Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo savaitės

Visi ginekologai privalo skaičiuoti nestuke.gif laiką pagal SAM nustatytus normatyvus. Formulė yra tokia...iš paskutinių mmm pirmos dienos - 3 mėn + 7 dienos.
pvz: jeigu paskutinės mmm pirma diena buvo 10 mėn 15 d, tai - 3 mėn bus 07 15 + 7 dienos. VISO:GIMDYMO DATA: 07 MĖN 22 DIENA
Tinka jeigu ciklas apie 28 d. ir reguliarius ax.gif bet žinau, kad niekas per daug nesijaudina ir taip skaičiuoja,kai ciklas ir 29 ir 30 d...
O jeigu nereguliarus ciklas tada nustatoma echoskopijos metu. Dar dokumentacijoj pastaba yra tokia, kad jeigu darant echoskopiją vaisiaus gestacinio amžiaus paklaida yra 10 dienų, t.y vaisius pvz didesnis 10 dienų negu paskaičiavus pagal aukščiau parašytą formulę, tai gydytojas turi paankstinti gimdymo datą, nes echoskopijos (labiau tinka ankstyva 13-14 sav.) parodymai laikomi svarbesni...
Gaila, bet nevisi medikai laikosi šitų dalykų rolleyes.gif neaišku kaip skaičiuojasi, bet aš parašiau oficialiai kaip viskas turi būti daroma mirksiukas.gif

sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, net nezinau kaip pradeti... zodziu paskutines mano mmm buvo 2009-10-27diena (B buvo isvykes pora menesiu, gryzo lapkricio6diena (11-06)) tada turejom nesaugius santykius... zodziu jeigu skaiciuociau pastojima nuo lapkricio 6dienos-man siandien butu 18savaiciu nestumas, bet po echo gine sake, kad leliukas atitinka 20savaiciu ir dabar jau 3dienas g.gif Net jei skaiciuociau nuo mmm tai siandien 19savaiciu ir 1diena butu, visvien neatitinka doh.gif
Man jau galva isiskaudejo kaip tai gali buti??? blink.gif ar gali vaikelis augti per greitai ne pagal savo laika? ar jam tada viskas gerai g.gif
Gal kas susidurete su tokia absurdiska situacija? g.gif
Atsakyti
Nėštumas skaičiuojasi nuo pirmosios paskutiniųjų mmm dienos, tačiau ne visi vaikiukai auga tiksliai diena dienon wink.gif Jūsų nėštumui dabar 19 savaičių ir 1 diena, o kad vaikutis šiek tiek didesnis, nieko blogo, dažnai taip būna 4u.gif Visai galimas dalykas, kad vėliau tas skirtumas išsilygins smile.gif Nesijaudinkit, viskas tvarkoj mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 03 12, 17:01-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 03 12, 17:01)
Sveikutes, net nezinau kaip pradeti... zodziu paskutines mano mmm buvo 2009-10-27diena (B buvo isvykes pora menesiu, gryzo lapkricio6diena (11-06)) tada turejom nesaugius santykius... zodziu jeigu skaiciuociau pastojima nuo lapkricio 6dienos-man siandien butu 18savaiciu nestumas, bet po echo gine sake, kad leliukas atitinka 20savaiciu ir dabar jau 3dienas g.gif Net jei skaiciuociau nuo mmm tai siandien 19savaiciu ir 1diena butu, visvien neatitinka doh.gif
Man jau galva isiskaudejo kaip tai gali buti??? blink.gif  ar gali vaikelis augti per greitai ne pagal savo laika? ar jam tada viskas gerai g.gif
Gal kas susidurete su tokia absurdiska situacija? g.gif


