Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo savaitės

As irgi menesiniu dienos nepamenu tiksliai. Bet kada pastojau pasakyciau net pabudus is miegu bigsmile.gif
Mano maziukas tiesiogine ta zodzio prasme - kaledine dovanele newyear.gif Geresnes dovanos ir gauti negalejau assa.gif , nors ir likau vienisa mamyte vistiek dziaugiuosi sia dovana nestuke.gif
Atsakyti
Sveikutes. Turiu toki klausimuka.. Nors mano pilvukui jau 3 menesiukai, bet kazkaip siandien susidomejau kuria butent diena galejau pastoti. Savaite mazdaug zinau, bet kadangi su vyru mylejomes tada beveik kasdien, tai kazi kuri diena tai.. 4u.gif Tad noriu paklausti jusu nuomones, kaip manot, ar galima pastoti tada, kai vyras viduje nebaigia, bet isoreje? As siaip manau kad neimanoma, na nebent lasiukas ten koks liko smile.gif bet tai sansu mazai tada kad pastoti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asencija: 12 gegužės 2008 - 09:23
QUOTE(Snape Lape @ 2008 03 01, 19:13)
o ka reiskia zali vandenukai? g.gif

mum per kursus sake,kad jei zali vandenukai,tai reiskia,kad lelius kaku dare i pilveli blush2.gif ,todel jei tokie pradeda begt,reikia nedelsiant pranesti,nes gali buti infekcija.
Atsakyti
QUOTE(Asencija @ 2008 05 12, 09:22)
Sveikutes. Turiu toki klausimuka.. Nors mano pilvukui  jau 3 menesiukai, bet kazkaip siandien susidomejau kuria butent diena galejau pastoti. Savaite mazdaug zinau, bet kadangi su vyru mylejomes tada beveik kasdien, tai kazi kuri diena tai..  4u.gif Tad noriu paklausti jusu nuomones, kaip manot, ar galima pastoti tada, kai vyras viduje nebaigia, bet isoreje? As siaip manau kad neimanoma, na nebent lasiukas ten koks liko  smile.gif  bet tai sansu mazai tada kad pastoti  blush2.gif

na negi ne viena negalit pasakyti savo nuomones..? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Asencija @ 2008 05 16, 12:32)
na negi ne viena negalit pasakyti savo nuomones..?  verysad.gif


Manau kad įmanoma taip pastoti, nes spermiukai labai judrūs ir drėgna terpe gali prasiskverbti, aišku, jei buvo išlieti netoli makšties
Atsakyti
Perskaičiau visą temą ir dabar galvoju, ar teisingai supratau... Laikas į dekretą irgi yra skaičiuojamas nuo pirmos paskutinių mm dienos? Ar būna ir kitaip?..
Atsakyti
Man aiškino, kad dekretinės taip pat skaičiuojamos nuo pirmos mėnesinių dienos 4u.gif
ne anksčiau kaip 30 sav. nestuke.gif
Atsakyti
O mano mm nereguliarios, tai kol nenuejau exo, niekas negalejo tiksliai nuspet kiek as savaiciu nescia, po to dariausi dar kelis exo ir leliukas visus kartus atitiko savo laika, taip kad as negaliu prisiristi prie paskutiniu mm pirmos dienos (jau tureciau but seniai pagimdzius) lotuliukas.gif taigi, savo nestuma skaiciuoju pgl darytus exo
Atsakyti
QUOTE(Jureka @ 2008 06 06, 09:02)
O mano mm nereguliarios, tai kol nenuejau exo, niekas negalejo tiksliai nuspet kiek as savaiciu nescia, po to dariausi dar kelis exo ir leliukas visus kartus atitiko savo laika, taip kad as negaliu prisiristi prie paskutiniu mm pirmos dienos (jau tureciau but seniai pagimdzius)  lotuliukas.gif taigi, savo nestuma skaiciuoju pgl darytus exo


su pirmuoju kudikeliu man sake, kad pirmasis echo yra pats tiskliausias, nes paskui skirtingai vystosi ivairus organai... tai apie 12 sav nustatyta data man pasitvirtino 100 %... turejau tris datas: nuo pirmos iki pask apie 20d skirtumas. o menesines tada as rigi tik mazdaug buvau pasakius... siaip dekretiniu data nustato ginekologe ir keleta dieneliu galima su ja "paderinti" pagal poreikius... as kai ejau dektretiniu kaip tik keitesi istatymas, tai isejau tada, kada norejau... beje, veliau galima iseiti, tik anksciau sunkiau.. bet jei labai reikia.... smile.gif
Atsakyti
O kada labiau apsimoka finansiškai anksčiau ar vėliau išeit?
Atsakyti
QUOTE(Lijundra @ 2008 06 12, 13:36)
O kada labiau apsimoka finansiškai anksčiau ar vėliau išeit?


dabar moka ir uz dekretines ir uz vaiko prieziuros atostogas po 100 proc atlyginimo. tai sakyciau geriausia ziuret tada pagal ketvircius.. .kuri alga geresne buvo,. siaip sitais klausiamis daug info psl tax.lt forume... ten viska ir apskaiciuos tau labiau patyre ir istatymus visus suzinosi... viska, kas tik domina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2008 06 09, 10:16)
su pirmuoju kudikeliu man sake, kad pirmasis echo yra pats tiskliausias, nes paskui skirtingai vystosi ivairus organai... tai apie 12 sav nustatyta data man pasitvirtino 100 %... turejau tris datas: nuo pirmos iki pask apie 20d skirtumas. o menesines tada as rigi tik mazdaug buvau pasakius... siaip dekretiniu data nustato ginekologe ir keleta dieneliu galima su ja "paderinti" pagal poreikius... as kai ejau dektretiniu kaip tik keitesi istatymas, tai isejau tada, kada norejau... beje, veliau galima iseiti, tik anksciau sunkiau.. bet jei labai reikia.... smile.gif



o aš va nulėkiau poasitikrinti, ar tikrai galiu džiaugtis sėkminga nėštumo pradžia, ir man pasakė, kad 3-4 savaites dar tik, nors pagal mėnesines ir visa kita turėjo jau būti bent 6 savaites. gaunasi, kad keliavo spermijukai vos ne dvi savaites????? net nežinau ką galvoti, ar taip būna... jaudinuosi, ar viskas mano žirniukui gerai.
Atsakyti