Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai

Tema Nr.1
Tema Nr.2
Tema Nr.3
Tema Nr.4
Tema Nr.5
Tema Nr.6
Tema Nr.7
Tema Nr.8

Tik batukų schemučių tema , be komentarų!

user posted image
user posted image


O čia mano naujiena, kaimynui smile.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Sveikos,

Ankstesnėse temose pradžioje vis buvo įdedamas tokių paprastų nertų batukų aprašymas. Deje nebeveikia nuotoda į schemutę, schemų temoje sąžiningai ieškojau, bet neradau. Gal kuri turi ir galėtų pasidalinti šia schemute ax.gif 4u.gif .

QUOTE(Akfak @ 2011 07 01, 19:09)
kaip nerti batukus
Sie batukai yra pradeti nerti nuo paduko uzdedant 15 akyciu,neriama 18 eiliu stulpeliu be uzmetimo ir iki 18 eiliu pridedama akyciu iki 20.tada emiau kitos spalvos siula ir paduka is visu pusiu apneriau stulpeliu su 1 uzmetimu,taip dvi eiles.Virsus daromas atskirai uzdejau 18 akiu ir nuneriau 8 eiles stulpeliu be uzmetimo,o tada formavau kilpa .Is viduriniu 5 akiu neriau 10 eiliu stulpeliu be uzmetimo ir baigusi  sita padaryta 5akiu juostele prisiuvau is kitos puses.tada daroma jau anksciau mano aprasyta gele  ji prisiuvama prie katik nunertos detales o visa detale prie paduko.Likusios akys surenkamos vaseliu (tarp batuko priekio ir daromo uzkulniuko sone palikau 5 akis nesurinktas,tiek kairiojoje tiek desiniojoje puseje)neriau 6 eiles stulpeliu be uzmetimo,o pabaigoje prie uzkulniuko sono prineriau 5 akiu juostele uzsegimui,is 5 akiu nuneriau 16 eiliu juostele kuria uzbaigiau kilpute uzsegimui.Viskas beliko pamatutoi leliuko slaunies apimti ir isiuti sagute,kurioje vietoje ir bus susegamas batukas
na tikiuosi paaiskinau,kaip jau isejo  jeigu kazkas neaisku klauskit padesiu


user posted image




Aprašymas labai aiškus ir neatrodo, kad būų sudėtinga, bet aš su virbalais labiau draugauju, o vąšeliu senokai nėriau, tad būtų neprošal šalia aprašymo ir schemutę turėti blush2.gif .
Atsakyti
Čia panašių batukų detali nėrimo pamoka, nors nėra tokie patys, bet gal tiks 4u.gif
Atsakyti
Batukai prie kostiumėlio

user posted image
Atsakyti
Dailūs batukai
Atsakyti
QUOTE(ponia Lylia @ 2014 06 01, 19:14)
Čia panašių batukų detali nėrimo pamoka, nors nėra tokie patys, bet gal tiks 4u.gif


Ačiū 4u.gif Labai, labai gražūs batukai ir neatrodo pagal aprašymą, kad sudėtinga būtų nerti, bet irgi schemos nėra g.gif , o man kaip nepatyrusiai (t.y. kažkada patyrusiai, bet praradusiai įgūdžius biggrin.gif ) nėrėjai, būtų sudėtinga nerti. Bandysiu ieškoti toliau. Blogiausiu atveju, schemų temoje yra vieni bateliai ir su schema ir su aprašymu, bet jie man daugiau tokie berniukiški, tačiau, jei nieko kito nerasiu bandysiu nerti dukrytei.
Atsakyti
Tiesiog kojinytės smile.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos, mezgejeles 4u.gif
Reikia profesionaliu patarimo, ka daryti su siulais mezginio viduje. Mezgu kojines tradiciniais leliju rastais virsuje. Tai viduje baisiai ilgi siulai nesumegzti lieka del rasto. Trukdys maunantis kojines. Ka ne taip darau?
Atsakyti
QUOTE(*Pavasarė* @ 2014 06 07, 14:09)
Sveikos, mezgejeles  4u.gif
Reikia profesionaliu patarimo, ka daryti su siulais mezginio viduje. Mezgu kojines tradiciniais leliju rastais virsuje. Tai viduje baisiai ilgi siulai nesumegzti lieka del rasto. Trukdys maunantis kojines. Ka ne taip darau?


Siūlau mezgant spalvotais siūlais kas 3 akutes juos apsukti, nesvarbu, kad pagal raštą toliau mezgate tuo pačiu. Tikiuosi, supratote, ką norėjau parašyti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2014 06 07, 15:22)
Siūlau mezgant spalvotais siūlais kas 3 akutes juos apsukti, nesvarbu, kad pagal raštą toliau mezgate tuo pačiu. Tikiuosi, supratote, ką norėjau parašyti...  4u.gif


Aciu, bandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chikaga @ 2014 06 03, 00:46)
Ačiū  4u.gif Labai, labai gražūs batukai ir neatrodo pagal aprašymą, kad sudėtinga būtų nerti, bet irgi schemos nėra  g.gif , o man kaip nepatyrusiai

Pabandykit dar pasiieškoti čia turiu kažkiek išsisaugojusi pavyzdžių 4u.gif
Atsakyti