Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai nuo gripo

QUOTE(californiagirl @ 2004 08 11, 23:16)
Nezinau kaip Lietuvoje g.gif  Bet Amerikoje, nuo gripo skiepija maziukus vyresnius nei 6 men. g.gif

gydytoja man sakė, kad kūdikius galima skiepyti nuo gripo tik nuo 6 mėn ir svarbu kad nesutaptu su kitais skiepais ten nuo hepatito ir t.t. tad laukt reikia dar 1 mėn kol galima bus...žinoma jeidartilpsit į tas ribas kada galima yra ax.gif
Atsakyti
Mes nutareme nuo gripo neskiepyti - nera tokia baisi ta liga, o ir imunitetas labai trumpam igyjamas, nebadysim pupos savo..
Atsakyti
QUOTE(*zivile* @ 2007 02 02, 15:30)
Mes nutareme nuo gripo neskiepyti - nera tokia baisi ta liga, o ir imunitetas labai trumpam igyjamas, nebadysim pupos savo..

Taip, Jūs teisi - pati liga yra tikrai nebaisi, bet ja persirgus gresia labai rimtos, kartais net mirtinos komplikacijos (meningitas, palerižavimas, plaučių uždegimas, etc.), va dėl to ir skiepijamasi.
Atsakyti
Šiandien pažiūrėjau filma apie skiepus, rusiška. Jei ka sudomins rašikyte į 61610976@omnitel.lt (dar filmo autorė yra www.gazeta.ru)
Baisu. Mus lėtai nuodija. Tiems kurie už skiepus - jūs galvojat apie 1-2 metų etapa, kad skiepas gerai. Tai Jūsų esminė klaida. Reikia apžvelgti prieš tai istorija ir numatyti ateitį. Sunku paaiškinti 90 minučių dokumentinį filmą. AŠ NUO ŠIOS DIENOS SAVO DUKRAI NEI VIENO SKIEPO. Visiems pažistamems ši filmą dalinsiu nemokamai. Gal supras nuo ko jie serga ar pradėjo sirgti. Draugė prieš 3 mėn nuo gripo skiepijasi - rezultatas sirgo 30 dienų su 37.5 temperaturą dabar su inkstais ligoninėja.
Papildyta:
QUOTE(Ievuzhe @ 2006 11 03, 21:47)
Man idomu, ar jus pries skiepydamos savo vaikucius bent kiek pasidomejote siuo skiepu. Is ko jis, kaip veikia, o svarbiausiai kokie sio skiepo salutiniai poveikiai ir ar jis padeda. Kai as viska issiaiskinau, kai susirinkau begale informacijos apie si bei apie kitus skiepus, man klausimo, ar skiepyti nuo gripo, nebekilo. Neskiepysiu as tikrai sunaus ir pati nesiskiepysiu.
Apsispresti buvo nesunku, nes is esmes nemaciau jokios naudos, net ir farmacines kompanijos nepateikia svariu argumentu. Visos reklamos isgasdina mus, susako visas imanomas komplikacijas, ivaro baimes ir tada kaip issigelbejima pateikia savo vakcina. Kuri beje sukurta pagal pernai metu gripo virusa!!!! Taigi skiepai nauda ne mums, nes vistiek gripas kasmet mutuoja ir niekaip neimanoma sukurti vakcinos butent nuo siu metu gripo, o... farmacinems kompanijoms. Pagalvokit, kodel rudeni taip padaugeja reklamos apie gripo vakcinas:) Nesunku suprasti, kam visa tai naudinga:)
Jei nors siek tiek tikeciau vakcinos nauda, taip nesnekeciau. O mano pasirinkima neskiepyti dar sustiprino zinot kas, o gi tai, jog Lietuvos Respublikinio Higienos centro darbuotojai, kurie turi platinti sia info, ziuret, kad kuo daugiau zmoniu pasiskiepytu, patys nuo gripo nesiskiepija!!!!!!!  ( ne visi, bet dauguma ). Nes zino, kad neverta! Buvau sokiruota. Kai uzdaviau klausima, o kodel siulot kitus skiepyt, atsakymo negavau:)
Visiškai pritariu. Šiandien pažiūrėjau filma apie skiepus, rusiška. Jei ka sudomins rašikyte į 61610976@omnitel.lt (dar filmo autorė yra www.gazeta.ru)
Baisu. Mus lėtai nuodija. Tiems kurie už skiepus - jūs galvojat apie 1-2 metų etapa, kad skiepas gerai. Tai Jūsų esminė klaida. Reikia apžvelgti prieš tai istorija ir numatyti ateitį. Sunku paaiškinti 90 minučių dokumentinį filmą. AŠ NUO ŠIOS DIENOS SAVO DUKRAI NEI VIENO SKIEPO. Visiems pažistamems ši filmą dalinsiu nemokamai. Gal supras nuo ko jie serga ar pradėjo sirgti. Draugė prieš 3 mėn nuo gripo skiepijasi - rezultatas sirgo 30 dienų su 37.5 temperaturą dabar su inkstais ligoninėja.

