Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai nuo gripo

QUOTE(Valisa Vasilisa @ 2008 04 17, 22:20)
O aš pastebėjau, kad tie, kurie pasiskiepija nesuserga, kai aplinkiniai serga.

Gal jiems pasiseke arba tiesiog imunitetas geras, arba jie itikino save, kad negali sirgti, kadangi pasiskiepyjo tongue.gif
Kai infektologas mums deste apie skiepus nuo gripo, taip ir pasake, kad imunologai tik bando atspeti koks virusas bus siemet, kai skiepyja zmones doh.gif
Na gal kartais ir atspeja, gal todel ir nesusirgo jusu pazistami mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2008 04 18, 22:06)
Gal jiems pasiseke arba tiesiog imunitetas geras, arba jie itikino save, kad negali sirgti, kadangi pasiskiepyjo  tongue.gif
Kai infektologas mums deste apie skiepus nuo gripo, taip ir pasake, kad imunologai tik bando atspeti koks virusas bus siemet, kai skiepyja zmones  doh.gif
Na gal kartais ir atspeja, gal todel ir nesusirgo jusu pazistami  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif , o dazniau paskutiniu metu ir neatspeja tongue.gif
Atsakyti
As irgi norejau paskepiti vaika, bet nepaskepijau, nes girdejau, kad kas pasiskepija, tas ir suserga. Vasario men. susirgo vaikas (visa grupe darzelyje), as irgi susirgau, temperatura iki 40. Veliau kalbejau su gyd., tai jinai pasake, kad tikrai reikia skepitis, kad isanksto yra nustatoma koks gripas "ateis", ir vakcina gaminama tam gripui. Kitais metais tikrai vaika skepisiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Skiepijau 2 metus iš eilės ir nesusirgo ..... mirksiukas.gif . nors turim polinkį peršalimo ligom.... schmoll.gif
Atsakyti
kai sergi gripu reikia guleti lovoje o ne basytis po darbus ir nebus jokiu komplikaciju.liga reikia isguleti, kol pasveiksti.as pavyzdziui zinau daug komplikaciju po gripo skiepo(atsisake inkstai).
nezinia kaip tas sukelejas paveiks jusu vaiko sveikata,ir kas bus po kokiu 5metu nuo jo.vaikas ir be to gripo skiepo gavo pakankamai skiepu kurie toli garzu ne vanduo. fear.gif
o jus nebijot komplikaciju po skiepo g.gif
Atsakyti
aš pati esu pasiskiepijusi nuo gripo ir tą patį vakarą susirgau,ir taip susirgau,kad galvojau,kad paskutinioji atėjo doh.gif todėl niekada savo vaiko neskiepisiu schmoll.gif
Atsakyti
ENDEMIK puslapyje rašoma: „Pasiskiepijus, atsparumas ligai susidaro ne anksčiau kaip po 2 savaičių ir trunka apie 1 metus.“
Manau, kad tą patį vakarą susirgęs žmogus negali kalbėti apie vakcinos neveiksmingumą. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ner_ko @ 2008 10 06, 12:52)
ENDEMIK puslapyje rašoma: „Pasiskiepijus, atsparumas ligai susidaro ne anksčiau kaip po 2 savaičių ir trunka apie 1 metus.“
Manau, kad tą patį vakarą susirgęs žmogus negali kalbėti apie vakcinos neveiksmingumą. mirksiukas.gif

deje aš susirgau ir kitą dieną jau darbe nepasirodžiau.ta vakcina metams ,o aš sirgau kelis kartus per tuos metus.maximoj irgi rašo,kad ekologiškos daržovės,bet ar jos ekologiškos g.gif
Atsakyti
QUOTE(ner_ko @ 2008 10 06, 12:22)
ENDEMIK puslapyje rašoma: „Pasiskiepijus, atsparumas ligai susidaro ne anksčiau kaip po 2 savaičių ir trunka apie 1 metus.“
Manau, kad tą patį vakarą susirgęs žmogus negali kalbėti apie vakcinos neveiksmingumą. mirksiukas.gif

Bet tai nereiksia kad nuo pacio skiepo negalima susirgti, galima dar ir kaip.
Atsakyti
QUOTE(vilniusw @ 2008 10 06, 18:00)
Bet tai nereiksia kad nuo pacio skiepo negalima susirgti, galima dar ir kaip.


jei alerginę reakciją vadini liga, tai gal ir galima. bet infekcija tikrai nesusirgsi, nes vakcinoje nėra gyvų virusų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ma @ 2008 10 07, 08:45)
jei alerginę reakciją vadini liga, tai gal ir galima. bet infekcija tikrai nesusirgsi, nes vakcinoje nėra gyvų virusų  4u.gif

bigsmile.gif tada man kaulus laužė,40temperatūra,na ir greitoji atvažiavus nustatė gripą g.gif ir tai nebuvo žiema schmoll.gif tai čia man buvo alerginė reakcija bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2008 10 07, 09:00)
bigsmile.gif tada man kaulus laužė,40temperatūra,na ir greitoji atvažiavus nustatė gripą g.gif ir tai nebuvo žiema schmoll.gif tai čia man buvo alerginė reakcija bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Ne, tai reiškia kad buvote paskiepyta inkubaciniame gripo ar panašios virusnės infekcijos(paragripo pvz) periode. bigsmile.gif
Atsakyti