Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo savaitės

nestuke.gif mum irgi jau 25sav thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos nestukes :-) Labai dziugu, kad Jusu tiek daug. Jusu rupestelis del pirmagymio ypatingas, taip ir turi buti. Na, o as laukiuosiu trecio vaikelio nestuke.gif . Namuose jo laukia 2 broliai, jau mokyklinukai, tad patirties turiu, bet rupesti ir nerimas didesnis, rodos tokio nebuvo, i viska ziurejau paprasciau. Laikykites, rupinkites savimi ir mazyliu :-) Ir bendraukite :-)
Atsakyti
O mano paskutiniuju menesiniu pirma diena buvo kovo 25, taciau anot gydytoju, mano nestumas prasidejo nuo kovo 28 dienos. Ar is tiesu gali taip buti?
Atsakyti
QUOTE(genga @ 2007 06 12, 09:32)
Sveikos nestukes :-) Labai dziugu, kad Jusu tiek daug. Jusu rupestelis del pirmagymio ypatingas, taip ir turi buti. Na, o as laukiuosiu trecio vaikelio nestuke.gif . Namuose jo laukia 2 broliai, jau mokyklinukai, tad patirties turiu, bet rupesti ir nerimas didesnis, rodos tokio nebuvo, i viska ziurejau paprasciau. Laikykites, rupinkites savimi ir mazyliu :-) Ir bendraukite :-)

Sveika,yra trecio vaikelio besilaukianciu mamyciu klubas,kvieciu prisijunkt 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes nestuke.gif ,mano pilviukui jau 13 savaiciu,.bet pilvuko pamaudimai ir pan buna g.gif as buvau uzsiminus gyd.bet ji nieko nesake kad tai blogai.Bet man paciai tai neramu,.echoskopu ziures liepos gale. O kaip jums mamytes su nugarytes skausmu?man vadinama uodegikauli skauda,.ir jauciu jeigu taip bus neleis paciai naturaliai gimdyti?kaip manot?
Atsakyti
Sveikos visos būsimo ar jau esamos mamytės... smile.gif tikiuosi priimsit į savo gretas...gal ir kvaila klausimą užduosiu cool.gif , bet norėčiau paklausti pagal ką reikia skaičiuoti savaites: ar pagal paskutinės mėnesines ar pagal tai, kiek savaičių atitinką mažylis? Dėkoju iš anksto už atsakymą... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzniai @ 2007 06 30, 17:17)
Sveikos visos būsimo ar jau esamos mamytės... smile.gif tikiuosi priimsit į savo gretas...gal ir kvaila klausimą užduosiu cool.gif , bet norėčiau paklausti pagal ką reikia skaičiuoti savaites: ar pagal paskutinės mėnesines ar pagal tai, kiek savaičių atitinką mažylis? Dėkoju iš anksto už atsakymą... smile.gif


nestumas yra skaiciuojamas nuo paskutiniu menesiniu pirmosios dienos, t.y. pvz, jeigu tavo paskutines menesines prasidejo liepos 1 d, tai nestumas skaiciuojasi nuo liepos 1. Kaip tau tai absurdiskai neatrodytu, bet taip yra, nors tuo metu tu gal net apie nestuma is vis negalvojai mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš net nežinau kaip man ir galvoti...pagal paskutinių mėn. datą turėčiau eiti 9 savaitės pabaigą, bet pagal vaisiaus vystymąsi tai 8 savaitės pabaig., kažin ar čia ką nors reiškia tas savaitės skirtumas?
Atsakyti
Nesijaudink dėl to savaitės skirtumo. Man pačioj nėštumo pradžioje irgi buvo taip: pagal menstruacijas nėštumas didesnis, o pagal ultragarso tyrymo rezultatus mažesnis savaite ar net daugiau. Mano ginekologe, pasake ateiti dar po 2 savaičių, kad galėtume pasižiūrėti dar syki. Ir po tu 2 sav. vaikelis buvo pavijęs savo didumu tas dienas....žodžiu, kaip mano gydytoja sako, priaugo tas dienas ax.gif
Vat...čia pradžioj daugeliui taip būną - nereikia jaudintis thumbup.gif
Atsakyti
Aš esu pasimetusi blink.gif Pagal menstruacijas, man gydytojai yra paskaičiavę, kad gimdymo terminas liepos 14 dieną, o echoskopas parodė, gad gimdyti liepos 23 dieną. Kuo labiau tikėti, aš net nežinau schmoll.gif . Atrodo, jau liko visai mažai, prasidėjusi 39 nėštumo savaitė, kaip ir laukiu savo leliuko gimstant, o vat, nueinu pas gydytojos, o ji man "nustato" kad dar tik 37 nėštumo savaitė schmoll.gif

Tai kada man gimdyti, tik vienas dievulis težino unsure.gif
Atsakyti
Sveikos visos mamytes!
AS esu naujoke ir prisijungiau prie forumo paisdairyti. Man tai neaiski nestumo savaite, daktarai sako 9, pagal dydi iseina 8. ir kaip cia zinoti?
Atsakyti
QUOTE(naujamama @ 2007 07 10, 17:33)
Sveikos visos mamytes!
AS esu naujoke ir prisijungiau prie forumo paisdairyti. Man tai neaiski nestumo savaite, daktarai sako 9, pagal dydi iseina 8. ir kaip cia zinoti?


Na veliau tau patikslins data ir lelytes amziu. Kai lelyte pilvelyje paaugs, tada darant ultragarsu kazkaip pats tas echoskopas ismataves paraso kiek lelytei savaiciu smile.gif Man patikslino, kai dare ultragarsa 14 sav ir 4 dienos kai buvo.
Atsakyti