Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbių verslas/uždarbis

Sveikos,


Visoms smagu turėti kažkokią mėgstamą veiklą, hobį, savirelizacijos būdą. Visokiose populiariosios psichologijos, lyderystės knygose, straipsniuose rašoma "užsiimk mėgstama veikla ir tau niekad nereikės dirbti", "daryk, ką moki geriausiai - pinigai patys ateis". Ar tiesa?
Ar galima iš to uždirbti? Mokant mokesčius gauti minimumą ar bent minimumo minimumą - 350 Lt.
Kaip tik vakar delfyje atsirado straipsnis apie verslą (mezgimo) per 4 val.
Gal kas nors gyvenate iš savo rankų darbo? papasakokit, pasidalinkit patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Tas straipsnis labai jau teorinis... taip, teisingai, sukurti puslapį, užsisakyti reklama, visus darbus kur reikia sumokėti pinigus kitam, padaryti lengva, bet va toj įdomiausioj vietoj kur turėtų pasipilti klientai straipsnis ir baigiasi sad.gif
Nemanau, kad lengva padaryti verslą iš rankdarbių, bet žinau, kad įmanoma užsidirbti algą. Bet iki tol reikia stipriai padirbėti prie savo darbų ir gerai paieškoti naujovių...
Pati tik šiemet pradėjau pardavinėti savo papuošimus, užsakymų turiu, bet ir laisvo laiko vis dar lieka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Papuosimas: 15 balandžio 2014 - 14:45
Straipsnis gražiai parašytas, atrodo imk ir daryk, tik va, kai imi daryti per 4val ne taip jau lengvai ir gražiai viskas pasidaro biggrin.gif
Na, gal man su fantazija negerai, bet 15 min logotipui? Na, gal.. Bet man jo sūkurimui reikėjo poros valandų ant popieriaus, o perkelt jo į virtualų pasaulį taip ir nesugebėjau..
O ir šiaip... Kur dar laikas daryti nuotraukoms, jas redaguoti ir tada kelti į viešumą? Et.. Skamba skaniai ši idėja, bet man nelabai realistiškai atrodo valandos smile.gif

O dėl to ar galima uždirbti... Aš gal optimistiškai žiūriu į tai, bet manau labai pasistengus galima bent jau minimumo minimą per mėnesį sukrapštyti cool.gif
Atsakyti
Ranku darbas daugely saliu gal ir vertinamas, bet tik ne pabaltijy, todel... dirbu, bet neuzdirbu. Medziagos atsiperka, o uz laika, sveikata ir t.t.... cia jau as susimoku:) Tad jei patinka - gamini, jei ne - ne.smile.gif
Atsakyti
Straipsniui tiktų patarlė: teoriškai arklys,o praktiškai nesikelia. Tam kad išsukti reklamą ir susidomėtų bent keletas klientų reikia ne valandos ar dviejų.O dėl svetainės sutinku,ji būtina,tik nesupratau kam tas 100lt google,čia apie SEO paslaugą kalba gal...
Atsakyti
QUOTE(Pasakų kampelis @ 2014 05 05, 22:54)
Straipsniui tiktų patarlė: teoriškai arklys,o praktiškai nesikelia. Tam kad išsukti reklamą ir susidomėtų bent keletas klientų reikia ne valandos ar dviejų.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mane tas straipsnis papyktino. Tai kas 2ia pas mus darosi- amatininko nuo verslininko neskirime. Jei jau mezganti boba pas mus verslinink4 tai ką aš žinau kokia ta mūsų šalies ekonomika apskritai...
O darbai - ale menas- yra priklausomi nuo bendros ekonominės situacijos. Jei žmonės ant duonos sukrapšto tai gal ir kitkam sukrapštis.
Atsakyti
QUOTE(Ortija @ 2014 05 12, 21:08)
Mane tas straipsnis papyktino.


biggrin.gif Matyt nedaskaitėt straipsnio iki galo. Nes pradžioj tik rožėm kloja, o gale - nuleidžia ant žemės.
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2014 08 12, 10:25)
biggrin.gif Matyt nedaskaitėt straipsnio iki galo. Nes pradžioj tik rožėm kloja, o gale - nuleidžia ant žemės.

Įtariu, kad perskaičiau.
Atsakyti
Pas mus deja net ir "mezganti boba" jau didis verslas,amatininkai tai isvis buozes,pinigai juk jiem is dangaus byra-juk patys gamina,tai juk"nekainuoja".....cia asmeniskai ir ne tik as susidurus su valdzios poziuriu.O straipsnis realus tik pabaigoje,pradzia kazkokia neaiski fantazija "kas butu jeigu butu".Is esmes kiekvienas apie visa tai pagalvojam tik ne kiekvienam kantrybes ir ismanymo uztenka ,be to,pripazinkim,gyslele tam turet taip pat reikia 4u.gif biggrin.gif
O del algos,na jei saziningai saziningai mokescius moket,tai daugumai kogero gal tik pats minimumas liktu,bet kai pasinaudoji istatymu spragom ,kai kur "uzsimerki" tai prisidurt prie biudzeto seimos visai pusetinai galima mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, aš gal optimistė, bet tikrai tikiu ir svajoju gyventu tik iš amato. Įmanoma, bet reikia dirbti visus metus, o ne pagal nuotaiką wink.gif , o tada didesnėse mugėse galu nemažai užsidirbti. Taip pat su laiku rasis ir užsakymai. Idealu rasti kelią savo darbeliams į užsienį.

Svarbiausia daug dirbi ir neatsilikt nuo madų, domėtis ko šiandien žmogui labiausiai gali reikt :-)
Atsakyti
na iš hobio manau sunku išgyventi, juo labiau, kad vis kiekvienais metais visi suprekiauja vis mažiau, parduodančių atsiranda vis daugiau. O rankomis padaryti daug neimanoma, nebent apsigyvenant dirbtuvėse ir dirbti dirbti
Atsakyti