Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo savaitės

nuo kurios dienos reikia skaiciuoti savaites? as zinau diena kada pastojau, bet daktaras kazkaip kitaip skaiciuoja, ir iki kada man vaistus gert?(folija
)
Atsakyti
QUOTE(_Siu_ @ 2012 08 18, 17:05)
nuo kurios dienos reikia skaiciuoti savaites? as zinau diena kada pastojau, bet daktaras kazkaip kitaip skaiciuoja, ir iki kada man vaistus gert?(folija
)



labukas.....na ko gero ir as prisijungsiu prie jusu gretu ir pasakysiu, kad foline rugsti reikia gerti nuo tada kai tik suzinojai kad esi nescia, o dar geriau jau pries pastojima.
del paskaiciavimo- tai perskaiciau ankstesniu pasnekoviu pasisakymus ir ten yra atskaymai obe to ir cia skaiciuokle jau sukurta yra, tik man kazkaip ji neatitinka - prideda viena savaite.smile.gif, na dar tik pradzia- taigi kai nueisiu pas gydytoja- tikrai viska susizinosiu- tuomet ir prisijungsiu aktyviau prie jusu diskusiju.iki
Atsakyti
nieko nebesuprantu, pagal mmm skaiciuojant man raso, kad yra 10 sav, o pagal gyd echo tik 8 sav. /tai pagal kuriuos skaiciavimus man pildyti nestumo knygele?
Atsakyti
QUOTE(padruzhke @ 2013 01 05, 21:43)
nieko nebesuprantu, pagal mmm skaiciuojant man raso, kad yra 10 sav, o pagal gyd echo tik 8 sav. /tai pagal kuriuos skaiciavimus man pildyti nestumo knygele?


o kokio ilgio jūsų ciklas? reguliarus?

man šiandien ginė echoskopu nustatė 4 sav ir 5 d nėštumą. Nesuprantu ar čia nuo žirniuko užkibimo, ar jau visas nėštumas tokio dydžio nuo mmm pradžios skaitosi? pasimetus, nes pagal mm atrinkti neįmanoma, labai ilgas nereguliarus ciklas mano.
Atsakyti
ir ant nuotraukėlės rodo, kad žirniukas 1.00 cm. Tai labai didelis pagal tiek savaičių g.gif
Atsakyti
Sveikos, kiek as suprantu daktarai nezino gi pastojimo dienos todel skaiciuoja preliminariai plius 'minus kada galima buvo pastoti, o jie iznote pastojimo diena nuo tada ir skaiciuoji, nebent as kazko nepagaunu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juluka2000 @ 2013 01 20, 17:16)
Sveikos, kiek as suprantu daktarai nezino gi pastojimo dienos todel skaiciuoja preliminariai plius 'minus kada galima buvo pastoti, o jie iznote pastojimo diena nuo tada ir skaiciuoji, nebent as kazko nepagaunu biggrin.gif

šiaip skaičiuoja pagal pirmą paskutinių mėnesinių dieną. Echo metu išmatuoja vaisiaus dydį ir jau tiksliau gali pasakyt kelių savaičių vaisius
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 01 20, 18:49)
šiaip skaičiuoja pagal pirmą paskutinių mėnesinių dieną. Echo metu išmatuoja vaisiaus dydį ir jau tiksliau gali pasakyt kelių savaičių vaisius

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(astabil @ 2012 01 04, 17:28)
O man turetu buti pagal mm 8sav,o ehoskopas rodo 5sav ir 4dienas.Gyd sako: nu lygtais gyvas,bet negaliu tiksliai pasakyt...Tai dabar su nerimu lauksiu dvi sav,tada vel ziures. doh.gif


siandien buvau pas gine, panasi situacija. Sake jog matosi puslyte, bet 100proc. nepatvirtino, liepe po menesio ateit... tai kaip ir norisi dziaugtis laukimu bet ir baugu g.gif jei skaiciuojant nuo paskutiniu mmm, tai turetu but 5sav.2dienos.
tik ziuriu kitom jau 5savaiciu net apie sirdutes plakima pasako...
Atsakyti
QUOTE(RagaZZa @ 2013 01 29, 21:26)
siandien buvau pas gine, panasi situacija. Sake jog matosi puslyte, bet 100proc. nepatvirtino, liepe po menesio ateit... tai kaip ir norisi dziaugtis laukimu bet ir baugu  g.gif  jei skaiciuojant nuo paskutiniu mmm, tai turetu but 5sav.2dienos.
tik ziuriu kitom jau 5savaiciu net apie sirdutes plakima pasako...



na 5sav sirdute tikrai dar neplaka smile.gif nueik pas kita gyd..man pamate nestuma 4sav ir 5dienu...sirdute pamate plakancia 7savaiciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2013 02 14, 14:07)
na 5sav sirdute tikrai dar neplaka smile.gif nueik pas kita gyd..man pamate nestuma 4sav ir 5dienu...sirdute pamate plakancia 7savaiciu 4u.gif

Plaka nuo 3 sav., tik echo aparatu paprastai plakimą pamato 6 sav. 4u.gif

Žiūrint kaip skaičiuojat ir rašot savaites..pvz. nėštumas 5 sav. 3 d., tai viena moteris sakys, kad 5 nestuke.gif savaitės, o kita pasakys - šešta nestuke.gif savaitė. Ir abi bus teisios smile.gif
Atsakyti
man irgi 5 savaitės (arba 4), 5 negali būt, nes tada mano vyrukas buvo išvažiavęs biggrin.gif o jeigu keturios tada reiškias man labai pasislinko visas ciklas ir vaisingos dienos g.gif todėl realiausia, kad šešios, bet vaisiaus dar nesimato, ir man pasakė ateit po savaitės, suprask tai jau bus 6 (pagal gydytoją) na iš esmės gali būti taip, kad mes pasimylėjom kai jis dar buvo namie ir kol dar buvo nevaisingos dienos, tada ciklas pasislinko šiek tiek ir tie spermiukai išgyveno ten ir tada pastojau, nes jie ten kažkiek dienų gali išgyvent smile.gif ar gali būt kad ir 6 savaičių nesimato vaisiaus? SAkė gali būt persileidimas jeigu nesimatys po savaitės aš taip bijau
Atsakyti