Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų deriniai

is paskutiniu patiko patrankos su marskinukais, tinka jums tokie marskineliai.
agnessbelle savaip zavi.
saimitos suknele idomi buvo.
vaidulkos dailus, bet buta daug dailesniu biggrin.gif
shievones irgi patiko, sijonas labiausiai…
liomi tai paltas man cia visai neuzkliuvo,neatrodo blogai tikrai prie dzinsu ir kedu. reiktu foto kitos,kad geriau imatyt.
dar galilleos patiko is seniau toks su suknele trumpa ir ruda striukyte. o paskutiniame derinyje tai per daug buvo visko..
Atsakyti
Shevonne, kaip ir cia kaskuri sake atsibodo tave jau girti wub.gif lotuliukas.gif
Puikiai atrodai! Is ko semiesi style inspirations? Kur apsipirkineji jei nepaslaptis? rolleyes.gif
Atsakyti
Dekoju Geeky 4u.gif labai malonu 4u.gif as high streete dirbu, is ten ir semiuos ideju, o siaip perku kur pakliuva, ilgai negalvoju, pamatau daikta, jei patinka dar zvilgteliu i sudeti ir perku smile.gif zinau, kad vistiek kazkaip priderinsiu bigsmile.gif
Atsakyti
SHIEVONNE,lelytė wub.gif dar nebuvo taip,kad nepatiktu.Skulptūrėlė tu wub.gif

LIOMI man nea.Gražus tik paltas.Man tie kėdasai turbūt niekad nepatiks biggrin.gif
Nu,matot,čia tik aukštuomenei jie skirti musėt biggrin.gif
Prabangos NB jokios neįžvelgiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 01 gegužės 2014 - 01:18
QUOTE(*Anila* @ 2014 05 01, 01:17)

Prabangos NB jokios neįžvelgiu.

Kad pagal kainą jie vieni iš pigesnių ax.gif nemanau, kad prabanga dvelktų biggrin.gif ir niekaip nesuprantu kuo jie ypatingi blush2.gif
Atsakyti
vel dvieiliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 01 gegužės 2014 - 08:43
QUOTE(liomi @ 2014 04 30, 22:03)
bs imesiu, butinai, dabar jau nebe, beto, visa technika suluzo  doh.gif

Agness, jis rudai vyninis hihihi.gif nu Tau galima nematyti, toks metas gi  wub.gif

eikit miegot hihihi.gif xxx

Per mobilų juodai rodė biggrin.gif


Man tai tiesą pasakius ar su N, ar be jps, tokio tipo batukai - sportbatukai net labai patinka. Geriau negu buvusi Ugg mada... Ten Tai nesusipratimas, o ne batai. O čia Super patogu! Didmiesčiuose dirbantys ir taip kedus prie klasikos dėdavos, nes su kablais kol iki darbo nusigausi, venos iššoks biggrin.gif Man tai išsigelbėjimas visur su vaikais lakstant smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti


Papildyta:
QUOTE(Tylene @ 2014 05 01, 05:28)
Kad pagal kainą jie vieni iš pigesnių ax.gif  nemanau, kad prabanga dvelktų biggrin.gif ir niekaip nesuprantu kuo jie ypatingi blush2.gif



Jus, man, primenate Moliugeli is Vedes ir turi vaiku - viska suplakat ir tada filosofuojat biggrin.gif arba tikrai nesupratot, kada ir apie ka snekejom, minedami prabanga...ne apie batus biggrin.gif

NB pagal kaina vieni brangesniu biggrin.gif nekalbu apie Jusu padeti, kalbu bendrai kad 50 - 70 £ uz sportinius, rinkoje, yra daug.

Dekoju visoms hi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 01 gegužės 2014 - 08:44
QUOTE(*Anila* @ 2014 05 01, 01:17)
Prabangos NB jokios neįžvelgiu.



QUOTE(Tylene @ 2014 05 01, 07:28)
Kad pagal kainą jie vieni iš pigesnių ax.gif  nemanau, kad prabanga dvelktų biggrin.gif ir niekaip nesuprantu kuo jie ypatingi blush2.gif

Pritariu merginoms smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2014 05 01, 05:28)
Kad pagal kainą jie vieni iš pigesnių ax.gif  nemanau, kad prabanga dvelktų biggrin.gif ir niekaip nesuprantu kuo jie ypatingi blush2.gif

Niekuo ax.gif
Man asmeniskai patinka sportbaciai aplamai. Pirkau juos, kad nusibodusius konversus kazkuo pakeist... Grazios spalvos (puikus akcentas aprangoj) Kaina prieinama, ziauriai patogus.
Tai kodel gi ne?
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2014 05 01, 08:40)
Niekuo ax.gif
Man asmeniskai patinka sportbaciai aplamai. Pirkau juos, kad nusibodusius konversus kazkuo pakeist... Grazios spalvos (puikus akcentas aprangoj) Kaina prieinama, ziauriai patogus.
Tai kodel gi ne?

Aisku,kodel gi ne,jei patinka,bet dauguma tiesiog vaikosi madu ir prekiniu zenklu biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2014 05 01, 07:28)
Kad pagal kainą jie vieni iš pigesnių ax.gif  nemanau, kad prabanga dvelktų biggrin.gif ir niekaip nesuprantu kuo jie ypatingi blush2.gif



drinks_cheers.gif is vis nesuprantu kaip kedai gali buti prabangus arba ne unsure.gif sutinku geresnes kokybes, idomesnio dizaino, bet prabangus hmmm g.gif Tada crocs irgi yra prabangus kaliosai laugh.gif mano galva prabangus gali buti, papuosalai, laikrodziai, kailiniai bet tik ne sportabciai g.gif


Shievonne - prisidedu prie komplimentu 4u.gif
Atsakyti