Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 6 tema

Tęsiam temą. 4u.gif
user posted image
Papildyta:
Sveikutės. Mačiau prekyboje pasirodė nauji plauku dazai - loreal prodigy. Gal kuri isbandet? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 05 28, 17:33)
Tęsiam temą. 4u.gif
user posted image
Papildyta:
Sveikutės. Mačiau prekyboje pasirodė nauji plauku dazai - loreal prodigy. Gal kuri isbandet? 4u.gif
user posted image


Labas 4u.gif bandysiu kitą sav, būtinai pasidalinsiu rezultatais! smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
susidūriau su kėblumais grįždama iš vidutinės blondinės (7-8) prie 9 lygio. Nusipirkau Wella Koleston 10/04+9% ir likau kuo buvau, tik šaknis sulygino su nuaugusiais. doh.gif Pasiskaičiau, kad Wella 9-10 lygis skirtas tik tonuoti ant jau šviesintų plaukų. Anksčiau bandžiau Green Light Luxury (bet ant šviesių), viskas buvo normalu, o ir šaknys šviesios gaudavosi, jokių atskirų šviesinimų + tonavimų nereikėjo. g.gif
Na, tarkim, tą šviesumą aš atgausiu su tiesiog kokiais John Frieda. Vėl šaknims ataugus bandysiu savo norimą spalvą su 9%. O kaip dažyti tuos nušviesintus plaukus? Su 3% ar su 6%? Su Luxury 3% naudojau, bet šitie tokie keisti, kad gal sakau nesilaikys su tiek nudažius, nes su tais 3% man po kelių plovimų spalva nusiplaudavo...
O gal kartais yra naudojančių Koleston ir galėtų daugiau papasakoti apie dažymą jais? smile.gif
Atsakyti
Wella plaukų putos nudažė kur kas tamsiau nei tikėjausi sad.gif
viena paguoda, kad greitai nusiplaus
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2014 06 05, 21:31)
Wella plaukų putos nudažė kur  kas tamsiau nei tikėjausi sad.gif
viena paguoda, kad greitai nusiplaus

o yra wella dazanciu putu? gal galit uzrodyt kaip jos atrodo ir kur perkat?
Atsakyti
Išbandžiau PRODIGY, kaip ir žadėjau, išsamiai viską surašiau bloge smile.gif 4u.gif

http://vytine.blogsp...auku-dazai.html
Atsakyti
daziau plaukus Loreal Feria dazais tamsi slyva, na ir nusidaze labai graziai. Tik va dabar jau vel uzsimaniau grzti prie naturalios spalvos, ir nieko nesigavo doh.gif

gal kas zinote kaip is tokios raduonos/vysnavos pereiti i blondine?
Atsakyti
QUOTE(saturno_sesely @ 2014 06 11, 22:24)
daziau plaukus Loreal Feria dazais tamsi slyva, na ir nusidaze labai graziai. Tik va dabar jau vel uzsimaniau grzti prie naturalios spalvos, ir nieko nesigavo  doh.gif

gal kas zinote kaip is tokios raduonos/vysnavos pereiti i blondine?



to daryt labai nepatariu, ypac po feria dazu. Raudona pigmenta panaikinti 10 kart sunkiau nei juoda g.gif o kokia tiksliai Jusu naturali plauku spalva? Geriau toki darba patiket tik kirpejai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 06 14, 11:27)
to daryt labai nepatariu, ypac po feria dazu. Raudona pigmenta panaikinti 10 kart sunkiau nei juoda g.gif o kokia tiksliai Jusu naturali plauku spalva? Geriau toki darba patiket tik kirpejai smile.gif

doh.gif nu jo, pabandziau perdažyti pati, nieko išvis, neima... o natūrali mano plaukų spalva yra tokia švelni pelenų, nėra tamsi, tokia pasakyčiau tamsi blondinė. teks eiti pas kirpėją...
Atsakyti
QUOTE(saturno_sesely @ 2014 06 15, 16:29)
doh.gif  nu jo, pabandziau perdažyti pati, nieko išvis, neima... o natūrali mano plaukų spalva yra tokia švelni pelenų, nėra tamsi, tokia pasakyčiau tamsi blondinė. teks eiti pas kirpėją...


is raudonu plauku pelenu spalva isgaut praktiskai neimanoma, nebent sudeginant visus plaukus. Sakau is patirties.Nebent Jusu pacios plaukai ypatingai stori ir sveiki, tada manau pavyktu. Bet su kirpejos pagalba ir sroguojant ir is leto pereinant, turetu pavykti per 2 metus susigrazinti naturalia spalva . 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 06 15, 20:23)
is raudonu plauku pelenu spalva isgaut praktiskai neimanoma, nebent sudeginant visus plaukus. Sakau is patirties.Nebent Jusu pacios plaukai ypatingai stori ir sveiki, tada manau pavyktu. Bet su kirpejos pagalba ir sroguojant ir is leto pereinant, turetu pavykti per 2 metus susigrazinti naturalia spalva . 4u.gif

unsure.gif ziauroka... gal patartumet tai o kokia spalva man geriausia dabar butu dazyti, tamsia?
Atsakyti
QUOTE(saturno_sesely @ 2014 06 15, 20:38)
unsure.gif  ziauroka... gal patartumet tai o kokia spalva man geriausia dabar butu dazyti, tamsia?


Eikit pas kirpeja ir paziuresit, ka patars jums. Neuzdazykit dar viena spalva ant virsaus, jei norit visai ko kito, nes vistiek ta reikes isimt arba nuaugint visai. Bet kantrybes tikrai reikes iseit is raudono atspalvio, teks ryza pabut ne viena menesy tikrai 4u.gif
Atsakyti