Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytojo stomatologo patarimai pacientams.

QUOTE(vikada @ 2008 08 18, 11:57)
ar tvirtas butu sis variantas?nes jau bijau kad vel nukris :verysad

Jei šaknys stiprios, tvirtas, bet kitaip ir nedėtų. Aš jau kokia 15 metų taip vaikštau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikada @ 2008 08 18, 11:57)
ar tvirtas butu sis variantas?nes jau bijau kad vel nukris :verysad


Ir mano sesė turi tokį pat variantą. Kol kas nesiskundžia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 08 18, 15:26)
Ir mano sesė turi tokį pat variantą. Kol kas nesiskundžia. 4u.gif

o kas gal yra dares toki protezavima ar implantavima,kaip viskas vyksta
Atsakyti
QUOTE(vikada @ 2008 08 18, 15:58)
o kas gal yra dares toki protezavima ar implantavima,kaip viskas vyksta

Implantuojama, kai visai nėra danties. O kai yra šaknis- tai į ją įstato metalinį kaištį ir ant jo padaro dantį.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 08 18, 16:42)
Implantuojama, kai visai nėra danties. O kai yra šaknis- tai į ją įstato metalinį kaištį ir ant jo padaro dantį.

Dabar jau kaiščiai būna ne tik metaliniai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 08 18, 16:47)
Dabar jau kaiščiai būna ne tik metaliniai ax.gif


Tai ir pas mane yra stiklo pluošto kaisčiai, bet pas mane buvo likusi viena danties sienelė. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 08 18, 16:54)
Tai ir pas mane yra stiklo pluošto kaisčiai, bet pas mane buvo likusi viena danties sienelė. rolleyes.gif

Dar būna keraminiai kultiniai įklotai.
Atsakyti
QUOTE(vikada @ 2008 08 18, 11:49)
kaip ir sakiau luzo iki pat dantenu priekinis dantukas,jis buvo negyvas kadangi buvo gydomi kanalai is vienos puses buvo plombuotas is kitos slifuotas ir deta laminate,kadangi buvo su juo atlikta tiek veiksmu jis pasidare plonas ir stipriau sukandziojus jis paprastai luzo,dabar tokia situaciaja neisivaizduoju ka reiktu,ar vainikelio ar jau implatanto,kaip cia man teks vaikscioti. verysad.gif


Niu, pirmiausia, laminatu tikrai nevertejo deti ant negyvu priekiniu dantu ... Speju, kad danties saknyje nebuvo ikloto/kaiscio/stifto, todel jis ir luzo. Jei luzis visur eina virs dantenu, tuomet statomas iklotas arba stiftas i sakni ir protezuojama vainikeliu. Taip reikejo daryti is karto. Jei luzis yra sulig dantenomis - prognoze blogesne, jei po dantenomis - priekinio danties prognoze gana prasta ...
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2008 08 18, 23:59)
Niu, pirmiausia, laminatu tikrai nevertejo deti ant negyvu priekiniu dantu ... Speju, kad danties saknyje nebuvo ikloto/kaiscio/stifto, todel jis ir luzo. Jei luzis visur eina virs dantenu, tuomet statomas iklotas arba stiftas i sakni ir protezuojama vainikeliu. Taip reikejo daryti is karto. Jei luzis yra sulig dantenomis - prognoze blogesne, jei po dantenomis - priekinio danties prognoze gana prasta ...

na va,as kaip nesu tokiu dalyku zinove,tai man nieks ir nepasiule to padaryti,teisingai jokio ikloto nera,tik priklejavo ta laminate ir tiek,galvojau kad patekau pas profesionalu gydytoja,matyt apsirikau,nors ir pasirinkusi buvau labai gera varda turinti klinika,tai o jei ka,koks tas prognozas blogas ir prastesnis,tai jau implatantai?ar galima prisitaikyti implatantu ,vainikeliu spalva prie naturalios spalvos?dar noreciau paklausti kas tie varzteliai,
Atsakyti
QUOTE(vikada @ 2008 08 19, 21:52)
na va,as kaip nesu tokiu dalyku zinove,tai man nieks ir nepasiule to padaryti,teisingai jokio ikloto nera,tik priklejavo ta laminate ir tiek,galvojau kad patekau pas profesionalu  gydytoja,matyt apsirikau,nors ir pasirinkusi buvau labai gera varda turinti klinika,tai o jei ka,koks tas prognozas blogas ir prastesnis,tai jau implatantai?ar galima prisitaikyti implatantu ,vainikeliu spalva prie naturalios spalvos?dar noreciau paklausti kas tie varzteliai,

Implantų spalva netaikoma (jū gi nesimato), tik vainikėlių. Kas dar per varžteliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 08 19, 23:12)
Implantų spalva netaikoma (jū gi nesimato), tik vainikėlių. Kas dar per varžteliai g.gif

siandien buvau kitoj klinikoj,man pasake ta pati,kad isvis ant negyvu dantu nieks ne klijuoja laminaciu,kagi,labai nusivyliau ta klinika kur man dare,tik i bala pinigus,nes 2 dantukai negyvi,tas kuris suluzo ir dar vienas priekinis,kuriam irgi prognozuojamas toks pats likimas,ant ju buvo uzdeta ta laminate,maza to kad negyvi,jie is kitos puses labai didelem plombom plombuoti,tai va 1800lt i bala verysad.gif verysad.gif gal yra cia tokia tema,kaip skundai?na o del dantu,pasake jog man darys kolkas laikinus vainikelius o jau veliau normalius,sake kad jau laikys gerai,labai tikiuosi,nes vienas dantukas kainuos man 1500lt.
Atsakyti
QUOTE(vikada @ 2008 08 20, 14:57)
siandien buvau kitoj klinikoj,man pasake ta pati,kad isvis ant negyvu dantu nieks ne klijuoja laminaciu,kagi,labai nusivyliau ta klinika kur man dare,tik i bala pinigus,nes 2 dantukai negyvi,tas kuris suluzo ir dar vienas priekinis,kuriam irgi prognozuojamas toks pats likimas,ant ju buvo uzdeta ta laminate,maza to kad negyvi,jie is kitos puses labai didelem plombom plombuoti,tai va 1800lt i bala verysad.gif  verysad.gif gal yra cia tokia tema,kaip skundai?na o del dantu,pasake jog man darys kolkas laikinus vainikelius o jau veliau normalius,sake kad jau laikys gerai,labai tikiuosi,nes vienas dantukas kainuos man 1500lt.


Tai yra svetainė www.skundai.lt; jei turi geležinius nervus - prašom. 4u.gif
Atsakyti