Papildyta:
QUOTE(mika @ 2006 11 19, 12:20)
Prieš pora metų pas vyra darbe mire jaunas sveikas vyras, na, atėjo į darbą ryte viskas normaliai, o prieš piet mirė, ekspertai nerado mirties priežasties, tik įtarė, kad nuo skiepo, nes prieš kelias dienas pasiskiepijo nuo gripo...

vis dar galvoju ir niekaip nesugalvoju verta skiepytis ar ne, šiaip esu prieš skiepus, bet ligų irgi bijau, ir ką dabar daryt?

tikrai pamiršk žodį skiepas
Papildyta:
QUOTE(Super-Tėtis @ 2006 11 19, 15:54)
Na neįsivaizduoju, kaip nuo skiepo galima numirti ir ekspertai niekio nenustatė?  Galima kraujo užkrėtimą kokį gauti, bet tai čia reikia labai jau higienos nesilaikyti skiepijant, ir priežastis būtų nustatyta.

O kiek ten nuo visokių antrinių komplikacijų, kurios prasidėjo nuo gripo, numiršta ar pusiau invalidais lieka, tai niekas tiksliai nesuskačiuoja.

ar farmacininkams ir sveikatos ministerijai tai naudinga, t.y. pasakyti kad vaikas mirė nuo skiepo nes tai rimta komplikacija?

Papildyta:
QUOTE(-Diana- @ 2007 01 02, 20:44)
O nuo kokio amziaus vaikucius galima skiepyti? Ar galima skiepyti kudiki?

Šiandien pažiūrėjau filma apie skiepus, rusiška. Jei ka sudomins rašikyte į 61610976@omnitel.lt (dar filmo autorė yra www.gazeta.ru)
Baisu. Mus lėtai nuodija. Tiems kurie už skiepus - jūs galvojat apie 1-2 metų etapa, kad skiepas gerai. Tai Jūsų esminė klaida. Reikia apžvelgti prieš tai istorija ir numatyti ateitį. Sunku paaiškinti 90 minučių dokumentinį filmą. AŠ NUO ŠIOS DIENOS SAVO DUKRAI NEI VIENO SKIEPO. Visiems pažistamems ši filmą dalinsiu nemokamai. Gal supras nuo ko jie serga ar pradėjo sirgti. Draugė prieš 3 mėn nuo gripo skiepijasi - rezultatas sirgo 30 dienų su 37.5 temperaturą dabar su inkstais ligoninėja.
Atsakyti
kiekvienas pats pasirenka...
o del farmaceutiniu kompaniju naudos biski perdeta...
http://forums.rusmed...ead.php?t=25834 jei idmou galit ir kitokiu diskusiju paskaityti
Atsakyti
QUOTE(-Diana- @ 2007 01 02, 19:44)
O nuo kokio amziaus vaikucius galima skiepyti? Ar galima skiepyti kudiki?

Kiek žinau nuo gripo skiepyti galima nuo 6 men.
Bet aš tikrai savo mažylio ne skiepisiu schmoll.gif
O vat vyresni rudenį paskiepijau 4u.gif
Atsakyti
Rudeni butinai skiepysiu,aciu,jau patyriau ka reiskia komplikacijos verysad.gif
Atsakyti
Kai laukiau nestuke.gif antro kleckiuko, tai paskiepijau savo seimyna ir tuos kurie daznai pas mane i svecius uzsukdavo, nes bijojau pati uzsikresti. Po metu ir vel skiepijau, nes namie maziukas, vyresnelis pradejo lankyti mokykla, burelius. Niekas tuo gripu ir nesusirgo smile.gif . Tik as vis nuo skiepo issisuku tongue.gif
Atsakyti
Mamos, ar zinote kad labai daug gripo vakcinu vis dar turi thimerosal (paprasykite jusu pediatro jums parodyti pakuote ir vakcinos sudeti). Tai nuodas jusu vaikui. O kur dar Guillain-Barre simdromas ir kitos komplikacijos nuo pacios vakcinos? As jau nekalbu apie jos efektinguma.
Atsakyti
https://www.nvic.org...s/pr1031flu.htm

Idomus ir "sviezias" straipsnis apie gripo vakcinas.
Atsakyti
Kada si rudeni gyd. istaigose jau pasirodys nauja vakcina?
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2007 07 12, 00:22)
Kai laukiau nestuke.gif antro kleckiuko, tai paskiepijau savo seimyna ir tuos kurie daznai pas mane i svecius uzsukdavo, nes bijojau pati uzsikresti. Po metu ir vel skiepijau, nes namie maziukas, vyresnelis pradejo lankyti mokykla, burelius. Niekas tuo gripu ir nesusirgo smile.gif . Tik as vis nuo skiepo issisuku tongue.gif


Įdomu pasidarė, kaip tuos, kurie dažnai į svečius užsukdavo, paskiepijai? g.gif tongue.gif
Atsakyti