as tiksliai zinau kad pastojau gruodzio 23,24 dienomis, pagal tai man dabar 11sav ir kelio d... pagal gydytoja 13sav ir kelio d... manau viskas tvarkoj nesijaudink mirksiukas.gif
Atsakyti
Uoj, dekui, truputi pradejau nurimt blush2.gif prisigalvoju visokiu nesamoniu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, net nezinau kaip pradeti... zodziu paskutines mano mmm buvo 2009-10-27diena (B buvo isvykes pora menesiu, gryzo lapkricio6diena (11-06)) tada turejom nesaugius santykius... zodziu jeigu skaiciuociau pastojima nuo lapkricio 6dienos-man siandien butu 18savaiciu nestumas, bet po echo gine sake, kad leliukas atitinka 20savaiciu ir dabar jau 3dienas Net jei skaiciuociau nuo mmm tai siandien 19savaiciu ir 1diena butu, visvien neatitinka
Man jau galva isiskaudejo kaip tai gali buti??? ar gali vaikelis augti per greitai ne pagal savo laika? ar jam tada viskas gerai
Gal kas susidurete su tokia absurdiska situacija?
Atsakyti
smile.gif+2010 03 12, 17:54-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 03 12, 17:54)
Uoj, dekui, truputi pradejau nurimt blush2.gif  prisigalvoju visokiu nesamoniu  doh.gif  biggrin.gif


viskas gerai buk rami nesinervuok, aukit sveiki wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 03 12, 19:17-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 03 12, 19:17)
Sveikutes, net nezinau kaip pradeti... zodziu paskutines mano mmm buvo 2009-10-27diena (B buvo isvykes pora menesiu, gryzo lapkricio6diena (11-06)) tada turejom nesaugius santykius... zodziu jeigu skaiciuociau pastojima nuo lapkricio 6dienos-man siandien butu 18savaiciu nestumas, bet po echo gine sake, kad leliukas atitinka 20savaiciu ir dabar jau 3dienas  Net jei skaiciuociau nuo mmm tai siandien 19savaiciu ir 1diena butu, visvien neatitinka 
Man jau galva isiskaudejo kaip tai gali buti???  ar gali vaikelis augti per greitai ne pagal savo laika? ar jam tada viskas gerai 
Gal kas susidurete su tokia absurdiska situacija?


Mano paskutinės mėnesinės buvo spalio 26 d., tai pagal gydytojus šiuo metu man yra 19 savaičių ir 6 dienos. Kadangi skirtumas tarp mūsų mm tik viena diena, tai ir nėštumo dydis tiek ir tesiskiria nuo manojo. O kad vaisius šiek tiek didesnis, tai visai normalu. Mes irgi žygiuojam apie 4 dienas į priekį. Nėra ko jaudintis, reikia džiaugtis nėštumu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
per pirma echo ir man pasake kad leliukas savaite su biskiu didesnis bet dabar i nestumo gala jau atitinka normaliai savo amziu ax.gif taip kad tikrai nesijaudink viskas gerai, skaiciuokis pagal mmm ir toliau 4u.gif
Atsakyti
Man visą laiką buvo labai keista, kad skaičiuoja nuo paskutinių buvusių M. Tačiau apsirinka nelabai daug.
Kai pirmą kartą nuėjau pas gydytoją, ji man sako 5 savaitės, o aš ją įtikinėjau, kad tik porą. Nes puikiai žinau kada mylėjausi ir dar nujaučiau. smile.gif
Atsakyti
Is tikruju tas skaiciavimas siek tiek keistokas g.gif Gines visada skaiciuoja nestumo pradzia nuo pirmos paskutiniu mmm dienos. Todel ir savaiciu buna daugiau nei mums skaiciuojant nuo pastojimo mirksiukas.gif Kai laukiausi pirmo vaiko, tai gine ziuredama echo pasake, kad kudikis turetu buti 7sav., bet pagal issivystyma atitinka 6sav. Bet sake, kad viskas gerai ir liepe nesijaudinti smile.gif O dabar kai laiukiuosi antro, tai jis lygiai atitinka tiek savaiciu kiek yra biggrin.gif Tai manau nereikia jaudintis del tu savaiciu. Gydytoju skaiciavimai vienoki, musu kitoki mirksiukas.gif Svarbu, kad augtu sveiki musu maziukai pilveliuose thumbup.gif
Atsakyti
Tai čia tas ir yra su tais skaičiavimais, jie skaičiuoja nuo paskutinių, o mano draugė pastojo po M, bet iškart prieš M. Tai su gydytoja kvatojosi abi. smile.gif
Manau, kad dauguma moterų jaučia kada jau tai tikrai įvyko ir užsimezgė gyvybė. smile.gif Kai tik man vieną dieną suvėlavo, aš jau žinojau kas kaltas. bigsmile.gif
Atsakyti