Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo savaitės

Man irgi praeita sestadieni parode neigiama, o siandien teigiama nestuke.gif smile.gif Ar tai tikrai reiksia, kad laukiuosi? net pasimeciau....
Pasiziurejau SM nestumo kalendoriu, tai turetu buti 4 savaite. Is to susijaudinomo, net kavos siandien ryte negeriau, nezinau, ar galima dabar jau 4u.gif
Kada tureciau uzsirasyti pas gydytoja? Ir kur pirmiausia reiketu eiti - pas savo seimos gydytoja?
Atsakyti
QUOTE(angeliux123 @ 2009 11 14, 14:40)
Man irgi praeita sestadieni parode neigiama, o siandien teigiama  nestuke.gif smile.gif  Ar tai tikrai reiksia, kad laukiuosi? net pasimeciau....
Pasiziurejau SM nestumo kalendoriu, tai turetu buti 4 savaite. Is to susijaudinomo, net kavos siandien ryte negeriau, nezinau, ar galima dabar jau 4u.gif
Kada tureciau uzsirasyti pas gydytoja? Ir kur pirmiausia reiketu eiti - pas savo seimos gydytoja?



Sveikinu 4u.gif nestuke.gif
Keliauk pas gine. O del laiko tai cia jau tau spresti. As uzsirasiau is kart kai tik testas parode 2 juosteles. Pagal mane turejo buti 5 sav nestumo. Taciau apsilankius pas gydytojus - buvau nemaloniai nustebinta, nes itare negimdini nestuma. Liepe atvykti dar po savaites, kad tiksliai pasakytu.
O pasirodo viskas buvo thumbup.gif tik buvo labai mažiukas. Pagal ehoskopa nepilnos 5 savaites (o pagal paskutines MS beveik 7 ).
Atsakyti
radu kur paskaiciuoja kada gimdymo data ir kiek savaiciu nestumas, reikia tikm irasyti paskutiniu menesiniu pirmos dienos data ir spausti: calculate
http://www_americanp...y/pregcalc.html
Atsakyti
na,nzn as budama nescia apie 2men nejauciau...kad laukiuosi..O dar sako,kad ta pacia diena gali suprasti,kad esi pastojusi biggrin.gif
na,o tikslia data galima nustatyti nuo paskutiniu mm 2.gif
Atsakyti
O mano atvejis, tai visai linksmas ir, beje, mane nustebino. ax.gif Nieko nejaučiau laukiuosi ar ne, tik mano tėtis staiga leptelėjo, sako: vaiduli, ar tik nesilauki blink.gif
Aš aišku nen e, baikit juokus, kur jau AŠ (?) lauksiuosi.... lotuliukas.gif
O pasirodo, stai ką reiškia, kai užaugini penkis vaikus thumbup.gif

Tada nusipirkau testa - ir - vajetau - kazkas nupaise du bruksnelius lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidulka83: 14 gruodžio 2009 - 13:32
norint apskaiciuoti supermama pati turi skaiciuokle nestumui nustatyti, ir apskaiciuoja tiksliai...bent man sutapo su gydytojais skaiciavimais ir skaiciuokle taip pat neapsiriko.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2006 07 28, 06:02)
MAn atrodo, kad skaiciuoja mmm + 7 dienos + 40 savaiciu = preliminari gimdymo data  g.gif


Papildyta:
QUOTE(Sibile @ 2009 12 05, 23:56)
radu kur paskaiciuoja kada gimdymo data ir kiek savaiciu nestumas, reikia tikm irasyti paskutiniu menesiniu pirmos dienos data ir spausti: calculate
http://www_americanp...y/pregcalc.html


o as girdėjau paprasčiausią skaičiavimą.: Paskutinė mėnesinių diena-3 mėnesiai+7dienos.
Sutampa biggrin.gif
Atsakyti
gal ,kas galite padeti...?
mano paskutiniu menesiniu pirma diena buvo lapkricio 3
pagal gyditojo apskaiciavimus laukiuosi 7-8 sav.
bet as nesuprantu..
pagal jio apskaiciavimus jis pradeda skaiciuoti nestuma nuo paskutiniu menesiniu pirmos datos..
pagal mano supratima as laukiuosi apie 4-5 sav. nes juk per menesines ir ciklo pradzioj juk dienos nevaisingos... g.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliaaake @ 2009 12 30, 18:29)
gal ,kas galite padeti...?
mano paskutiniu menesiniu pirma diena buvo lapkricio 3
pagal gyditojo apskaiciavimus laukiuosi 7-8 sav.
bet as nesuprantu..
pagal jio apskaiciavimus jis pradeda skaiciuoti nestuma nuo paskutiniu menesiniu pirmos datos..
pagal mano supratima  as laukiuosi apie 4-5 sav. nes juk per menesines ir ciklo pradzioj juk dienos nevaisingos... g.gif

Visada nėštumo trukmskaičiuosja nuo paskutinių mmm pirmos dienos. Nes labai retas kas gali pasakyti kari buv tikroji pastojimo diena. Tad nuo paskutinių mmm pirmos dienos nėštumas trunka 40 savaičių 4u.gif
Atsakyti
supemama turi skaiciuokle, kuri apskaiciuoja nestuma ir po to gali pasiskaityti, kurioj savaitei kas vyksta...bent man sutapo skaiciavimai su gydytojos smile.gif
Atsakyti
Na jei skaiciuokles nesuklys,kaip ir daktarai,tai musu vaikiukas gales svesti gimtadieni su teveliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fainulka1 @ 2009 11 02, 14:37)
Po ilgu vaiksciojimu pas gydytojus pagaliau pastojau...gydytojas sake, jog jau 3 savaites, bet skaiciuojasi kaip 5 savaites...taip ir nelabai supratau..tai skaiciuoti, kad man 3 ar, kad 5  doh.gif  4u.gif gal zinote, kaip ten skaiciuojasi is tikruju?  ax.gif  man menesines nereguliarios budavo tai pagal jas spresti nieko negaliu  blush2.gif

5sav gauna jei skaiciuoja nuo paskutiniu menesiniu-taip skaiciuoja visi daktarai-nestumas 40sav nuo paskutiniu menesiniu smile.gif o 3sav tai apytrikriai nuo pastojimo-skaiciuoja kad 14ciklo diena buvo ovuliacija per kuria pastojai smile.gif
Atsakyti