajamu 1900lt uztenka 30m paimti 155000lt. plius ikeisiu nama kurio verte 190000lt ir automobilis kuriuo domejosi smile.gif Rytoj vel vaziuosiu tik su trukstamais doc. Ziuresim ka sakys del mano pradelsimo....................

Čia jau aukščiausias taškas, kokį begali suteikti bankai tie 155? Daugiau nei vienas ir neduoda?
Atsakyti
Del max, tiesa sakant net neklausiau. Man tiesiog reikia tokios sumos....

Preliminariai paskaiciuoja, atrodo lyg ir gaunasi norimas kreditas, Bet pamato pradelsima, ir pradeda drebeti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(locato @ 2014 03 27, 23:48)
Del max, tiesa sakant net neklausiau. Man tiesiog reikia tokios sumos....

Preliminariai paskaiciuoja, atrodo lyg ir gaunasi norimas kreditas, Bet pamato pradelsima, ir pradeda drebeti sad.gif

Na, bet gal vistik pasirašys tam reikalui, reik manyt. Sėkmės jums smile.gif

O kaži, kaip su kredito unijom, kokios ten sąlygos ir pan, ar išvis net domėtis tuo neverta?
Atsakyti
LAbai nedaug, bet pasiskaitinejau. Sumos mazesnes, palukanos didesnes. LAbiau linksta i vartojamus kreditus.
Atsakyti
QUOTE(locato @ 2014 03 28, 00:40)
LAbai nedaug, bet pasiskaitinejau. Sumos mazesnes, palukanos didesnes. LAbiau linksta i vartojamus kreditus.

Nu va,aš kažkaip neužskaičiau, kad kas su jom bendrautų dėl būsto paskolos.

O kaip jūs darot, ar pirma susirandat būstą ir einat į banką, ar pirma kalbat su banku, tada ieškot?
Atsakyti
Abu vienu metu smile.gif ir ieskom ir po bankus lakstom

Siandiena po pokalbio sweed, atsirado viltis smile.gif kita savaite atsakyma duos del kredito.
Atsakyti
Update: Suteike swedbankas 150000 smile.gif 30m.
Atsakyti
QUOTE(locato @ 2014 04 03, 21:23)
Update: Suteike swedbankas 150000 smile.gif 30m.

Sveikinimai smile.gif , mes irgi i swedbanka dedam nemazai vilciu 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, Jūs čia labiau patyrusios, kokio minimalaus pradinio reikia, kad pradėtų paskolos klausimus bankas svarstyti? Aš gal konservatorė, bet baisiai bijau paskolų... Nors nuomotam irgi visą gyvenimą negyvensi...
Atsakyti
QUOTE(dvi_su_nesportine @ 2014 05 13, 07:46)
Mergaitės, Jūs čia labiau patyrusios, kokio minimalaus pradinio reikia, kad pradėtų paskolos klausimus bankas svarstyti? Aš gal konservatorė, bet baisiai bijau paskolų... Nors nuomotam irgi visą gyvenimą negyvensi...


Mažiausiai 15% nuo pirkimo/įvertinimo sumos plius mokesčiams.
Atsakyti
Gal žinot kokio laikotarpio pajamas ima skaičiuot SEBas ir DNB kreipiantis dėl paskolos? Ir jei tarkim, kreipies gegužę, tai ir to mėn pajamos jau irgi bus įskaičiuotos?
Atsakyti