Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo savaitės

QUOTE(meilaa @ 2011 01 08, 15:01)
gal kai teplioti  g.gif 
na bet toliau kalbant apie tos savaites nesutapima...kai ateis laikas gimdyt is kur reiks zinoti ar db laikas? ar dar savaite reik palaukt? ar cia jau savaite pernesioju...? mistika man tai kazkokia  g.gif

Jeigu ir zinotum tiksliai savo savaiteles, visvien tiiksliai negaletum zinoti kada tikslus gimdymo terminas smile.gif. Leliukas pats pasirinks mazdaug savaites ar net dvieju tikslumu(jei viskas tvrkoje su nesiojimu),kada jam ateiti i si pasauli. O tiketi labiau vertetu manau ekoskopo parodymais.
Atsakyti
QUOTE(porfyra @ 2011 01 11, 09:19)
Jeigu ir zinotum tiksliai savo savaiteles, visvien tiiksliai negaletum zinoti kada tikslus gimdymo terminas  smile.gif. Leliukas pats pasirinks mazdaug savaites ar net dvieju tikslumu(jei viskas tvrkoje su nesiojimu),kada jam ateiti i si pasauli. O tiketi labiau vertetu manau ekoskopo parodymais.


As irgi manau, kad svarbiausia, kaip pasakys gydytoja. O ir kuo didesnis bus nestumas, tuo ramiau darysis - ateis supratimas, kad bus kaip turi buti. smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(tercija @ 2011 01 06, 15:12)
Man iškilo klausimas, ar reik skaičiuoti mm dieną nuo tada kai pradeda teplioti (na po dviejų dienų pramuša normaliai) ar nuo tada kai jau smarkiai sirgti pradedi?


pirma mmm diena skaitosi kai prasideda normalus kraujavimas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, tai jei man paskutines mmm buvo , pirma diena sausio 6, tai nuo tos dienos ir skaiciuoti nestuke.gif savaites ?? Tai jei teisingai tai tada 5 sav, ar 4 ???
4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2011 02 10, 16:02)
Sveikutes, tai jei man paskutines mmm buvo , pirma diena sausio 6, tai nuo tos dienos ir skaiciuoti  nestuke.gif savaites ?? Tai jei teisingai tai tada 5 sav, ar 4 ???
4u.gif  ax.gif

Taip skaiciuojasi nuo sausio 6d., ir dabar niestumui yra 5 sav. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-AiRyTe- @ 2011 02 10, 11:05)
Taip skaiciuojasi nuo sausio 6d., ir dabar niestumui yra 5 sav. 4u.gif



4u.gif aciukas. norejau greiciau pas gine nueiti, bet tik eisiu 22 vasario . manau nebus per velu 4u.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(tercija @ 2011 01 06, 07:12)
nu tai gal pastojai ne vidury ciklo,tarkim 15 diena o 22 ciklo diena ta ir gaunasi savaites grybavimas. Manau neimk į galvą, svarbu, kad sveikas ir auga. Man iškilo klausimas, ar reik skaičiuoti mm dieną nuo tada kai pradeda teplioti (na po dviejų dienų pramuša normaliai) ar nuo tada kai jau smarkiai sirgti pradedi?


Pirma mm diena prasideda nuo tepliojimo. As klausiau ginekologes klinikoje, nes man turejo patikrint estrogeno ir progesterono kieki kraujyje treciaja mm diena. Pasake, kad kai tik pradeda teplioti-tai ir yra pirmoji diena.
Atsakyti
labas, ar galima butu nustatyti kuria butent diena pastojau? nz nuo ko verysad.gif su vyru paskutine diana mmm. turejau santikiu o paskui su vyru buvo 1-dieni 2-dieni o su meiluziu buvau 3-dieni verysad.gif tai dabar nz ar galetu daktare nustatyt kuria butent diena pastojau.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AsLuka @ 2011 06 16, 15:14)
labas, ar galima butu nustatyti kuria butent diena pastojau? nz nuo ko verysad.gif  su vyru paskutine diana mmm. turejau  santikiu o paskui su vyru  buvo 1-dieni 2-dieni o su meiluziu buvau 3-dieni verysad.gif tai dabar nz ar galetu daktare nustatyt kuria butent diena pastojau.. doh.gif

Kad esi tokia greita, tai dabar ir neskubėk lotuliukas.gif Kai gims pasidarysi DNR tyrimus rolleyes.gif
Atsakyti
blush2.gif o man atrodo as zinau kada pastojau, tikslia data.... bet... ar gali buti, kad trys savaites o genekologe nemate nestumo sad.gif
Atsakyti
Kiek zinau, gali smile.gif

O as zinau, kada buvo ovuliacija ir nera kitos dienos, kada galejom "suzvejot" blush2.gif , tai gydytoja, atsakydama i mano klausima, "paprotino", kad pastojimo data tokiu atveju zinau poros dienu tikslumu, bet jau ta paklaida nebeturi reiksmes blush2.gif
Keista, bet neklause apie cikla g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilko_kailis: 20 birželio 2011 - 13:26
As irgi manau kad pastojimo diena jau nebesuzinosi :4u:Yra tik sawaite nustatoma kai eini i ehaskopa ten jis ale tiksliai parodo bet ir tai neaisku ar tiesa nes man gidytoja pasake kad lialiukas gims smile.gif Rugsiejo 30d.o kompas parode kad Spalio 8 d.Tai vat ir nezinau kada to stebukliuko laukti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beattrycia: 23 birželio 2011 - 14:57